mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 9.05.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 20:12 
Cytuj  
Zabieram się do granie w WoWa i nie wiem jaką postacią zagrać. Grałem w wersje testową i testowałem parę postaci ale jakos nie mogłem postanowić, którą grać :( Możecie pomóc w jakiś sposób ??

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 20:19 
Cytuj  
W jaki sposób mamy Ci pomoc... ?

Ile osób, tyle gustów wiec każdy Ci doradzi coś innego.
Pograj tymi które Cie interesują do 20lvl i wybierz jedną, którą Ci sie gra najprzyjemniej. Tyle.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 20:21 
Cytuj  
Znajdz inna gre jak masz tyle problemow, moze wez sobie huntera :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 20:23 
Cytuj  
Najlepiej gra się paladynem, koniecznie solo.


Posty: 11
Dołączył(a): 9.05.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 20:26 
Cytuj  
Najpierw zacząłem grać hunterem nocnym elfem nawet mi się podobał ale potem jak grałem magiem gnomem i krasnoludem paladynem to wogule bajzel mi się w głowie narobił :lol:

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 20:32 
Cytuj  
Bez sneus pytanie... Rownie dobrze mozesz nas pytac "W jakiej muszli klozetowej gowno splywa najszybciej?". Graj kazda po kolei i wkoncu ktoras Ci sie spodoba. Jak nie to zmieniaj gre.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 21:33 
Cytuj  
Zagraj po stronie hordy, wez trolla huntera, zobaczysz ze duza roznica.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 22:21 
Cytuj  
moja propozycja - rogue - dobre w sumie dla poczatkujacych, zadaje duzo obrazen, ma stuny, i ogolnie w pvp ownuje

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 22:26 
Cytuj  
Co sie dzieje z tym spoleczenstwem. Ludzie nie wiedza juz nawet czego sami chca. Jezeli tak podchodzisz do sprawy to predzej czy pozniej rerollnisz, juz lepiej porzucic gre.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 23:02 
Cytuj  
http://www.wow-europe.com/en/info/classes/index.html poczytaj tu sobie o klasach, ktore Cie interesuja i wybierz ta, ktora odpowiada Ci najbardziej. Jesli okolo 20 lvl stwierdzisz, ze zle wybrales - powtorz czynnosc. Metoda prosta i skuteczna :-)


_________________
DONT HELER IN THEN IS DUEL

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 23:19 
Cytuj  
Gingen napisał(a):
Bez sneus pytanie... Rownie dobrze mozesz nas pytac "W jakiej muszli klozetowej gowno splywa najszybciej?". Graj kazda po kolei i wkoncu ktoras Ci sie spodoba. Jak nie to zmieniaj gre.


tylko to juz nie jest kwesta gustu...


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 23:31 
Cytuj  
A co sadzicie o konkretnej klasie pod pvp (BG,Duel,Arena)?
Mam na mysli postac, ktora 90% walk bedzie wstanie wygrac (+ high skill)
Z doswiadczenia wiem, ze rogal sie do tego nie nadaje,hunter rownierz, warriorem/druidem nie gralem i ostatnia z moich opcji to mag.
Wydaje mi sie, ze to wlasnie mag z dobrym opanowaniem jest wstanie pokonac wiekszosc klas nawet jezeli stoi za nia wyskillowany gracz.
Imho palladyn,priest,shama odpada.
Co wy o tym sadzicie?

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 23:35 
Cytuj  
mage, rogue, druid, priest, shaman, paladin, warlock, hunter te klasy sa najlepsze w pvp.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 00:21 
Cytuj  
po 1 zapomniales dodac warriora, a po 2 nie gram w wowa od wczoraj i na pvp glownie opieralem swoja gre, wiec daruj sobie te blyskotliwe odpowiedzi i jak nie masz nic do powiedzenia to stfu plz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 00:43 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
A co sadzicie o konkretnej klasie pod pvp (BG,Duel,Arena)?
Mam na mysli postac, ktora 90% walk bedzie wstanie wygrac (+ high skill)
Z doswiadczenia wiem, ze rogal sie do tego nie nadaje,hunter rownierz, warriorem/druidem nie gralem i ostatnia z moich opcji to mag.
Wydaje mi sie, ze to wlasnie mag z dobrym opanowaniem jest wstanie pokonac wiekszosc klas nawet jezeli stoi za nia wyskillowany gracz.
Imho palladyn,priest,shama odpada.
Co wy o tym sadzicie?

No jak an arene to paladyn warrior mag to najlepsze wybory chyba

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 09:02 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
A co sadzicie o konkretnej klasie pod pvp (BG,Duel,Arena)?
Mam na mysli postac, ktora 90% walk bedzie wstanie wygrac (+ high skill)
Z doswiadczenia wiem, ze rogal sie do tego nie nadaje,hunter rownierz, warriorem/druidem nie gralem i ostatnia z moich opcji to mag.
Wydaje mi sie, ze to wlasnie mag z dobrym opanowaniem jest wstanie pokonac wiekszosc klas nawet jezeli stoi za nia wyskillowany gracz.
Imho palladyn,priest,shama odpada.
Co wy o tym sadzicie?


A niby dlaczego palladyn odpada ?
Przy odpowiednim poprowadzeniu tej postaci nie ma dueala którego możesz przegrać (no może poza straszącym wszystko warlockiem), areny bez palladyna też jakoś z góry skazane na porażke, a na bg w zalezności od tego jaki ciuch na siebie założysz to albo jesteś w czołówce heala albo dps-u.

Tak na marginesie ze wspomnianym przez Ciebie magiem mam najmniej problemów w każdym duelu niezaleznie od tego czy to frost, fire czy inna mieszanka.

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 09:13 
Cytuj  
"czołówce dps-u" ....no no


_________________
Obrazek


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 09:26 
Cytuj  
Hmmm jakoś nigdy nie udało mi się w 1v1 przegrać z paladynem :D więc dziwne rzeczy tam piszesz kolego ;) a gram magiem. Do aren fakt jako healer ftw. W czołówce dps?:D Yyy... yyy... yyy... :DDDDD Sorry?:D My mówimy o tej samej klasie?!

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 09:41 
Cytuj  
"Przy odpowiednim poprowadzeniu tej postaci " - widze że pomineliście tą częśc zdania.
To że palladyn jest trudniejsza postacia do dps niż inne klasy nie oznacza że taka byc nie może. Prawdą jest że byle dzieciak mający w rękach maga czy hunta już na starcie ma ułatwione zadanie jeżeli chodzi o ten aspekt gry, jednakże troszkę "potu" włożonego w swoja postać przynosi naprawdę fajne efekty. A jaka jest radośc gdy np taki mag podbiega do Ciebie na pewniaka, nagle dostaje 2 x po 2k do tego 30% swojego własnego kryta i po skutecznym trafieniu z "młotka" zastanawia się jak to sie mogło stać.
Co do dps na bg pierwsza piątka to chyba czołówka, a w większości przypadków tam się można ulokować.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 09:47 
Cytuj  
i dlaczego shadowpriest odpada?
na bg calkiem sprawnie sobie radzi ...
takie rozwazania sa jakos malo sensowne imho .
zalezy duzo od gratow , buildu i ile pracy wlozysz w swoja postac.
zostaje jeszcze dodac troche szczescia i heya.

tylko innymi klasami jet latwiej np mag, rogal , lock a innymi trzeba sie wysilac priest ,warek .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.