mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 09:48 
 
Witam,

Chyba u wszystkich zdarzyl sie juz zaczac pobierac patch do wersji 2.0.1.
Dlatego moja prosba/pytanie, czy jesli dysponuje ktos linkiem do bezposredniego pobrania tej latki, mozna liczyc ze sie takowa wiedza podzieli ?
U mnie niestety Blizz Downloader slabo sobie radzi z pobieraniem czegokolwiek.

Pan Samochodzik

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 10:02 
 
Oo na stronie wowa nic nie pisze. zreszta on mial wyjsc w grudniu, a blizz nigdy nie dotrzymuje ustalonych dat,ale zawsze w druga strone... wiec raczej nie wierze,ze jutro juz mialby wejsc patch..



Btw - czy tylko mi sie zdaje ze ten patch wprowadza prawie wszystko co mialo byc w TBC? tzn chodzi mi o to,ze wprowadzilby tylko lvlowanie i outlandsy... [z tego co widzialem na ptr]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 10:11 
 
Pan Samochodzik napisał(a):
Witam,

Chyba u wszystkich zdarzyl sie juz zaczac pobierac patch do wersji 2.0.1.
Dlatego moja prosba/pytanie, czy jesli dysponuje ktos linkiem do bezposredniego pobrania tej latki, mozna liczyc ze sie takowa wiedza podzieli ?
U mnie niestety Blizz Downloader slabo sobie radzi z pobieraniem czegokolwiek.

Pan Samochodzik

To nie jest patch 2.0 (ktory notabene wazy jakies 500 mb), tylko jego drobna czesc. Blizzard bedzie wypuszczal po kolei czesci patcha, zeby ludzie mogli sobie spokojnie na raty go dociagnac.
Blue post na ten temat:
Cytuj:
You'll be downloading a small portion of the 2.0 patch data beginning today. You can also wait until the patch release and obtain it at that time if you don't wish to use the background downloader beforehand.


@weosek
Patch 2.0 bedzie dla ludzi, ktorzy nie kupia BC w dniu premiery. Bedzie zawieral wszystko oprocz outlands i zon dranei/be.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 10:17 
 
Cypis,czyli tak naprawde damy ~120 zloty za mozliwosc lvlowania i nowy kontynent.. mieszane uczucia :?
^i wg mnie jest to tani chwyt marketingowy...


a jezeli chodzi o ptr - jak juz mam to sciagniete to bede musial na nowo sciagac patcha czy juz nie?^^

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 10:22 
 
weosek napisał(a):
Cypis,czyli tak naprawde damy ~120 zloty za mozliwosc lvlowania i nowy kontynent.. mieszane uczucia :?
^i wg mnie jest to tani chwyt marketingowy...

Dla mnie outlands, 70lvl, areny etc to duzo.
Poza tym nikt ci nie kaze kupowac expa. Wlasnie dla ludzi, ktorzy nie kupia BC jest ten patch. Tani chwyt marketingowy bylby, gdyby ludzie bez dodatku mieli stare talenty, honor system and so on.
Cytuj:
a jezeli chodzi o ptr - jak juz mam to sciagniete to bede musial na nowo sciagac patcha czy juz nie?^^

Tak, bedzie trzeba sciagac wersje na normalne serwery.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 10:30 
 
weosek napisał(a):
Cypis,czyli tak naprawde damy ~120 zloty za mozliwosc lvlowania i nowy kontynent..


i level 70, taki drobny niuans, plus wszystkie nowe instancje

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 10:30 
 
cypis napisał(a):
Dla mnie outlands, 70lvl, areny etc to duzo.
Poza tym nikt ci nie kaze kupowac expa. Wlasnie dla ludzi, ktorzy nie kupia BC jest ten patch. Tani chwyt marketingowy bylby, gdyby ludzie bez dodatku mieli stare talenty, honor system and so on.


dla mnie to jest mimo wszytko "tylko" tbc kupie,bo granie bez niego nie bedzie mialo sensu, ale dla tych, ktorzy zdecydowali sie nie kupowac tbc wrzucanie talentow,ktorych i tak nie wykorzystaja w pelni z powodu zbyt malej ilosci punktow ,czy wprowadzanie honoru, z ktorego nagrody beda dostepne dopiero w outlandsach [ przynajmniej tak mowili ludzie na ptr] to jest cos w stylu pokazywanie "ha,jak chcesz se pograc w pelni to wydaj znowu kase, bo 3 ferrari to za malo" etc etc... lubie wowa,ale blizz mnie wkurza... np platne przenoszenie postac itp.. ja rozumiem,ze np w takiej anglii 20 euro to nie tak duzo,ale ja za przeniesienie postaci zaplacilem ponad 100 zlotych [ bo doszly do tego inne oplaty banku]...

