mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2008, 12:11 
Cytuj  
Nie wiem czy już ktoś z was spotkał się z takim tematem "World of Warcraft Board Game"

Wczoraj miałem okazję odbyć pierwszą sesję :) i jestem pozytywnie zaskoczony. Gra jest przyjemna mocno rozbudowana :) i co najważniejsze trzyma się oryginału online.

Wygląda to mniej więcej tak po rozłożeniu dla 4 graczy.

Obrazek

Mechanika nie jest zbyt trudna do nauczenia, lecz trzeba chwilę się do niej przyłożyć, ponieważ jest dosyć rozbudowana.
Jeśli chodzi o wykonanie gry to byłem pod wrażeniem. Ładnie wykonane figurki, żetony z grubej tekturki (czy cokolwiek to jest:P), plansza też usztywniana, więc się nie pogniecie czy podrze.

Kart ekwipunku, misji, eventów jest dużo, więc szansa trafienia tego samego jest dość nikła i wymaga wielu rozgrywek:)

link do galerii: http://chrustus.fotosik.pl/albumy/385225.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2008, 12:17 
Cytuj  
generalnie słyszałem i wydaje mi sie rewelacją bo można się spotkać i napic piwa z kolegami.

niestety nie wyobrażam sobie spotykania się we 4 i grania w to nawet jakbym miał z kim


_________________
psn

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2008, 12:22 
Cytuj  
Moj kolega ma Starcraft the board game, gralismy duzo razy, ma zamiar kupic WoW niedlugo wiec zobaczymy :D

Niestety ogromna wada starcrafta jest dlugosc rozgrywki, w 4 graczy gralismy z 7 godzin, wiec gra sie robi mimo wszystko troche nudna po jakims czasie, zwlascza jesli ma sie kolege ktory zastanawia sie nad kazdym ruchem pol godziny :) Oby WoW byl szybszy do rozegrania!


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2008, 12:22 
Cytuj  
niestety trzeba miec z kim grac :(

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2008, 12:27 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Moj kolega ma Starcraft the board game, gralismy duzo razy, ma zamiar kupic WoW niedlugo wiec zobaczymy :D

Niestety ogromna wada starcrafta jest dlugosc rozgrywki, w 4 graczy gralismy z 7 godzin, wiec gra sie robi mimo wszystko troche nudna po jakims czasie, zwlascza jesli ma sie kolege ktory zastanawia sie nad kazdym ruchem pol godziny :) Oby WoW byl szybszy do rozegrania!

Tutaj masz średnio około 120 minut. potem z tego co doczytałem jak boss nie padnie to PvP między drużynami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.