mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 10:24 
Cytuj  
SvD ma trochę racji, że gdyby taki temat został powielony powstałby lekki śmietnik. Jednak ten jest dosyć sensownie ułożony i zawiera konkretne pytania więc proszę dyskutujcie na temat, wychodząc z założenia "nie mam nic do powiedzenia, nie mówię i liczę na to, że topic zginie śmiercią naturalną"

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 10:38 
Cytuj  
Zauważyłem, przeczytałem.
Wyrażam tylko ogólny punkt widzenia :)
I zaraz skasuje komentarz.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 10:38 
Cytuj  
roball napisał(a):
W tej chwili jestem przekonany ze bedzie to paladyn,


cause I am white & nerdy ?

Paldyn to swietna klasa dla lubiacych klikac - masa opcji, masa mozliwosci :) Co do supportu w endgame - jak kazda hybryda, drugi zestaw ubran do healingu i gra

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 10:49 
Cytuj  
Nie sądziłem Roball, że zarolujesz na paladyna. Wdłg. mnie błąd.

Ale oczywiście thats your reroll.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 10:57 
Cytuj  
DPS paladyna jest dosyć nieprzyjemny teraz. Jak napisałem gdzieś w jakimś temacie, teraz jeśli nie mam pod ręką aktywnego trinkieta a trafi mnie Retribution paladyn, to jest mnie w stanie zabić w ciągu 6 sekundowego stuna mimo że mam 4,5k hp.
Smutne :/
Tym bardziej, że w defensywie jest równie dobry jak był.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 11:00 
Cytuj  
1. Retri spec:
- Czy mozna jednoczesnie byc specnietym na retri i byc dobrym supportem w group pvp?
- Jak wyglada walka z retri specem
- Jakie sa mocne/slabe strony retri speca
- Na jaki stat trzeba klasc nacisk bedac specnietym na retri
- Przykladowy build?

1. jak najbardziej tylko przyda sie odpowiedni sprzet repentance pomoga w uciekaniu przed horda :P
2. aktualnie dos dobrze dzieki cs dps jest wiekszy stun + repentance daje sporo mozliwosc ( podleczyc sie przerwac komus cast czy zlapac uciekajacego )
3. + plus napewno duzy dps minus mana szybko sie koniczy
4. aktualnie paladyn jest dosc wszechstrony ja np ide w spelldmg znam ludzi ktorzy stawiaja na ap i crit wiec to juz tylko zalezy od ciebie
5. eh podam cos puzniej

2. Prot spec:
- Czy da sie z tym pvpowac, jesli tak to jak
- Jak wyglada walka 1v1 z prot specem
- Jakie sa mocne/slabe strony prot speca
- Jaki jest najwazniejszy stat przy prot specu
- przykladowy build?

1. nie gralem na prot zbyt dlugo wiec wiele nie powiem napewno przeciwko casterow jestes na straconej pozycji masz maly dmg ale juz lepiej wyglada to z mele klasami pare skili ktore pomaga ci przyjac sporo wiecej dmg nie wiem tylko jak to teraz wyglada z rekoning cos tam zmienili i ponoc teraz jest beznadziejne no i w lapie 1h + shield jezeli masz dobry sprzet zaden warrior ciebie nie pokona co do statow osobiscie polecal bym ci duzo sta + jakis spell dmg cos jak avenger set lub za GM co do walki 1v1 prot nie jest dobry do 1v1 swietnie spicuje sie na bg gdy grasz jako healer rogue czy dwuch nie powini stanowic zbyt duzego zagrozenia dla ciebie oczywiscie jezeli po jakims czasie ktos ich z ciebie zdejmie
jakis bulid dam puzniej

3. Holy spec
- Czy da sie z tym pvpowac, jesli tak to jak
- Jak wyglada walka 1v1 z holy specem
- Jakie sa mocne/slabe strony holy speca
- Jaki jest najwazniejszy stat przy holy specu
- przykladowy build?

1. oczywiscie ze sie da i to jak przeciwnik poznizej 40% gdy dostanie stun jest juz martwy najlepiej oszczedzac cd na ta wlasnie chwile ( stun trinket divinefavor + holyshock )wszystko sprowadza sie do sprzetu jezeli masz duzo spelldmg walka w 1v1 jest dosc szybko holy pala to taki mini nuker w krutkim czasie potrafi zadac sporo dmg
co do mocnych strony juz mowilem duzy dmg w krotkim czasie i calkiem porzady heal slabe to jest cos jak Arcane/fire mag z pom i ap jak juz walnie pom pyro na ap to nie za bardzo jest co zrobic nie masz takiej kontroli nad przebiegiem walki jak retri pozostaje ci bieganie za przeciwnikiem majac nadzieje na soc proc
co do statow spelldmg ,crit i ap dla holy jest beznadziejny
dam jakis bulid puzniej


wiem ze wiele nie napisalem o walkach 1v1 jezeli oczekiwales opisu co do kazdej klasy nie da sie tak na kady twoj skil przeciwnik moze odpowiedziec innym wszystko moze ladnie wygladac na "papierze" ale w praktyce zawsze jest inaczej najlepiej pograj troche kazdym i oceni co jest lepsze aktulnie paladyn jest dosc wszechstrony co prawda prot wymaga jeszcze troche pracy ale znam ludzi ktorzy graja na nim i im sie podoba

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 11:24 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
DPS paladyna jest dosyć nieprzyjemny teraz


No niestety, ale ice barriera w duelu paladyn mi ściągnąć nie może nawet a to 900 dmg abosrbuje...

Po prostu kwestia, nie podchodź do paladyna i uzywaj rank1, zadispeluje sie na smierć.
Dla mnie klasa bez dpsu nie istnieje w tej grze. Po prostu healowanie i tankowanie mnie totalnie nie rusza. A paladyn nie mieści sie w żadnym z kryteriów przeze mnie branych pod uwage.

P.S
Wczoraj na AV przez 10 godzin widziałem taka różnorodność paladynów; od Imperial Setów Green z Polearmem z AV + Naramy r13 - po Lightforge paladynów którzy myślą, że robią dps w PvP. Także osobiście zraża mnie ta klasa niesamowicie...

Dla tej klasy, byłem kiedyś w stanie zmienic strone konfliktu żeby jej nie oglądać na codzień...


Ostatnio edytowano 13 gru 2006, 11:28 przez Sobtainer, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 11:27 
Cytuj  
druidem gram, nie magiem :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 11:29 
Cytuj  
Cytuj:
Dla mnie klasa bez dpsu...



Aha po ostatnim patchu szczegolnie. Jade na kodo, jeb, stun, jeb, nie mam ponad polowy hp. Gram resto shamanem z prawie 5k armoru.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 11:29 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
druidem gram, nie magiem :)


Quote sie zapędziłem ;p

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 12:00 
Cytuj  
Retri
http://www.wowhead.com/?talent=sVxZZVfstr0zVsot

prot
hmm z prot jak i holy sa problemy dlatego bo bez soc jak bez reki wiec cieszko dac 41 pkt. w jedna z tych drzewek dam po dwie wersje do nich sam musisz wybrac co lepsze
http://www.wowhead.com/?talent=aVxZyGtcMIzMzxo
http://www.wowhead.com/?talent=qZyGtcMIzMzxZV0xz

holy
na tym gram aktualnie
http://www.wowhead.com/?talent=qZyGtcMIzMzxZV0xz
http://www.wowhead.com/?talent=qZyGtcMIzMzxZV0xz

mam nadzieje ze pomoga :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 12:23 
Cytuj  
Cos tobie sie zle wkleilo, 3x ten sam talent spec.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.