mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 25
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 16:50 
Cytuj  
Mocno zastanawiam się nad przenosinami postaci z RP-PVP na zwykłe RP. Powód -- gankerstwo i szczurostwo, RP na The Venture Co praktycznie nie istnieje. Zagaduje się gościa i on nie ma pojęcia, że jest coś takiego jak RP, za to PVP jest i to go przyciągnęło...

Niestety, gdybym pożałował zmiany, nie ma możliwości powrotu na serwer PVP, więc chcę dobrze przemyśleć sprawę. Ktoś może podać jakieś argumenty przeciwko takiej zmianie? ;)

Jak wygląda RP na serwerach tylko RP? Lepiej niż na RP-PVP?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 17:03 
Cytuj  
Musisz odpowiedziec sobie na dwa pytania:

1. Czy przeszkadza ci to, ze mozesz zostac zgankowany poza BG?
2. Czy moze byc jeszcze gorzej z RP niz na TVC?

Jesli ty nie gankujesz, a irytuje cie bycie gankowanym, to odpowiedz na 1wsze jest prosta. I przenosin nie bedziesz zalowal pod tym wzgledem.

Jesli chodzi o RP to byc moze wystarczy zrobic sobie orka i przebiec sie do Orgri, zobaczyc jak sie ludzie zachowuja i bedziesz mial juz maly obraz tego czego mozesz sie spodziewac. No ale jesli mowisz, ze na TVC jest tak, ze gorzej byc nie moze, to nie ma sie nad czym zastanawiac, tylko sie przenosic.


_________________
Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 17:13 
Cytuj  
Wkurza mnie bezsensowne zabijanie, natomiast czasem ciekawe są pogonie, rozglądanie się po bokach, czy przypadkiem jakiś Aliant nie czatuje i tym podobne akcje... Tego będę żałował. Po prostu może być nudno.

Co do RP, to na pewno chciałbym TVC zmienić. Tylko pytanie -- na inne RP-PVP z lepszym RP, czy też na RP... Póki co wydaje mi się, że RP jest zawsze lepsze na serwerach RP.

Myślę też nad założeniem nowej postaci na jednym z nowych serwerów, wchodzących z TBC. Za 6 miesięcy przeniósłbym tam starą postać. Natomiast boję się, że nowe realmy to będzie 40% BE, 40% Draenei i 20% pozostałe rasy ;) Z populacjami chyba nie będzie problemu, Blizzard zadba o ich zaludnienie -- przynajmniej mi się tak wydaje...

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 17:27 
Cytuj  
no w tym momencie 80% populacji na nowym PVPRP to Horda ( i 70% tego pewnie BE) XD


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 18:54 
Cytuj  
No ja gralem najpierw na PvP, potem na RP-PvP (na TVC nawet i to dłuuuugo) a teraz ostro raiduje na PvE (Aerie Peak).

Zajebiście mi brakuje (i ekipie Polakow z którą gram) realiow serwera PvP. Z jednej strony mozna sobie iść AFK w dowonym miejscu świata, progres jest szybki, ale wręcz zabójczo mi brakuje polowań w BRM, gankowań. podjeżdzaz na farm spot, siedzi na nim jakis hordziak (alinatem gram obecnie) to możesz mu ewentualnie pogrozić. chujnia. Gdybym wiedzial, to pewnie bym wybral serwer PvP, zamiast AP.

Mysle wlasnie czy by z okazji TBC nie rollnac sie na PvP serwer znowu :P


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 19:06 
Cytuj  
lol gralem na m,oi zjanomi mialemi/maja postacie na roznychj serverach ''RP'' jednak rp to taka bajka jak z mikolaje on istnieje uwierz.....

to tylko bajka zadko oj rzadko kiedy ktos zrobie jakiegos PRZYNAJMIEJ raz na tydzien ....

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 19:07 
Cytuj  
Ja gralem na Shadowsong, potem poszedlem na Darksorrow PvP i bylem strasznie podjarany tym calym uczuciem niepewnosci itd. Niestety po pewnym czasie spowszednialo mi to i zaczelo mnie denerwowac, ze nie moge np w spokoju sobie pofarmic, wiec wrocilem z powrotem na Shadowsong i raczej juz nie rollne pvp. Byla fajna przygoda, ale ja nie mam do tego nerwow :).


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 19:23 
Cytuj  
Chcac robic world pvp w outlandach musisz wlaczyc flage pvp, wiec kazdy zasmakuje uroku pvp i obojetne czy to serwer rp czy pvp dla kazdego po rowno :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 22:31 
Cytuj  
Grałem na serwerach RP PvP i RP.
Nie gankuje, nawet nie atakuje aliantów bez powodu, ale na serverze RP zwyczajnie się nudziłem. Serwer PvP stwarza odrobinę niebezpieczeństwa, która jest dla mnie cholernie atrakcyjna.

