mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 09:35 
Cytuj  
Czy istnieje możliwość (niekoniecznie) łatwej zmiany danych konta? Grałem przez rok u kumpla, który nawet nie spoglądał tam, ale z dodatkiem postanowiłem się uniezależnić, a szkoda mi dwóch postaci. Z tego co czytałem, aby je przetransportować muszą być te same dane na obu kontach. Jeśli założę konto na jego dane, mam później możliwość ich zmiany?

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 10:21 
Cytuj  
Obrazek
Jak widać na załączonym obrazku, z pozimu Account Management nie możesz zmienić imienia i nazwiska oraz adresu mailowego.
Z tego co pamiętam adres mailowy możesz zmienić dwoniąc do ich centrum obsługi klientów oraz odpowiadając na szereg pytań.

Imienia oraz nazwiska raczej nie zmieniaj, żresztą i tak by ci nie pozwolili pewnie.

Edit:
superXtra napisał(a):
wypelniasz formularz w technical support, po jakims czasie dostajesz maila z prosba o podanie danych cdkey haslo i nowego maila




ps
na przyszłość zamiast zakładac nowy wątek, proponuję dopisać się np w "Pytaniach początkujących"
viewtopic.php?t=12659

pozdro


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 10:49 
Cytuj  
żeby zrobić transfer postaci z konta na inne konto to na tym drugim musi być taki sam last name co na pierwszym. Ja to zrobiłem dla bezpieczeństwa żeby koleś od którego kupiłem locka za x miesięcy nie chciał go odzyskać w jakiś sposób. Co prawda płatność, transfer i to wszystko zajęło 30min ale po tygodniu na postaciach pojawiło się info znowu "postacie zablokowane przez płatny transfer" oczywiście english, wiec dzwonie tam i laska mnie zaczyna wypytywać bo jest podejrzenie kradzieży lub sprzedaży konta. Trochę problemów z tym było ale po 10min rozmowy jednak uwierzyła w ściemę, że jestem bratem Benjamina Olsena z Danii który teraz mieszka w Polsce i opłacił konto polska kartą i gra na tym nowym koncie, a Benjamin na starym :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 13:31 
Cytuj  
Dzięki za pomoc. A nowy topic specjalnie założyłem, bo pomyślałem, że to rzecz dość ważna. A przekopać się przez tysiące pytań w topicu dla początkujących jest trochę ciężko :P.

H34t, ale miałeś później opcję zmiany last name'a, czy nie?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 13:33 
Cytuj  
ClouD napisał(a):

H34t, ale miałeś później opcję zmiany last name'a, czy nie?


Nie ma takiej opcji, jak byś probował to masz duże szanse na bana. W skrajnych przypadkach zmieniają last name lub odpowiedz na sekretne pytanie ale to naprawdę tylko w skrajnych takich jak kradzież konta.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.