mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 5.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 15:13 
 
A wiec... przeszukalem cale forum iznalazlem tylko 1 pomocniczy temat...
Zmienilem co trzeba w realmlist i w interface.mpq (wow.ini) ale przy próbie spatchowania gry do wersji 1.12.0 wyskakuje mi błąd:
Kod:
  Blizzard Updater was unable to read the file "F:\World of Warcraft\game\Data\interface.MPQ". This error may be caused by problems with the media or drive at F:\--for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the update. (The data being read was "WoW.ini", and the error code was 0.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::Read)


Reinstalowalem juz pare razy gre i ciagle to samo :/

CZy musze przed patchem 1.12.0 sciagnąc jeszcze jakis inny patch?

Z góry dziekuje za odpowiedz
(wiem ze jestem noobem, ale sciagnelem już 3 razy wersje US zeby wyprobowac triala T.T, nawet na stronie europejskiej strony wowa dali wersja US :/)


Posty: 41
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 09:35 
 
Cytuj:
(wiem ze jestem noobem, ale sciagnelem już 3 razy wersje US zeby wyprobowac triala T.T, nawet na stronie europejskiej strony wowa dali wersja US :/)


co? na eu stronce dali wersje us?? od kiedy? W kazdym badz razie na http://teaser.wow-europe.com jest do sciagniecia caly WoW w wersji 2.0.0 oczywiscie EU. Stad tez pytanie po co chcesz patchowac do 1.12.0? :)


Posty: 11
Dołączył(a): 5.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 15:46 
 
hmmm bo mam wersje 1.0 ? :P
dobra widze ze nikt mi nie pomoże... poczekam na przesyłke i bede mial Full EU ^^

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 18:04 
 
na patchu 1.0 to za daleko nie zajedziesz.
Sciagnij versje EU, i patchuj po kolei


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.