mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 22
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 19:00 
Cytuj  
Witam,

Szukalem wszedzie nawet pytalem GM ale bezskutecznie.
Mam pewien problem z obciazeniem karty kredytowej ( podczas proby platnosci ktora od strony blizza nie powidla sie z niewiadomego powodu mam zablokowane na karcie 250 PLN ) i chcialbym zadzwonic do blizza ale nie ma podanego nr tel ogolnego tylko z poszczegolnych krajow.

Czy ktos z was staral sie skontaktowac tel z blizem ?? Jezeli tak to czy moze mi ta osoba podac nr tel.

Z gory dzieki.

ps do cdprojektu dzwonilem i nie byli mi wstanei podac.


Posty: 22
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 19:57 
Cytuj  
teraz jestem w robocie i mam zblokowana strone , ale o ile mnie pamiec nie myli to jedyne co jest tam podane to web form do kontaktu, a nie ma nr tel. na ktory moge zadzwonic z polski, podane nr tel sa free jak dzwonisz z danego kraju. No chyba ze da sie zadzwonic na nr francuskie 0800******??
Na web form napisalem ale jakos do tej pory nie dostalem odpowiedzi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 20:40 
Cytuj  
najlepiej przez skype, nic nie placisz, ale musisz miec przynajmniej ten symboliczny grosz na koncie. inacze nie zadzwonisz. :(


Posty: 22
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 20:48 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bo nie ma czegos takiego jak "polski numer", dzwonisz do UK.


czyli musze wybrac nr tak jak jest wpisany czy jakies prefixy??
raczej wpisanie 0800 279 3909 nie wiele mi da

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 22:46 
Cytuj  
mentos napisał(a):
Witam,

Szukalem wszedzie nawet pytalem GM ale bezskutecznie.
Mam pewien problem z obciazeniem karty kredytowej ( podczas proby platnosci ktora od strony blizza nie powidla sie z niewiadomego powodu mam zablokowane na karcie 250 PLN ) i chcialbym zadzwonic do blizza ale nie ma podanego nr tel ogolnego tylko z poszczegolnych krajow.

Czy ktos z was staral sie skontaktowac tel z blizem ?? Jezeli tak to czy moze mi ta osoba podac nr tel.

Z gory dzieki.

ps do cdprojektu dzwonilem i nie byli mi wstanei podac.


Miałem podobny problem. Generalnie było tak, że moje konto zostało obciążone, natomiast blizz pieniędzy nie otrzymał. Zamrożone pieniądze zostały odblokowane po 14 dniach. U Ciebie pewnie będzie podobnie. W momencie, gdy okaże się, że nikt tych pieniędzy nie otrzymał zostaną one odblokowane.


Posty: 22
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 00:09 
Cytuj  
No skoro tak to poczekamy te 14 dni mam nadzieje ze blizz tez sie odezwie.
dzieki za info

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 00:32 
Cytuj  
kurde juz 8 dni czekam na przeniesienie postostaci a tu ani strona nie dziala a ni hujki z blizza na maile nie odpowiadaja .. :wtf:

telefon cos da ?


Posty: 22
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 01:31 
Cytuj  
Podaj nr tel pod jaki trzeba dzwonic. tez sie uciesze jak minie 14 dni a moja kasa bedzie dalej zablokowana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 01:56 
Cytuj  
no przeciez kurcze napisal:
mentos napisał(a):
teraz jestem w robocie i mam zblokowana strone (...)

i po co ta kurwa...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 56
Dołączył(a): 2.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 07:57 
Cytuj  
Mialem podobna sytuacje. Napisalem do blizza i dostalem szybko odpowiedz. Sprawa wyglada tak ze jest zablokowane wiecej ( nie wiem z jakiego powodu :D) ale jak sciagaja Ci z konta juz "kasiurke" to nie biora ani grosza ponad to co powinni.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 08:30 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Posty: 22
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 09:17 
Cytuj  
roball napisał(a):
No przeciez kurwa podalem

http://wow-europe.com/en/support/accountbilling.html

wspolczuje blizzardowi ze musi sie z takimi 'klientami' uzerac


nie bede uzywal slow jakich ty uzyles ale przeczytaj dokladnie co tam jest napisane. jest to numer darmowy z danego kraju. czytaj takie nasze 0800
O ile sie orientuje to z zagranicy nie ZADZWONISZ na nasz numer 0800.

Dlatego zapytalem sie JAK mam nadzwonic na numer UK 0800.

I nie traktuj mnie jakbym nie umial czytac ze zrozumieniem bo twoja odpowiedz chyba raczej swiadczy o tym ze TY nie posiadles tej umiejetnosci. Jezeli jestes taki WSZECHWIEDZACY to podziel sie ta wiedza jak zadzwonic na nr free UK a nie pisz bzdur.