Nieskromnie przyznam, że w PvP jestem nie najgorszy, a każda walka którą toczę z rogalem, wciąż mając na sobie moba podnosi mi poziom adrenaliny.
Nic na PvE serwerze nie zastąpi przyjemności jaką się odczuwa po zwycięstwie w takiej sytuacji.

Na czystm serwerze RP. Napewno znajdziesz więcej RP niż na RP PvP, ale jeśli Cie interesuje moja opinia, to zbyt dużym kosztem.


Posty: 25
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 23:08 
Cytuj  
Dzięki Dwutlenek, najwięcej konkretów, potwierdziłeś moje wątpliwości. Chyba pomogłeś mi w wyborze :)

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 14:51 
Cytuj  
ja wlasnie ucieklem z RP ( darkmoon faire ) na the venture co.
wlasnie dlatego ze brakowalo mi pvp
( 3 lata w L2 a tam nie ma przebacz wyjdziesz z miasta i juz masz pvp a zwlaszcza jak gildia ma wojne ) .
wlasnie jak pisali inni na pvp jest ten dodatkowy zastrzyk adrenaliny . niepewnosci co imo moze nawet przewaza atut rp ( wole z kims pvp niz salutowac sierzantowi w gildii ).
a Rp to bardziej rozgrywa sie w glowie jesli w czujesz sie w postac .
efekt : lejac moba zaatakowal mnie ne druid i dostal :)
pozniej chcial sie zrewanzowac i znowu dostal .

p.s.
bymn zapomnial : /y For the Horde !

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 15:26 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
ja wlasnie ucieklem z RP ( darkmoon faire ) na the venture co.
wlasnie dlatego ze brakowalo mi pvp
( 3 lata w L2 a tam nie ma przebacz wyjdziesz z miasta i juz masz pvp a zwlaszcza jak gildia ma wojne ) .
wlasnie jak pisali inni na pvp jest ten dodatkowy zastrzyk adrenaliny . niepewnosci co imo moze nawet przewaza atut rp ( wole z kims pvp niz salutowac sierzantowi w gildii ).
a Rp to bardziej rozgrywa sie w glowie jesli w czujesz sie w postac .
efekt : lejac moba zaatakowal mnie ne druid i dostal :)
pozniej chcial sie zrewanzowac i znowu dostal .

p.s.
bymn zapomnial : /y For the Horde !


hmm.
czyli przeniosles sie z jakby (PvE na PvP)RP. Do tej pory myslalem, ze to niemozliwe. Czyzby cos zmienili ? czy to po prostu zle mi sie wydawalo ?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 16:04 
Cytuj  
On chyba mówi, że się fizycznie przeniósł a nie postać :)

btw dawno Cie nie widziałem na tym forum Keeper WB :-]

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 16:44 
Cytuj  
grywałem na dwóch serwerach RP PvP i tragedia, dla mnei to były zwykłe serwery pvp. Póki co moja główna postać ( gnom ) jest na serwerze Earthen Ring ( RP ) i jestem zadowolony z poziomu serwera, oczywiście dzieci zawsze się znajdą, ale na zabawę RP znajdzie się zawsze chwila. Czasem brakuje jak ktoś powiedział tego dreszczyku niebezpieczeństwa, ale grając gnomem tyle już na tym serwerze przeżyłem że nie robi mnie to już różnicy.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 16:47 
Cytuj  
RP nie oznacza, że ludki caly czas graja. Każdy ma ochote odpoczac i zwyczajnie wyzyc sie na slabszych. Najfajniejsze na RP sa eventy organizowane przez samych graczy


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 16:54 
Cytuj  
tak fizycznie sie przenioslem
Bg byly tak zaje...ne ze kolejki po 2h ; czyli wszyscy siedzieli albo w instancjach albo na bg .a jak bg to dlatego ze chyba brakowalo im pvp;
no bo ile mozna nabijac honor ? ile przedmiotow sobie kupia ?
ja tam wole pozwiedzac swiat , a jak przy okazji sie jakies ally napatoczy albo ja sie komus to PLUS

Troll gnomowi nie przepusci , jak sie gnom napatoczy nie pozyje ali jusci

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 17:01 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
On chyba mówi, że się fizycznie przeniósł a nie postać :)

btw dawno Cie nie widziałem na tym forum Keeper WB :-]


eh, szkoda, bo juz sie ucieszylem ;)
a na forum bywam, tylko pisze malo :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.