mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 31.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 18:47 
Cytuj  
Proszę tematom nadawać jakieś konkretne tytuły. Ten wyglada jakbyś sama nie wiedziała co jest w Twoim wlasnym temacie.


Witam mam pytanie do ludzi co odzyskiwali swoje hasła na stronce wowa i doszedl do nich mail.Podajcie mi z jakiego adresu e-mail dostaje sie autowygenerowane hasło przez blizza.


2 pytanie:Kieroje je do kogos kto ma poczte w interi i odzyskał swoje hasło pzez stronke,czy kazdemu kto ma poczte w interi nie dohodzą maile od blizza czy moze ktos dostal normalnie maila po wejsciu na stronke i daniu retrevive
password.Moze ktos wie jak rozwiazac ten problem

dzwonilem do bliza ale stwierdzilem ze z nimi sie nie dogadam.


Ostatnio edytowano 3 kwi 2007, 19:18 przez ExpertXty, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 139
Dołączył(a): 6.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 19:09 
Cytuj  
Moze ktos wie jak rozwiazac ten prolem
Zaloz jescze jeden temat :roll:


_________________
80 97 115 99 97 108 <--- poprostu gotój! xD

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 20:20 
Cytuj  
Wejdz na strone billing sup. i napisz ze masz problem z mailem i popros o zmiane.
Musisz miec all dane.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 21:00 
Cytuj  
Interia ma dziwne spam filtry, w wiekszosci blokuje wszystkie wazne pregenerowane wiadomosci i jestem prawie pewien ze w tym przypdaku wlasnie w tym twki problem. Proponuje zalogowac sie na konto i wylonczyc wszystkie filtry antyspamowe (sa ze 2) i sprobowac ponownie.


Posty: 10
Dołączył(a): 31.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 21:05 
Cytuj  
moze mi ktos zapuscic screeny gdzie i jak wylaczyc te filtry aha i jeszcze 1 macie jakies ciekawe pomysly na odzyskanie swoich danych na stronie blizarda albo pzyblizenie ich do tych na jakich robilo sie konto moze one sie zapsuja gdzie w kompie? lub poprostu gdzy kilikniesz k wyswietla ci sie cos na czym mogles robic np jak ja klikam k to wyswietla mi sie Krystian

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 21:44 
Cytuj  
Ale jakie dane ?
Sekrete pytanie i odpowiedz nie odzyskasz, mozesz jedynie wejsc w ustawiania kontroli malolatow i tam wyswietli ci sie pytanie, wtedy sie zastanow i moze cos ci sie przypomni.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 08:18 
Cytuj  
po pierwsze po cholere znak zapytania w temacie ? ty sie nas pytasz czy twój topic ma temat pytanie ?

generalnie bardzo często polskie lub zagraniczne skrzynki darmowe są traktowane jako spamowe lub JAKO NIEWIARYGODNE (łatwo je ukraść potem ciężko odzyskać zadzwonić i zarządać przywrócenia nie ma jak bo nie ma fartury lub rachunku). dlatego hasła nie sa wysyłane.
sytuacja zmienia się dynamicznie wiec wszystkim polecam wydac pare złoty np na home.pl gdzie skrzynka kosztuje 50 zł / rok


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 08:45 
Cytuj  
Albo zrzucic sie po 10 zl z kumplami i wykupic sobie za 90 zl konto np na www.vel.pl 4GB na stronki i fora i 10 skrzynek mailowych. Wydatek naprawde maly IMO.

To co interia robi ostatnio z darmowymi kontami to obled - po 4 reklamy dziennie :(


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2007, 13:44 
Cytuj  
Bonhart.... niegrałeś kiedyś w MUD'y ?:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.