mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 27.05.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 11:12 
Cytuj  
Witam.

Mam problem z przeniesieniem postaci. (Postac już jest na nowym serviem, ale jest zablokowana na czas transferu)
Mianowicie od kilku dni co wpisze jakikolwiek numer karty (dzialajacej oraz z CVV) to wyskakuje mi :

The transfer operation could not be completed. Your transfer request has NOT been lost, but this transfer cannot be moved at this time.

An error occurred when trying to finalize your transfer transaction. We apologize for the inconvenience. Please contact Billing & Account Services for further assistance


Kartą tą mozna placic subskrypcje. Kolega z tej karty przenosil juz postac (Inteligo). Nie wiem czym to jest spowodowane. Jak ktoś mial juz problem lub wie jak go rozwiazac bardzo prosilbym o pomoc

Z góry dziekuje Blackmailer.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 11:31 
Cytuj  
Cytuj:
Please contact Billing & Account Services for further assistance


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 99
Dołączył(a): 10.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 11:32 
Cytuj  
witam,
mialem podobny problem przy przenoszeniu postaci,
akurat w czasie kiedy ja przenosilem, dostalem nowa karte z nowym numerem CVV, dopiero gdy aktywowalem nowa karte telefonicznie, to moglem przejsc do kolejnego kroku, i pioniadze z konta zostaly pobrane a postac przeniesiona. radze wiec sprawdzic date waznosci karty.


Posty: 18
Dołączył(a): 27.05.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 11:47 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Cytuj:
Please contact Billing & Account Services for further assistance



Dzwonilem do blizza az tak ograniczony nie jestem ...

Pisalem rowniez maile i co ?

Mam usunac wdb i wtf i zresetowac kompa :wtf:


Karty wazne sa do 12/09 03/08 takze nie sa "przeterminowane" :)

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 12:21 
Cytuj  
PCT ma to do siebie ze bardzo czesto cos tam u nich nie dziala, a beda Ci wmawiac ze to i tak twoja wina. Kilka miesiecy temu przez ponad 6 tygodni walczylem z Blizzardem. Wmawiali mi ze to moja wina: karta, bank itp sprawy - tylko ze ja ta karta regularnie placilem co miesiac bez zadnych problemow. I co najsmieszniejsze, ze z tej karty oplacilem transfer postaci 2 znajomym tego samego dnia, na moim koncie wyskakiwal error. Mailowy kontakt mozna sobie darowac, albo nie odpisuja na maile albo odpisuja po 2 tygodniach


Posty: 17
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 15:29 
Cytuj  
Mam bardzo podobny problem :/ i tez nie wiem co z tym zrobic.


Pio, a ty co zrobiles? :) Bo ja bratu przenosilem postac dzialalo chcialem sobie i od kilku dni non stop to samo :S

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 18:38 
Cytuj  
Po 2-3 probach dziennie w koncu udal sie transfer po 6 tygodniach . Nic takiego nadzwyczajnego nie zrobilem, z 3-4 maile wymienilem jedynie z blizardem


Posty: 18
Dołączył(a): 27.05.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 19:47 
Cytuj  
Acha ... ja to chyba oleje i doplace 10 zl i na allegro "kupie" przelew niech sie ktos inny meczy :-)


Posty: 17
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 19:16 
Cytuj  
Nic ci to nie da, albo maja cos zwalone w "systemie" albo randomowo zablokowali PCT kilku osoba :D. Tydzien juz wojuje i nic z tego, ciagle dostaje super macro...

52zl co miesiac a support taki ze glowa boli. Blueline neo jest lepszy juz o,o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.