mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:17 
 
siema witam wszystkich mam pytanie odnosnie gry na WoW-ie chodzi o to ze zastanawiam sie czy kupic teraz Wow-a zwyklego czy tez poczekac na dodatek bo nie wiem czy przypadkiem jak wejdzie dodatek to wszyscy sie na niego przezuca to popierwsze po drugie to jezeli juz bym sie zdecydowal na granie na dodatku to czy musze miec podstawowa wersje WoW-a ?

prosze o zetelna odpowiedz :wink:

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:47 
 
To jest jak najbardziej rzetelna odpowiedź - ty nie szanujesz nas, my nie szanujemy ciebie.
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=12659


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:52 
 
ej chcialem sie tylko dowiedziec co i jak jest nie musicie mnie odrazu z blotem mieszac ja pierdole dziekuje wam bardzo jestescie super egoistami stalo by wam sie jak byscie odpowiedzieli looooooooool łaski nie robicie

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:55 
 
na poczatku przeczytaj faq, potem uzyj search - jesli to dla ciebie za duzo no to nic na to nie poradze

btw kultura na forum obowiazuje


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:55 
 
jakie spierdoleńce siedzicie sobie na forum w wlasnej ekipie i jak tylko ktos sie zapyta o cokolwiek to wysmianie pojeby pierdolone

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:56 
 
dodatek to dodatek, nazwa "dodatek" nie oznacza samodzielnej gry. Musisz mięc wersję podstawową , wylewelować postać i dopiero możesz myśleć o BC.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:56 
 
Marchewka jest mało skuteczna to sięgamy po kij. Idąc twoim tokiem rozumowania - jests super egoistą bo nie moższ zadać pytania w przeznaczonym do tego topicu. Oczywiście trzeba stworzyć nowy, bo co tam. Zresztą pytanie było jak parokrotnie zadawane - opcja 'szukaj' też by pomogła.

Edit:

jakie spierdoleńce siedzicie sobie na forum w wlasnej ekipie i jak tylko ktos sie zapyta o cokolwiek to wysmianie pojeby pierdolone

To raczaj chodzi o to, że ty nie potrafisz się tu zachować, naruszasz delikatny ekosystem, który jest w równowadze. A ty wchodzisz z cięzkimi buciorami, nie zważając na nikogo i na nic, dodatkowo rzucając inwektywami na prawo i lewo.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 lis 2006, 13:00 przez Dhoro, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:57 
 
Musisz miec podstawke i dodatek zeby zagrac od 16 stycznia w TBC, w kazdym sklepie masz info, na forum dziesiatki tematow i postow, a ty lolu nie znalazles, wiec jak chcesz grac w WoW-a ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:58 
 
a ty myslisz ze my tu siedziymy tylko po to aby odpowiadac na takie pytania jak twoje? i to juz nty raz? - zastanaow sie chlopie nad soba (jesli moge cie tak nazwac)


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:58 
 
dobra koniec pytan DZIĘKUJE WAM BARDZO JESTESCIE POPROSTU WSPANIALI poradze sobie sam :roll:


Posty: 7
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 12:59 
 
no moze nic wam by sie nie satlo jak byscie łaskawie sie pofatygowali i napisali zdanie na ten temat a nie z pretesjami ze nowy temat <lol2>

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:02 
 
piszac to jestes superegoista - bo uwazasz ze tobie sie wszystko nalezy a ionni sa nic nie warci - sa tylko po to aby odpowiadac na pytania zadane juz pare razy

przyznaj sie - poszedles na latwizne - zamiast przejrzec - co juz tu bylo napisane - to zakladasz bezsensowny topic - z jeszcze bardziej bezsensownym tematem


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:03 
 
http://www.albinoblacksheep.com/flash/posting.php

Obejrzyj, może zrozumiesz...


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:05 
 
prosiłem tylko o jedno zdanie, jedno zdanie odpowiedz na pytanie a nie 14 postow o tym jak wam sie nie chce odpowiedziec na pytanie i jakim to jestem SUPEREGOISTA w tym postach co napisales dawno mogles mi odpowiedziec i byl by juz spokuj eh

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:06 
 
slepak napisał(a):
jakie spierdoleńce siedzicie sobie na forum w wlasnej ekipie i jak tylko ktos sie zapyta o cokolwiek to wysmianie pojeby pierdolone


Hahaha sorry ale musiałem to zacytować. Jak ja kocham takich ludzi na forach. Normalnie zero komentarza. Jak chcesz to Ci odpowiem żebyś nie płakał.

www.google.pl

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:06 
 
nie chodzi tutaj o napisanie odpowiedzi - tylko o nauczenie Ciebie jak sie zachowuje na forum

wpadasz na czyjes podworko i zaczynasz smiecic bez poznania regol gry


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:09 
 
ok chcac nie chcac znam juz odpowiedz na moje pytanie dziekuje bardzo jestescie bardzo mili i sympatyczni pozdrowka dla was i waszych mam :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:47 
 
Widze ze albo nie tylko u mnie cisnienie spada, albo Dhoro i reszta ma dzis okres...

Musisz miec podstawke WoW'a zeby grac w ta gre.
Dodatek bedzie tylko _dodatkiem_ i bedzie wymagana podstawka zeby wszystko razem poszlo.
Czy jest sens teraz zaczynac? Mysle ze wiekszy niz pol roku temu, bo do dodatku wylewelujesz sobie postac, a itemy akurat zlapiesz w dodatku i nie bedziesz musial ganiac przez rok po raidowych instancjach z 39 innymi popaprancami :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 13:59 
 
Marna prowokacja, olejcie gościa i już.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2006, 14:05 
 
Trzymajmy się zasady: Jeżeli chcesz odpowiadać na zadane pytanie robisz to. Jeżeli nie chcesz nie odpowiadasz.
Nie ma co robić bałaganu na forum.

Proszę nie produkować agresywnych odpowiedzi na pytania jeśli waszym zdaniem nie są one godne uwagi. Temat, w którym nie toczą się rozmowy szybko znika z pola widzenia i nawet nie musze interweniować.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.