mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 19:15 
Cytuj  
no dobrze, ale jesli nie wiem, ze to bot? Moge myslec, ze to jakis zagraniczny kolega, ktory uwielbia sie dzielic linkami. He?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 19:21 
Cytuj  
Po paru banach nawet największy idiota nauczy się rozróżniać, czy to bot czy też może jakiś zagraniczny kolega. Nie martw się.

Oczywiście do nikogo/niczego się tutaj nie odnoszę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 20:12 
Cytuj  
Ja proponuje walczyc z botami a nie userami, ale rozumiem, ze tak jest prosciej.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 21:31 
Cytuj  
Sorry że wjeżdżam w listę banów, ale czy ona nie powinna być w dziale Ogólne? Wszak zakaz dopisywania się do tematów botów obowiązuje chyba na całym forum. Mylę się?
Jeśli nie można zrobić odgadywania zwierzątek przy rejestracji, bo np. technicznie tego nie możecie zrobić, to może jednak jakieś inne rozwiązanie wymyślcie.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 21:50 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Sorry że wjeżdżam w listę banów, ale czy ona nie powinna być w dziale Ogólne? Wszak zakaz dopisywania się do tematów botów obowiązuje chyba na całym forum. Mylę się?
Jeśli nie można zrobić odgadywania zwierzątek przy rejestracji, bo np. technicznie tego nie możecie zrobić, to może jednak jakieś inne rozwiązanie wymyślcie.


Dwutlenek jest modem w dziale WoW'a, to co się dzieje w innych działach nie musi go chyba interesować.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 22:18 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ja proponuje walczyc z botami a nie userami, ale rozumiem, ze tak jest prosciej.


Po co piszesz takie rzeczy? Ja jestem modem nie adminem i walczę środkami, które są dla mnie dostępne.

Wyjaśnij mi proszę jaki sens ma dopisywanie się przez userów do tematów zakładanych przez boty, wtedy rozważę jeszcze raz czy czasowe banowanie jest w tym przypadku dobrym rozwiązaniem.

Ban nie jest za to, że ktoś się dopisuje do tematu (przeważnie są to posty rodzaju +1). Ban jest za śmiecenie na forum poprzez podbijanie tematów, których nie ma tu prawa być.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 22:49 
Cytuj  
Ale te bany w tym temacie chyba nie będą tylko dla użytkowników wypowiadających się w tematach tworzonych przez boty ? :wink: Mam nadzieje, ze użytkownicy w innych tematach piszący posty w stylu +1.111 tez będą banowani i dopisywani do listy.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 23:21 
Cytuj  
A może przestaniemy pisać w tym temacie i pozwolimy mu spełniać swoją rolę zamiast sypać nic nie wnoszącymi komentarzami? Dwutlenek powiedział po co zakłada ten topic, IMO dobrze robi więc nie spamujmy tutaj. Jak się teraz przeczyta posty od góry to aż przykro się robi...

to ma być LISTA BANÓW i niech nią będzie

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 23:30 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Atherius napisał(a):
Ja proponuje walczyc z botami a nie userami, ale rozumiem, ze tak jest prosciej.


Po co piszesz takie rzeczy? Ja jestem modem nie adminem i walczę środkami, które są dla mnie dostępne.

Wyjaśnij mi proszę jaki sens ma dopisywanie się przez userów do tematów zakładanych przez boty, wtedy rozważę jeszcze raz czy czasowe banowanie jest w tym przypadku dobrym rozwiązaniem.

Ban nie jest za to, że ktoś się dopisuje do tematu (przeważnie są to posty rodzaju +1). Ban jest za śmiecenie na forum poprzez podbijanie tematów, których nie ma tu prawa być.


Rozumiem, tylko, czy moderacja nie wspolpracuje z administracja i nie ma zadnego wplywu na podejmowane decyzje ? Czy jestescie na zasadzie wolontariuszy, ktorzy pelnia swoja funkcje z powolania, bo innego wyjasnienia nie znajduje.
Na forum nie ma nawet glupiej funkcji 'raportuj' wtedy szybciej kasowane by byly posty botow a tak... w dziale beta i ogolne macie kolejne smieci napisane przez jakiegos bota, takich sytuacji nie bedzie mnie, wprost przeciwnie.


_________________
@polygamia

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 23:50 
Cytuj  
Czyste powołanie i czysty wolontariat :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 06:02 
Cytuj  
O2, zrob to profesjonalnie i powies sobie ta liste z daleka od innych uzytkownikow. Taka lista to bedzie tylko zbiorowisko whinow i flamow.

Mark my words.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 08:04 
Cytuj  
Albo locknij topic :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 09:48 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
O2, zrob to profesjonalnie i powies sobie ta liste z daleka od innych uzytkownikow. Taka lista to bedzie tylko zbiorowisko whinow i flamow.

Mark my words.


Od czasu jak się ta lista pojawiła nikt się do botów nie dopisał. Czyli połowa celu osiągnięta.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 10:00 
Cytuj  
A jednak nie...

Wystarczy, że ktoś się dopisze i już znajdzie się ktoś inny, kto go chce opieprzyć i tak się zaczyna... lawina...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.