mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 13:29 
 
Mam nastepujacy problem wow mi sie zawiesil wiec zwinalem go na pasek i zamknalem. Po ponwnym uruchomieniu gry wszedlem na serwer ale mi sie znow zawiesil wiec ponownie zamnalem gre bez wylogowania. I kaplica wejsc nie moge n maga inne serwery spokojnie mi dzialaja nawet inne postacie na Jeadenarze... pojawia mi sie komunikat jak wlaze magiem Word Serwer is Down ale serwer dziala...............


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 13:43 
 
KELGAR napisał(a):
Mam nastepujacy problem wow mi sie zawiesil wiec zwinalem go na pasek i zamknalem. Po ponwnym uruchomieniu gry wszedlem na serwer ale mi sie znow zawiesil wiec ponownie zamnalem gre bez wylogowania. I kaplica wejsc nie moge n maga inne serwery spokojnie mi dzialaja nawet inne postacie na Jeadenarze... pojawia mi sie komunikat jak wlaze magiem Word Serwer is Down ale serwer dziala...............

Dziękujemy ci bardzo za nowy bardzo interesujący topic.
A tak btw to jak ci nie działa jak na końcu piszesz, że działa :o

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 13:45 
 
Jak nie mas znic ciekawszego do powiedzenia trollu to milcz. Ja prosz eo pomoc a nie wymadrzalki. Dziala mi tylko jeden char na jeadenarze na drugiego sie zalogowac nie moge....


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 13:49 
 
Urzekla mnie Twoja historia :)

A tak na powaznie - pewnie podczas wywalenia sie wowa Twoja postac "wysadzilo w kosmos", spadla ze swiata albo nazwij to jak chcesz. Generalnie zaloguj sie na to co mozesz na serwerze i pisz do GMa.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 13:51 
 
Qraczek napisał(a):
Urzekla mnie Twoja historia :)

A tak na powaznie - pewnie podczas wywalenia sie wowa Twoja postac "wysadzilo w kosmos", spadla ze swiata albo nazwij to jak chcesz. Generalnie zaloguj sie na to co mozesz na serwerze i pisz do GMa.

Niezle to forum... dzieki temat mozna skasowac. Zaznaczcie w regulaminie iz zabrania sie pisac na tematy techniczne zwiazane z gra bo masa forumowych trolli ma uzywanie chyba z nudow


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 13:56 
 
KELGAR napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Urzekla mnie Twoja historia :)

A tak na powaznie - pewnie podczas wywalenia sie wowa Twoja postac "wysadzilo w kosmos", spadla ze swiata albo nazwij to jak chcesz. Generalnie zaloguj sie na to co mozesz na serwerze i pisz do GMa.

Niezle to forum... dzieki temat mozna skasowac. Zaznaczcie w regulaminie iz zabrania sie pisac na tematy techniczne zwiazane z gra bo masa forumowych trolli ma uzywanie chyba z nudow


Naucz się, że nie zakłada się nowego topicu z każdą pierdołą, tylko dopisuje się do odpowiedniego już istniejącego. Jakbyś nadal jeszcze nie rozumiał tego co napisałem, to jest taki topic [SERVER PROBLEMY] Temat ogólny, w sam raz dla twojego problemu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 14:04 
 
szczegolnie tytul tego topica jest taki faaaaaaaajny :)))


_________________



*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 14:18 
 
Jak to co robic, byc DEFENDEREM of HORDA.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 14:19 
 
nauczcie się nie odpisywać - CO2 powinien zacząć banować choćby to było 90% forum
proponuje bezwzględność dla głupoty bo dzieki pobłażliwości to forum schodzi poziomem wypowiedzi mocno w dół


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 14:26 
 
@up

Już wcześniej w innym temacie to proponowałem.

To forum schodzi na psy, za każdym razem jak stworzy ktoś jakiś temat to ktoś inny stara się zrobić tego przedłużenie swojego penisa, wszczynać flame, ale po prostu prowadzić przyjacielski [OT], bo przecież i tak połowa "śmietanki flejmowej" zna się nie tylko z forum.

@up popieram, przynajmniej warto spróbować, mmorpg.pl w oczach użytkowników (poważnych ludzi) jest spisane na straty właśnie przez ww. osoby.

