mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 15:00 
Cytuj  
Tak sobie rozmyślam o tym co nam Blizzard zaserwuje po tym jak wyjdzie dodatek, jakie ma plany zwiazane z WoWem itp. Może macie jakieś sugestie, może jest coś co chcielibyście zobaczyć w kolejnych patchach? Ja osobiście chciałbym kiedyś wkroczyć do Quel'Thalas i zlać wysokie elfy, wypowiadajcię się smiało...


_________________
Vae Victis


Ostatnio edytowano 19 lis 2006, 15:21 przez Tchoren, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 15:05 
Cytuj  
Mi sie nie miesci co zastane w bc.

Jakies mini eventy mogly byc fajne jak np. nieoczekiwany spadek meteora z duuzzzzzaaa banda infernali na xr, mega demoniasty undead przechadzajacy sie po plaguelandsach czy suicide giant dworf atakujacy org tylnym wejsciem.

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 15:21 
Cytuj  
Mi sie Northend i Frostmourne marzy...

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 15:35 
Cytuj  
A mi crafting, tak rozbudowany jak chocby w EQ2 czy SWG....


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 16:14 
Cytuj  
Ma być dodatek co rok. Takie są przynajmniej plany.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 16:45 
Cytuj  
Ja bym chciał social i crafting.
Instancjonowany hausing, Guild Hall, ustawianie mebelków itd... ktoś może powiedzieć, że to nie sims, ale ja lubię robić w MMORPG coś więcej niż tłuc się po głowach a to z mobam a to z innym graczem.

I naprawdę przydałby się jakiś solidny crafting, bo ten w wow jest mocarnie uproszczony.

Co do live eventów to nie jestem fanem.

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 17:01 
Cytuj  
/signed o2

Ja bym był jeszcze za zmianą raid-weeka z 1 tyg do 2 tyg reset. Tak, aby nawet normalni ludzie będący w HC gildiach mogli chwilę odpocząć a nie non-stop ciupać wowa...

Tylko że, teraz mówimy sobie o next dodatku do WoWa... a mnie ciekawi, co Blizz chce zrobić z zakupionymi prawami do Havoca 4... Jakoś bardziej widzę żądzę pieniądza aniżli podtrzymywanie marki. Kiedy W3 wychodził, Blizz olał D2. Kiedy wychodził WoW, Blizz olał W3. Żeby nie było tak, że teraz wyjdzie coś związanego ze StarCraftem ( swoją drogą - najwyższa pora ) albo kolejna część z serii Diablo ( ile można... Vanitas vanitatum et omnia Vanitas... ) i oleją WoWa... Bo raczej rzeczą oczywistą jest, że nie da się nakłonić ludzi do grania tu i tu ( i płacenia tu i tu jeśli to będzi MMORPG ).


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 17:13 
Cytuj  
Nie zarzyna się kury znoszącej złote jaja. Przypuszczam, że wkrótce ekipa zajmująca się WoW, stanie się samodzielnym organizmem, który zajmuje się tylko jednym produktem. Prawdopodobnie wszystkie nowe projekty będą miały, zupełnie nowe ekipy i ewentualnie stary nadzór.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 17:14 
Cytuj  
WhiteFoX napisał(a):
Kiedy wychodził WoW, Blizz olał W3. Żeby nie było tak, że teraz wyjdzie coś związanego ze StarCraftem ( swoją drogą - najwyższa pora ) albo kolejna część z serii Diablo ( ile można... Vanitas vanitatum et omnia Vanitas... ) i oleją WoWa...

Mmorpg zapewniaja jednak staly przyplyw gotowki, a co za tym idzie staly rozwoj. Zreszta blizz po sukcesie WoWa jeszcze bardziej urosnie w sile i vivendi pozwoli na ciagniecie kilku projektow na pelnych obrotach.

edit: o2 mnie wyprzedzil


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 17:35 
Cytuj  
o2, tomugeen

Co racja, to racja. Aczkolwiek, istnieje stare ludowe porzekadło - Kto ma dużo, chce więcej... Swoją drogą, gdyby miał wyjść Universe of Starcraft ( bo WoS raczej lipawo brzmi :D )... Tylko żeby nie był tak cukierkowy jak WoW >< Jedyna realna wada WoWa - zbyt cukierkowy - i to mogliby zmienić :D


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 17:44 
Cytuj  
Uno napisał(a):
Mi sie Northend i Frostmourne marzy...

