mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 09:13 
Cytuj  
Ponizej opisuje co sie dzieje u mnie po patchu jak jestem w rajdzie:
Caly czas jak wszyscy(z tego co wiem) mialem to klikanie(po jakielkolwiek zmiane statusu czlonka rajdu) i za kazdym "klik" gra na momencik stawala. To jeszcze nie bylo najgorsze ale nie wiem jak blizz mogl cos tak debilnego zrobic :/ . Gorsze bylo to ze co minute moze wiecej albo mnie grafika i dzwiek mi stawaly na 10-15 sekund i nie moglem zrobic nic. W miedzyczasie dostalem kilka DC i bylo po moim rajdowaniu .
Jak juz zostalem usuniety z rajdu i sie zalogowalem to wszystko bylo ok i moglem grac do woli .
Czy tylko mi sie taki pech trafil? Jak to wyglada u was?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 09:43 
Cytuj  
Flacha mówiełem że bedziesz musiał zrobic porządek z modami :P

wywal foldery Interface, WTB i WTF i uruchom gre. zobaczysz że bedzie git :wink:

możesz potem zassac moją paczke z działu mody


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:24 
Cytuj  
Wczoraj usunalem stare mody i wgralem nowe sprawdzone. Ale calych folderow nie wywalalem wiec moze dzis tak zrobie.

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:24 
Cytuj  
U nas wczoraj ludzie mieli problem z CTRaidem nowym (Freezy gry po 2-5 sekund), pomagalo ponoc wrzucenie oryginalnych okienek z grupami, zamiast tych z CTraida.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:25 
Cytuj  
My tez mielsimy z ctraidem problem wiec wszyscy usuneli i wylaczyli go. Uzywalismy tych okienek blizza a ja mimo wszystko mialem opisany problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:26 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Wczoraj usunalem stare mody i wgralem nowe sprawdzone. Ale calych folderow nie wywalalem wiec moze dzis tak zrobie.
wywal te 3 foldery o których pisze.
dopiero wtedy instaluj coś nowego


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:43 
Cytuj  
na www.ctmod.net jest juz nowa wersja raid_assista, ktora ma usuniety ten bug z freezem


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:48 
Cytuj  
a emergency monitor też naprawili? sprawdził ktoś?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:30 
Cytuj  
Desh

Te katalogi co pisales cale usunac czy wystarczy usunac ich zawartosc?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 14:34 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Desh

Te katalogi co pisales cale usunac czy wystarczy usunac ich zawartosc?
całe bo szybciej - nie ma róznicy


_________________
psn

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 20:03 
Cytuj  
Korzystajac z watku rowniez chcialbym zadac pytanie. Otoz od wyjscia patch'a zamiast ikonek w plecakach (oraz czesci ikonek na paskach) widze same czerwone znaki zapytania. Dodatkowo wywalilem wszystkie mody oraz usunalem katalogi z nimi. Ktos ma pomysl co moze byc nie tak?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 20:15 
Cytuj  
Mnie pomoglo wywalenie wtf.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 20:20 
Cytuj  
Raf napisał(a):
Korzystajac z watku rowniez chcialbym zadac pytanie. Otoz od wyjscia patch'a zamiast ikonek w plecakach (oraz czesci ikonek na paskach) widze same czerwone znaki zapytania. Dodatkowo wywalilem wszystkie mody oraz usunalem katalogi z nimi. Ktos ma pomysl co moze byc nie tak?
to samo, zacznij od WTB nie usuwa zadnych ustawien to tylko cache


_________________
psn

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 22:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
to samo, zacznij od WTB nie usuwa zadnych ustawien to tylko cache


Pomoglo, dzieki!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 22:06 
Cytuj  
na zdrowie :wink:


_________________
psn

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 22:44 
Cytuj  
Ja mam tak ciagle, wywalam wszystko lacznie z modami, przeinstalowalem wowa, przeinstalowalem drivery na najnowsze. Czesto zaraz po wejscu mam nie zaladowane modele i disconnect. Jak mi sie uda wbic wybiegam z miasta na jakies odludne tereny i czyszcze wowa, jak mi w koncu uda sie zaladowac wszystko to moge wrocic zapisac sie na bg i pograc, do momentu az sytuacja sie nie powtorzy. Ramu 1gb, procek 3ghz, gf6800. Kiedys tez mi sie to zdarzalo, ale tylko raz zaraz patchu, czyscilem wszystko sie ladowalo i chulalo do nastepnego patcha (mialem tylko problem z oddawaniem questow, czasami mialem disconnect przy tym). Po tym patchu mam katastrofe. Juz wymiekam z tym. Wlasnie smaruje mail do blizza do supportu, ale jakos nie wierze ze cos pomoze, jak tak dalej pojdzie to sie pozbede nalogu :D, ale wyzalic sie musialem :D.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 22:51 
Cytuj  
nie wszystko wow, pomysl o stanie systemu i łączu :roll:


_________________
psn

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 22:56 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Ja mam tak ciagle, wywalam wszystko lacznie z modami, przeinstalowalem wowa, przeinstalowalem drivery na najnowsze. Czesto zaraz po wejscu mam nie zaladowane modele i disconnect. Jak mi sie uda wbic wybiegam z miasta na jakies odludne tereny i czyszcze wowa, jak mi w koncu uda sie zaladowac wszystko to moge wrocic zapisac sie na bg i pograc, do momentu az sytuacja sie nie powtorzy. Ramu 1gb, procek 3ghz, gf6800. Kiedys tez mi sie to zdarzalo, ale tylko raz zaraz patchu, czyscilem wszystko sie ladowalo i chulalo do nastepnego patcha (mialem tylko problem z oddawaniem questow, czasami mialem disconnect przy tym). Po tym patchu mam katastrofe. Juz wymiekam z tym. Wlasnie smaruje mail do blizza do supportu, ale jakos nie wierze ze cos pomoze, jak tak dalej pojdzie to sie pozbede nalogu :D, ale wyzalic sie musialem :D.

kumpel mial taki problem , pomogl update driverow do karty sieciowej

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 22:59 
Cytuj  
Dzieki za rade, sprobuje pozmieniac karty sieciowe.

@Deshroom - lacze mam neostrada, jak sie wbije i zaladuje to mam ~150ms. Stan systemu, hmm ja uzywam stacjonarnego kompa tylko do wow. Czysty jest jak lza.
Ale moze rzeczywiscie cos z karta, kiedys mialem 3Coma teraz jakies g... wbudowane w plyte. Zaraz wyciagne ta stara karte ^^.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 23:22 
Cytuj  
spróbuj, neostrade miałem z wowem rok i co by o niej nie mówic - swietnie chodzi z serwerami wow i w niemczech i we francji :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.