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 10:32 
 
gelerth napisał(a):

i level 70, taki drobny niuans, plus wszystkie nowe instancje




no to przeciez napisalem,ze mozliwosc lvlania [chodzilo mi o lvle 61-70]


a te wszystkie nowe instancje wchodza w sklad outlandsow.. jak dla mnie to dalej za duzo za te "pare rzeczy", ale i tak tbc kupie,bo bez niego gra nie bedzie miala sensu


jsc to bede pozniej [ok16]

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 10:33 
 
Wydaje mi sie, ze patcha wrzuca na serwy kolo 20 grudnia. Mam subskrypcje na fileplanet, zarezerwowalem sobie patcha i downloaderek pokazuje 20dec. Nic to nie musi znaczyc, ale...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 10:37 
 
weosek napisał(a):
cypis napisał(a):
Dla mnie outlands, 70lvl, areny etc to duzo.
Poza tym nikt ci nie kaze kupowac expa. Wlasnie dla ludzi, ktorzy nie kupia BC jest ten patch. Tani chwyt marketingowy bylby, gdyby ludzie bez dodatku mieli stare talenty, honor system and so on.


dla mnie to jest mimo wszytko "tylko" tbc kupie,bo granie bez niego nie bedzie mialo sensu, ale dla tych, ktorzy zdecydowali sie nie kupowac tbc wrzucanie talentow,ktorych i tak nie wykorzystaja w pelni z powodu zbyt malej ilosci punktow ,czy wprowadzanie honoru, z ktorego nagrody beda dostepne dopiero w outlandsach [ przynajmniej tak mowili ludzie na ptr] to jest cos w stylu pokazywanie "ha,jak chcesz se pograc w pelni to wydaj znowu kase, bo 3 ferrari to za malo" etc etc... lubie wowa,ale blizz mnie wkurza... np platne przenoszenie postac itp.. ja rozumiem,ze np w takiej anglii 20 euro to nie tak duzo,ale ja za przeniesienie postaci zaplacilem ponad 100 zlotych [ bo doszly do tego inne oplaty banku]...

Wow to nie jest artykul pierwszej potrzeby. Jesli myslisz, ze cos jest za drogie to z tego nie korzystaj. Proste.
Rewardy za pvp sa tez jak najbardziej na 'starych' kontynentach.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 10:52 
 
weosek napisał(a):
cypis napisał(a):
Dla mnie outlands, 70lvl, areny etc to duzo.
Poza tym nikt ci nie kaze kupowac expa. Wlasnie dla ludzi, ktorzy nie kupia BC jest ten patch. Tani chwyt marketingowy bylby, gdyby ludzie bez dodatku mieli stare talenty, honor system and so on.


dla mnie to jest mimo wszytko "tylko" tbc kupie,bo granie bez niego nie bedzie mialo sensu, ale dla tych, ktorzy zdecydowali sie nie kupowac tbc wrzucanie talentow,ktorych i tak nie wykorzystaja w pelni z powodu zbyt malej ilosci punktow ,czy wprowadzanie honoru, z ktorego nagrody beda dostepne dopiero w outlandsach [ przynajmniej tak mowili ludzie na ptr] to jest cos w stylu pokazywanie "ha,jak chcesz se pograc w pelni to wydaj znowu kase, bo 3 ferrari to za malo" etc etc... lubie wowa,ale blizz mnie wkurza... np platne przenoszenie postac itp.. ja rozumiem,ze np w takiej anglii 20 euro to nie tak duzo,ale ja za przeniesienie postaci zaplacilem ponad 100 zlotych [ bo doszly do tego inne oplaty banku]...


Jak swiat swiatem patche sa za darmo a dodatki platne. Uczciwe i normalne podejscie. MMORPG to nie religia, to nie jedzenie niezbedne do przezycia, to sposob na zarabianie pieniedzy. Trudno miec pretensje do ludzi, ze chca zarobic kase.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'


Posty: 20
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 11:42 
 
Komukolwiek rozpoczeło się ściąganie bo u mnie od ponad 2 godzin jest 0% ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:21 
 
zassało całość więc możliwe że może jednak ?!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:37 
 
Calosc? 500 mb?
Jesli tak, to pewnie to bug jakis bo devsi pisali ze ten patch bedzie podawany porcjami. Poza tym us ma dzisiaj maintainance i zadnego patcha nie ma :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:44 
 
poszło i to zadziwiająco szybko wiec raczej nie całość zaraz lookne

... 478 MB z tym ze nie wiem czy to nie test serv

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:48 
 
cypis napisał(a):
Wow to nie jest artykul pierwszej potrzeby. Jesli myslisz, ze cos jest za drogie to z tego nie korzystaj. Proste.
Rewardy za pvp sa tez jak najbardziej na 'starych' kontynentach.



nie chodzi o to, ze uwazam wowa za najwazniejsza rzecz potrzebna do przezycia. tylko jezeli dalo sie tyle rzeczy pomiescic w tym patchu, to czemu nie dalo sie dorzucic tych rzeczy co maja byc w tbc? przeciez i tak blizz ostro na nas zarabia , wiec mogli by w koncu cos zrobic dla graczy, nie dla siebie.