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 09:34 
Cytuj  
mentos napisał(a):
roball napisał(a):
No przeciez kurwa podalem

http://wow-europe.com/en/support/accountbilling.html

wspolczuje blizzardowi ze musi sie z takimi 'klientami' uzerac


nie bede uzywal slow jakich ty uzyles ale przeczytaj dokladnie co tam jest napisane. jest to numer darmowy z danego kraju. czytaj takie nasze 0800
O ile sie orientuje to z zagranicy nie ZADZWONISZ na nasz numer 0800.

Dlatego zapytalem sie JAK mam nadzwonic na numer UK 0800.

I nie traktuj mnie jakbym nie umial czytac ze zrozumieniem bo twoja odpowiedz chyba raczej swiadczy o tym ze TY nie posiadles tej umiejetnosci. Jezeli jestes taki WSZECHWIEDZACY to podziel sie ta wiedza jak zadzwonic na nr free UK a nie pisz bzdur.



Nie no, poprostu brak slow :evil: Powodzenia w kontaktach z supportem


Posty: 22
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 09:39 
Cytuj  
roball napisał(a):
Napisalem ci jaki jest kierunkowy do UK, myslisz ze napisalem go sobie bez powodu? Okej mistrzu, robisz tak

Zero zero cztery cztery +numer do blizzarda (ktory nie jest darmowy jesli dzwonisz z polski), trzymasz sluchawke w reku przez pare sekund jak bedzie pikalo, pozniej ci pani pusci melodyjke a pozniej opowiesz jaki masz problem (po angielsku, badz na to przygotowany psychicznie), pani powie zebys chwile poczekal i pusci ci fajna melodyjke, pozniej wroci i powie ze to wina banku i ze dostaniesz kase za pare dni.

:\


Dzieki za wytlumaczenie.
Jedna moja wina wczoraj nie zauwazylem twojego posta z tym kierunkowym.

Jeszcze raz dzieki. nie wiedzialem ze mozna tak dzwonic na 0800.


Posty: 22
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 09:40 
Cytuj  
roball napisał(a):
Napisalem ci jaki jest kierunkowy do UK, myslisz ze napisalem go sobie bez powodu? Okej mistrzu, robisz tak

Zero zero cztery cztery +numer do blizzarda (ktory nie jest darmowy jesli dzwonisz z polski), trzymasz sluchawke w reku przez pare sekund jak bedzie pikalo, pozniej ci pani pusci melodyjke a pozniej opowiesz jaki masz problem (po angielsku, badz na to przygotowany psychicznie), pani powie zebys chwile poczekal i pusci ci fajna melodyjke, pozniej wroci i powie ze to wina banku i ze dostaniesz kase za pare dni.

:\


Dzieki za wytlumaczenie.
Jedna moja wina wczoraj nie zauwazylem twojego posta z tym kierunkowym.
A co do angielskiego to specjalnie nie musze byc przygotowany uzywajac go wiecej nie ojczystego moge spac spokojnie.

Jeszcze raz dzieki. nie wiedzialem ze mozna tak dzwonic na 0800.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 09:48 
Cytuj  
inna sprawa apropo kontatku z blizzem.... zauwazyliscie,ze usuneli opcje wstrzymania subskrypcji przy pomocy karty? chcialem usunac automatyczne pobieranie kasy, jak to juz kiedys robilem przed wyjazdami wakacyjnymi (PP konczy mi sie 31.12 i chcialem wrocic do gry dopiero po sesji), a tu jebs - jest tylko opcja usuniecia konta :har:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 10:52 
Cytuj  
roball napisał(a):
Konta nie da sie usunac, klikasz "CANCEL" i w ten sposob cancelujesz automatyczne pobieranie kasy z konta.

;|


hehe thx :D zmylilo mnie w takim razie to,ze teraz jest pytanie dlaczego rezygnujesz z grania w WOWa i jest info,ze do Ciebie zadzwonia. kiedys czytalem,ze jak sie usuwa konto, to takie kroki podejmuja ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 10:59 
Cytuj  
roball napisał(a):
Jeszcze raz.. Konta sie nie usuwa. Do nikogo nie dzwonia, chca poprostu wiedziec dlaczego nie chcesz grac w ich gre.


heh, dzieki. gorzej jak sie chce, ale rozsadek podpowiada aby sprobowac nie grac :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 13:07 
Cytuj  
Dzwoniłem dzisiaj do supportu za pomocą tego programu:
http://www.voipcheap.com/en/index.html

Minuta połączenia do supportu za pomocą tego programu kosztuje 0.01 euro, nie wiem ile ze stacjonarnego od nas ale na pewno więcej, także jeżeli ktoś będzie dzwonił to polecam ten programik.

Aha, 300minut darmowych tygodniowo na stacjonarne (w Polsce również) także polecam też z tego względu.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 13:26 
Cytuj  
Ze skype mozna ponoc zupelnie za darmo? :-)


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.