/signed
[quote]Ja bym był jeszcze za zmianą raid-weeka z 1 tyg do 2 tyg reset. Tak, aby nawet normalni ludzie będący w HC gildiach mogli chwilę odpocząć a nie non-stop ciupać wowa... [/quotel]
2tygodnie - itemy bedziesz zbieral przez 3 lata
A przy skroceniu, nie bedzie szans na progress.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 17:57 
Cytuj  
Blizzard nigdy nie wyda żadnego innego mmorpega, jeśli WoW zachowa swoją popularność i będzie przynosił takie dochody.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 18:32 
Cytuj  
Ja bym chcial jakas wieksza 'integracje' gildiowa, bo w tym momencie jest tylko chat i tabard. Chcialbym miec jakis guild hall, w ktorym mozna by powiesic glowe onyxii/nefa, oko c'thuna; posadzic jakies highendowe ziola (co by troche zmniejszylo potrzebe farmienia).
Poza tym porzadnie zrobiony guild bank z roznymi rankami (ogladanie zawartosci, dodawanie itemow, wybieranie itemow and so on).


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 19:20 
Cytuj  
Tchoren napisał(a):
Tak sobie rozmyślam o tym co nam Blizzard zaserwuje po tym jak wyjdzie dodatek, jakie ma plany zwiazane z WoWem itp. Może macie jakieś sugestie, może jest coś co chcielibyście zobaczyć w kolejnych patchach? Ja osobiście chciałbym kiedyś wkroczyć do Quel'Thalas i zlać wysokie elfy, wypowiadajcię się smiało...

Quel'Thalas są Krwawe Elfy. Ale żeś byka strzelił :P
Pozatym już jest w grze. Jak grasz alianse to co za problem zoorganizować raid na stolice ?

*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 20:03 
Cytuj  
No fakt są krwawe ale były wysokie kiedyś;p
A z guild bankiem de facto dobry pomysł, fajne by było takie coś bez konieczności instalacji dodatkowych addonów. Ja bym był jeszcze za możliwością używania flying mounts nie tylko w Outland ale wszędzie:)


_________________
Vae Victis

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 20:50 
Cytuj  
Pomysl z guild hallem jest nieglupi. Przydalby sie.
Wejscie do niego mogloby byc w jednym lub wszystkich miastach a sam hall traktowany by byl jako instancja z dostepem dla gildiowiczow.

W kolejnym dodatku widzialbym chetnie nowa klase, albo dwie :).
Tylko ze... zastanawialem sie ostatnio jaka klase blizz moglby wrzucic i nic mi do glowy nie przychodzilo ;).


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 20:52 
Cytuj  
Tchoren napisał(a):
Ja osobiście chciałbym kiedyś wkroczyć do Quel'Thalas i zlać wysokie elfy, wypowiadajcię się smiało...
QT bedziesz mial w TBC? A co bedzie to zapraszam
tutaj

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 21:15 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Blizz musialby zrobic cale azeroth od nowa.


i bez FM da sie tam wleść bez większych problemów :D

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 21:29 
Cytuj  
chyba wleciec:P Swoja droga zawsze mnie zastanawialo jak ci ludzie lataja na tych gryfach.To bug jakis czy hack?


_________________
Obrazek

*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2006, 21:30 
Cytuj  
wow Venan dzięki za linka, nigdy nie myślałem że blizz zamierza wprowadzić takie strefy jak Maelstrom, Northrend, Emerald Dream itp, widzę że raczej nie będzie się można nudzić w przyszłości. Szkoda tylko że jeśli blizz ma wydawać to wszystko w nowych dodatkach to znów trza będzie płacić:[


_________________
Vae Victis

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.