@Gefaran

to jest przeciez oczywsita sprawa, tylko szkoda u,ze blizzowi bardziej zalezy na zarobku niz na uszczesliwniu graczy :roll:
Wow jest na tyle fajny i interesujacy dla mnie, ze dalej bede za niego placic a takze kupie dodatek[dodatki?] ale troche wkurza mnie podejscie blizza do graczy. totalne olewjastwo.... 3 miesiac czekam na odpowiedz z tech supporta

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:49 
 
trzeba dzwonic - mailem nic nie zalatwisz


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:56 
 
weosek napisał(a):
cypis napisał(a):
Wow to nie jest artykul pierwszej potrzeby. Jesli myslisz, ze cos jest za drogie to z tego nie korzystaj. Proste.
Rewardy za pvp sa tez jak najbardziej na 'starych' kontynentach.



nie chodzi o to, ze uwazam wowa za najwazniejsza rzecz potrzebna do przezycia. tylko jezeli dalo sie tyle rzeczy pomiescic w tym patchu, to czemu nie dalo sie dorzucic tych rzeczy co maja byc w tbc? przeciez i tak blizz ostro na nas zarabia , wiec mogli by w koncu cos zrobic dla graczy, nie dla siebie.

@Gefaran

to jest przeciez oczywsita sprawa, tylko szkoda u,ze blizzowi bardziej zalezy na zarobku niz na uszczesliwniu graczy :roll:
Wow jest na tyle fajny i interesujacy dla mnie, ze dalej bede za niego placic a takze kupie dodatek[dodatki?] ale troche wkurza mnie podejscie blizza do graczy. totalne olewjastwo.... 3 miesiac czekam na odpowiedz z tech supporta


Jasne, ze bardziej zalezy im na zarobku niz na uszczesliwianiu graczy, to w koncu firma zarabiajaca kase a nie uszczesliwiajaca ludzi charytatywnie. Choc z drugiej strony oni zarabiaja na uszczesliwianiu graczy. Ergo jezeli ludzie kupia dodatek i beda grali to znaczy, ze jednak sa zadowoleni, bo przeciez kiedy ide do sklepu kupic wiertarke, to nie kupuje tej ktora kiedys mi sie zepsula i z ktorej nie jestem zadowolony prawda? 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:05 
 
Gefaran napisał(a):
Jasne, ze bardziej zalezy im na zarobku niz na uszczesliwianiu graczy, to w koncu firma zarabiajaca kase a nie uszczesliwiajaca ludzi charytatywnie. Choc z drugiej strony oni zarabiaja na uszczesliwianiu graczy. Ergo jezeli ludzie kupia dodatek i beda grali to znaczy, ze jednak sa zadowoleni, bo przeciez kiedy ide do sklepu kupic wiertarke, to nie kupuje tej ktora kiedys mi sie zepsula i z ktorej nie jestem zadowolony prawda? 8)



tylko czy nie mozna by bylo tego polaczyc?? zarabianie przy jednoczesnym uszczesliwaniu graczy, a nie wyciskanie ostatnich sokow ze swoich klientow? Gdyby blizz spojrzal na to w ten sposob, to wszyscy czuliby sie lepiej - w koncu przestalbym byc traktowany jak portfel, z ktorego sobie biora pieniadze,tylko jako czlowiek,ktory moze im pomoc przy tworzeniu gry, ulepszaniu jej. Ja to pisze subiektywnie,jako osoba majaca dlugi czas problemy z wowem z nienznanych mi przyczyn i niestety tech blizz mi nie pomogl. nie wiem,czy tak samo jest z us tech supportem. no ale nie oczekujmy cudow, nie licze na to,ze beda brac pod uwage kazdy post napisany przez gracza. a jedyne co im dobrze wychodzi to blokowanie whine'owych treadow na forum.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:08 
 
dla wiekszosci swiata 12Euro miesiecznie to nie jest "wyciskanie ostatnich sokow ze swoich klientow" - wiecej juz placilem za drikna w pozadnym klubie w paryzu :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.