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 14:32 
 
Shador von Dal napisał(a):
Już wcześniej w innym temacie to proponowałem.
widzisz, ja kiedyś byłem mocny z wiadomości o wowie ale przez ostatni rok sie zapusciłem.

byłem mocny bo czytałem co tu i gdzie indziej piszą o graniu w wow a teraz wróciłem do grania, czytam i jakoś nie czuje się specjalnie mądrzejszy. jakby mniej zawartosci ma to forum.

ja zdaje sobie sprawe że często wale OT ale generalnie nigdy nie flejmuje, porostu interesuje mnie ta gra i granie pro a nie to jaki jestem /flex

80% skilla to znanie wszystkich manuali i guide lub poprostu instrukcji a nie gear


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 14:34 
 
a zrobcie jeszcze z 5 konkretnych moderatorow, jedna czy dwie osoby nie bedzie w stanie nigdy tego ogarnac na czas.
:wink:


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 14:39 
 
Shador von Dal napisał(a):
mmorpg.pl w oczach użytkowników (poważnych ludzi)


LOL !!!!! nie moglem sie powstrzymac :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 14:41 
 
Huragan napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
mmorpg.pl w oczach użytkowników (poważnych ludzi)


LOL !!!!! nie moglem sie powstrzymac :)


ale czemu lol? co to nie ma tym forum zadnych powaznych ludzi? napewno sa, przynajmniej paru. :wink:


_________________
Maiori Cede

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 15:03 
 
Tak przez ciekawosc spytam - co widzicie zlego w odpowiedzi

Cytuj:
A tak na powaznie - pewnie podczas wywalenia sie wowa Twoja postac "wysadzilo w kosmos", spadla ze swiata albo nazwij to jak chcesz. Generalnie zaloguj sie na to co mozesz na serwerze i pisz do GMa.


Koles nie moze sie zalogowac na jedna konkretna postac na serwerze. Serwer stoi wiec wnioskuje ze postac jest "poza swiatem". (ja mialem kiedys podobny problem kiedy wow wywalil mi sie podczas wchodzenia do Uldamanu). Poradzilem zalogowanie sie na dowolna inna postac na serwerze i kontakt z GMem. Macie lepsze pomysly ? Bo jak nie to po kij bic piane :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 15:15 
 
Razel napisał(a):
ale czemu lol? co to nie ma tym forum zadnych powaznych ludzi? napewno sa, przynajmniej paru. :wink:


ja tam nie chce nigdy byc "powaznym" :) To jest forum o grach dla dzieci i doroslych...... :) Smiesza mnie ludzie, ktorzy do grania w gre podchodza "powaznie".. spotykam takich wielu w WoW, co nawet za to ze go zgankowales groza ci konsekwencjami w realu, ROTFL :)
oooo chinscy farmerzy to sa "powazni gracze".. bo graja i jeszcze na tym zarabiaja :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 15:22 
 
... i Ty rowniez uwierzyles ze gry komputerowe sa dla dzieci? :wink:

Gry komputerowe to rodzaj rozrywki takiej samej jak ... bo ja wiem - wypad na narty, dyskoteka z przyjaciolmi czy prywatka. To, ze cos jest dla zabawy nie oznacza ze nie obowiazuja tutaj zadne reguly. Pewne uniwersalne zasady stosowac trzeba zawsze. No chyba ze jestes z tych co to na imprezie u znajomego "gankuje" bezustannie jego kobiete bo ma na to ochote. :wink:
Inna z regul jest poszanowanie czyjegos czasu i wysilku, nie mozna pod szyldem "bo to tyko gra" wyzbyc sie wszelikch kulturalnych zachowan.


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 15:28 
 
Razel napisał(a):
No chyba ze jestes z tych co to na imprezie u znajomego "gankuje" bezustannie jego kobiete bo ma na to ochote. :wink:


a to ty nie wiesz, ze najfajniejsze dziewczyny zawsze sa zajete i trzeba odbijac ? :)

Cytuj:
Inna z regul jest poszanowanie czyjegos czasu i wysilku, nie mozna pod szyldem "bo to tyko gra" wyzbyc sie wszelikch kulturalnych zachowan.


reroll PvE w takim razie :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 15:38 
 
Huragan napisał(a):
a to ty nie wiesz, ze najfajniejsze dziewczyny zawsze sa zajete i trzeba odbijac ? :)


niejestem na biezaco, od 10 lat z ta sama. Za moich czasow odbijanie kobiet przyjaciolom rownalo sie oberwaniem po pysku.


Huragan napisał(a):
reroll PvE w takim razie :)


a to serwery PvP maja w opisie - tutaj nie obowiazuja zadne regulu cywilizowanych ludzi? No popatrz niedoczytalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 15:41 
 
Razel napisał(a):
a to serwery PvP maja w opisie - tutaj nie obowiazuja zadne regulu cywilizowanych ludzi? No popatrz niedoczytalem.


na PvP obowiazuje jedna zasada: RED = DEAD... i malo kogo obchodzi ze ktos gankowany traci czas.


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.