mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 21.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 14:12 
Cytuj  
Witam.

W piatek zresetowalem sobie haslo do mojego konta - chcialem pomoc znajomej i sprawdzic czy tylko jej nie działa. Niestety - mi tez sie wywalilo - i zresetowalo haslo. w sobote cos pogrzebali i niby dziala ale nie wysyla maila z haslem. Nie tylko mi zreszta - ludzie maja problem z tym. Pisalem juz kilka razy do account support i technical support - cisza. webform do wypelnienia w razie takich problemow tez nie dziala.

Powiedzcie - mial ktos takie problemy ?? Chociaz napisali by - pracujemy nad tym albo cos. A tak jak ten idiota czekasz na łaske badz nie panow z Blizza. Ktos juz przechodzil takie jajucha z nimi ?? Jak dlugo sie czeka na ich reakcje ?? Bo 3 dni to chyba troche za duzo ...

Pozdrawiam,
Jarek.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 14:40 
Cytuj  
gdzie masz maila? - do czesci polskich darmowych skrzynek nic od nich nie dochodzi - zaloz sobie konto na gmail-u


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 15:24 
Cytuj  
Miałem podobną sytuację - tez chciałem dac helpa znajomemu.
Poszły moje dane w piz... .

Po 2 dniach udało mi się dokonczyc procedure "zapomnialem hasła" .
to samo miał kolega tez już może buszowac dalej.


Posty: 18
Dołączył(a): 12.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 07:54 
Cytuj  
Mam to samo. Na WP nie dochodzą listy generowane przez komputer bo filtr traktuje je jako spam (taką odpowiedź dostałem). Da się kompletnie wyłączyć filtr antyspamowy na WP?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 08:40 
Cytuj  
Mam taki sam problem, 2 konta poszly sie jebac bo retreiving password jest zjebane, nie jest to problem na WP tylko u blizza, narazie trzeba poczekac az oni to naprawia. Oba konta mam na rozne maila (wp i onet) i na zadne nie dochodzi.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 13:55 
Cytuj  
to zaloz na zagraniczne... bedziesz mial bez problemu - gmail yahoo hotmail

ja np zalozylem sobie konto na gmailu - tylko do kontaktu z firmami zagranicznymi - bo przez konto na WP stracilem troche


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 15:21 
Cytuj  
Tu nie chodzi o emaile bo zawsze mi pasworrdy na nie dochodzily, Blizz ma zjebana maszyne do wysylania hasel, radze poczytac technical support

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 18:16 
Cytuj  
mozliwe - nigdy nie probowalem odzyskiwac hasla do wowa - pisze tylko co mnie spotykalo przy kontaktach z zagraniczynych organizacjami


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 21.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:50 
Cytuj  
Coz, musialem zadzwonic i zmienic mail. Nie wiedziec czemu niektore adresy sa przez serwer mailowy blizzarda odrzucane - i wcale nie zalezy to od na jakim serwerze go ktos ma (ktos tu pisal ze na wp.pl nie dochodza maile od nich a ja znam kogos komu dochodza). Tak wiec jezeli skads mail nie dochodzi to nie jest to wina serwera na ktorym mamy adres. To wina wysylajacego - ma po prostu ma albo sypiacy sie system albo zle skonfigurowany i tyle. A blizz ma z tym klopot na bank - wystarczy poczytac watki o problemach z zaproszeniami dla znajomych do wow-a :) za 30 dni gry gratis.

Dobrym rozwiazaniem jest konto na gmail - ale wedlug mnie powinna byc tez weryfikacja e-mail przy zakladaniu konta - wtedy od razu wiadomo czy adres e-mail przejdzie czy nie. Bo nikt nie jest jasnowidzem.

Pozdrawiam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.