mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 40
Dołączył(a): 4.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 07:57 
Cytuj  
Przenioslem sobie jedna postac z serwera PvP na PvE i wszystko bylo ok. Jednak podczas przenoszenia kolejnych dwoch zupelnie zapomnialem ze zeby dokonczyc transfer trzeba jeszcze go na samym koncu potwierdzic i przez to przez pomylke wyslalem poczte z tej pierwszej postaci na te dwie nowe bedac przekonanym ze sa one juz na serwerze docelowym. Teraz prawdopodobnie przez ta poczte nie moge dokonczyc transferu ani go anulowac i sprobowac jeszcze raz.
Czy jest szansa np napisac do GM'a zeby wrocil mi wyslana poczte na skrzynke z ktorej zostala wyslana bez czekania az sama wroci za 30 dni?

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 08:01 
Cytuj  
wydaje mi sie ze najlepszym sposobem zeby to sprawdzic jest napisac do GM-a

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 10:19 
Cytuj  
hahahaha owned.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 13:32 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
hahahaha owned.


I to ma mu pomoc w jaki sposob?

Anyhow, najpewniej bedzie zapytac GM'a, przedstawic cala sytuacje i tyle. Powinno byc ok ;)

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 14:16 
Cytuj  
I jeszcze poczekać na jego odpowedź :D hehe 8)


Posty: 15
Dołączył(a): 29.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 15:24 
Cytuj  
Witam opisze tu moj problem.Dzis dostalem miaila z potwierdzniem zaplaty za transfer postaci.Wszystko zrobilem jak trzeba przyszedl sms z banku o przelewie ale po chwili ukazal mi sie ekran ze wystapil jakis blad z tranzakcja kasy :wtf: i z linkiem http://www.wow-europe.com/en/support/ac ... lling.html .
Hm co mam zrobic to jakis problem po mojej stronie czy moze z powodu przerwy technicznej?

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 15:56 
Cytuj  
Mam to samo, chcialem zakonczyc transfer postaci (ostatni krok gdzie potwierdza sie zaplate), oczywiscie pojawil sie jakis blad i postac nadal nie jest przetransferowana a vise mi obciazyli. Oczywiscie formularz zgloszeniowy nie dziala.

Mam nadzieje ze po paru dniach wycofaja mi ta transakcje ...


Posty: 15
Dołączył(a): 29.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 16:05 
Cytuj  
Wlasnie usiwadomielm sobie ze chyba cos przekombinowalem mialem zamiar zmienic nicka swojej postaci i w tym celu stworzylem postac o takim samym nicku na serwerze docelowym...Moze w tym tkwi moj problem. Da sie wogole w ten sposob zmienic nicka czy ktos z innego konta musi zalorzyc chara o tym samym nicku?

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 22:11 
Cytuj  
Ja wlasnie wczoraj przenioslem mojego Warriora Monos z Grim Batola spowrotem na BL,ale wczesniej jak wyemigrowalem na GB w kwetniu 2006 razem z gildia Lunatic Asylum,to na BL stworzylem warriora Monos i byl tam caly czas,i teraz po przeniesieniu postaci gdy chcialem se pograc to pojawilo sie okienko i moglem zmienic nicka postaci,ale skasowalem tego woja na 1 lvl i dalem nazwe Monos tej postaci co przenioslem i juz.Wogle zlecenie transferu dalem w piatek o 22 i wczoraj o 21:58 dostalem maila,ze moge sfinalizowac transakcje.Wogle cos na forum pisze,ze maja problemy od wczoraj z PCT,wiec radze byc cierpliwym.Na forum jest informacja,ze PCT jest niedostepne i ze usuna zaistnialy problem jak najszybciej.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037


Posty: 40
Dołączył(a): 4.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 07:09 
Cytuj  
Dokladnie maja cos mocno skopane z transferem teraz, bo probujac prznosic postacie po raz drugi tamta probe anulowalem napotkalem taki sam problem utknalem na ostatnim kroku a kase na koncie mi zamrozilo na spodziewana zaplate za transfer. Mam nadzieje ze dojda z tym do ladu bo mocno sie zdenerwuje jak mi kase sciagna z konta za cos czego nie zrobili. dodatkowo podczas prob transferu wyskakiwaly mi jakies komunikaty o bladze a do banku przychodzily wszystkie te proby jako udane wiec naskaladala sie spora kwota.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 10:02 
Cytuj  
Ja 2 razy probowalem i 2 razy pobrali kase (znaczy autoryzuja kwote na visie). Zadzwonilem na inforlinie i wyjasnielem sytuacje. Na infolini wiedzieli o problemie i generalnie jest tak ze kasa niezaleznie od tego czy zadzwonisz czy nie to i tak wroci na konto (max pare dni). Ja w sumie zadzwonilem upewnic sie czy zauwazyli problem na moim koncie (zauwazyli :))


Posty: 15
Dołączył(a): 29.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 10:26 
Cytuj  
Mi tez 2 razy zgoliło kase :har: ,ale przegladajac forum blizza to jest szczesciarzem ludzie potracili kwoty w tysiacah euro :o .Strona z transferami ruszyła ale dalej postep mojego transferu stoim w tym samym miejscu :wtf: GJ Blizz...


Posty: 40
Dołączył(a): 4.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 15:01 
Cytuj  
No to Blizz mnie zaskoczyl
Przeniesli mi posatcie na serwer ktory chcialem za darmo i dostalem jeszcze miesiac abonamentu w ramach przeprosin.
Musze przyznac za takie podejscie do klienta mile mnie zaskoczylo.
Takze niech nikt nie mowi ze Blizz ma daleko gdzeis pojedynczego gracza bo na jego miejsce i tak przyjdzie dwoch nowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 15:13 
Cytuj  
Wszystko super ale juz tydzien mozliwosc przenoszenia jest zablokowana, wiec chyba nie napisze tu slowa pochwaly na temat blizza.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 40
Dołączył(a): 4.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 15:30 
Cytuj  
Wlasnie chodzi o to ze chyba to naprawili
Zeby to byl tylko tydzien. Mi postacie wisialy prawie 3 tygodnie.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 15:49 
Cytuj  
mi postaci wisiala 2,5 tyg zablokowana. Wczoraj chyba "manualnie" zmigrowali mi postac, oczywiscie za darmo i dorzucili darmowy miesiac grania. PCT ma dzialac poprawnie od poniedzialku


Posty: 15
Dołączył(a): 29.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2006, 14:14 
Cytuj  
No dobra postac odblokowali ale jak wyglada sprawa z kasa odesłali komus?Na moim koncie ciagle niewidze zwrotu kasy za PCT :-?

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 05:27 
Cytuj  
Moze mi ktos wytlumaczyc jak krok po kroku przeniesc postac z serweru na inny i czy przeniesienie jesst mozliwe z pvp na rppvp?


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 20:20 
Cytuj  
mam pytanie odnosnie tego wiszenia postaci, czy w fianlowym kroku objawia sie ona takim tekstem :
"The transfer operation could not be completed. Your transfer request has NOT been lost, but this transfer cannot be moved at this time.
An error occurred when trying to finalize your transfer transaction. We apologize for the inconvenience. Please contact Billing & Account Services for further assistance."

??
bo mnie to juz irytuje :) - czekam czekam i nic a za kazdym razem keidy probuje ponownie wpisac ten nr karty to za 3cim razem dupa :| blocked 4 24h :||||||
??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.