mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 18.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 12:02 
Cytuj  
witam
nie grałem w wowa ponad rok i mam pytanie do osob z dobrych gildii jak wyglada teraz przygotowanie na raid chodzi mi o to czy dalej trzeba siedziec pol dnia zeby sie przygotowac (chodzi mi tutaj o potki itp...) wiem ,ze mniej potkow mozna uzywac taniej wychodza ale jak to wyglada w praktyce
pozdrawiam

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 12:10 
Cytuj  
heh po pacztu jedyne wieksze przygotowanie to chyba zebranie danego ress gearu i tyle poty i flaski sa tanie jak bardzi i mozna tylko jednego rodzaju urzywac offesive lub def flaski za liczone za 2 typy


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 13:01 
Cytuj  
Może trochę jaśniej:

Eliksiry dzielą się na Battle i Guardian, możesz wypić po jednym jednocześnie.
Albo zamiast nich możesz wypić jedną flaszkę.


_________________
O.o

*

Posty: 62
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 13:33 
Cytuj  
+ consumables
+ olejek na bron / ostrzalka

tak czy siak, przygotowywanie sie na raidy jest teraz banalnie proste


_________________
tank

Caern Morghen

"...zakrwawione kamienie działają dośc otrzeźwiająco.."

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 13:41 
Cytuj  
... natomiast jesli chodzi o potki to nic sie nie zmienilo wzgledem tego co bylo kiedys,


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 16:53 
Cytuj  
Sa tacy co graja tydzien i placza ze brakuje im kasy na jeden raid, a inni nie musza nic przygotywac sie wczesniej i raiduja caly tydzien, wszystko zalezy od gracza.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 08:01 
Cytuj  
embe napisał(a):
Sa tacy co graja tydzien i placza ze brakuje im kasy na jeden raid, [...]


Jakim cudem?
Stosunek gold z AH / farmowalne dobra jest przecież taki, że naprawdę wystarczy tylko chwilę pograć i zarobisz tyle, że powinno pokryć przynajmniej 1 rajd. I to czystym farmowaniem.


_________________
O.o

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 10:39 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
embe napisał(a):
Sa tacy co graja tydzien i placza ze brakuje im kasy na jeden raid, [...]


Jakim cudem?


wszedzie znajdziesz zdolnych inaczej.

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 17:03 
Cytuj  
raczej leniwych

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:14 
Cytuj  
Cytuj:
After a lot of thought and deliberation, we’ve decided to remove the attunement requirements to enter Serpentshrine Cavern and Tempest Keep: The Eye. While many of our attunements in the Burning Crusade have been good progression checks, a few of the attunements have turned out to cause unnecessary stress on guilds either doing the content or attempting to do the content. With Black Temple and Battle for Mount Hyjal thriving, we want to encourage (rather than prevent) new guilds and raid groups to attempt Serpentshrine and TK. We are going to leave the current attunement quests in the game so that players can still engage in the challenge and the lore of those quests should they choose to. At a later point, we are considering adding a final reward step to those quests as well (that way those who have already completed them would not miss out on a *new* reward).

We’re listening to feedback from you guys constantly and your opinions are important to us. We want this game to be the best possible MMO experience for our players.

Enjoy Serpentshrine and Tempest Keep =)


To się porobiło.


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:33 
Cytuj  
Njalepsza z mozliwych decyzja.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 19:21 
Cytuj  
na elune w piżamie z rozwielitek to prawda ?

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 19:52 
Cytuj  
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 7185&sid=1

Source


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 20:22 
Cytuj  
Dobrze zrobili imo.
Wiedziałem że nolify będą natychmiast płakać, że na-nolifowali się na nic.
Tylko że to bzdura imho.
Nawet bez tych attunements, jeśli ludziki nie będą ubrani w dropy z Kara, Grula i Magtheridona, to nie mają czego szukać w SSC. Podkreślam że to moja opinia teoretyka, jako że jeszcze nie miałem okazji bić Curatora.
Co na to raiders?


_________________
O.o

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 20:29 
Cytuj  
sprzet z kara - tam przeciez nic nie ma - mozna sobie dobrac pojedyncze skladniki (mowie to jako spriest) - spojrz na moj profil - zmienie bron na jakas z +160 spell damage doruece enchanta (spelldamage lub soulfrost) - i juz bede mial ok +900 shadow spell damage - a mam jeden drop z Kara reszta z craftingu


_________________
Obrazek

*

Posty: 62
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 20:45 
Cytuj  
O ja, ale bzdura. Caly czas poswiecony na attumenty idzie do kosza. (a nie sorki dadza itemki, pewnie tak slabe, ze od razu zaopiekuje sie nimi vendor za 3g, a i oczywiscie zmiana attumentow w tym patchu, ale juz nagrody dla tych co sie meczyli, to kiedy indziej :)

Teraz wszyscy sobie pojda do VoidReaver'a po free shouldery t5, a pozniej na hydrossa i zaczna sie problemy. No bo jak to ? t5 shouldery tak milo, a tutaj w SSC jakies wipy ? i czemu trash taki trudny ? o nie, to trzeba znerfowac. Wiec blizz po wakacjach machnie mega nerf SSC i TK, no bo przeciez ich zamierzeniem jest, zeby jak najwieksza ilosc osob zwiedzila endgame tralalala :) (a ja glupi myslalem, ze chca jak najwiecej zarobic, chociaz w tym przypadku akurat jedno z drugim sie pokrywa, wiec i wilk syty i owca cala :P)

Jestem w stanie zrozumiec taka polityke (mimo, ze jej nie akceptuje), ale qrka jakas gratyfikacja dla tych co "pilowali" te attumenty musi byc, bo gracze czuja sie po prostu wyr.... :/

nerf, nerf, nerf tak beda wygladaly najblizsze patche :)

jak to jeden z kumpli na TSie powiedzial: "nie meczmy sie, bo za pare miechow bedzie portal do Illidana" :)

no to sobie poplakalem....:)


_________________
tank

Caern Morghen

"...zakrwawione kamienie działają dośc otrzeźwiająco.."

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 21:37 
Cytuj  
imo scc att to nie byl jakis straszny wyczyn do zrobienia


ale juz to TK ..... te znieliczone wipy w jeroic shatered halls...


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

*

Posty: 62
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 21:48 
Cytuj  
Jesli dana gildia nie umie zrobic Nightbane'a i Gruula, to co zrobi w SSC ? lurkera ?

mogli zostawic SSC attunment tak jak jest, a TK attunment ograniczyc do Magtheridona (ktory jest juz jakims wyznacznikiem "skilla" graczy z grupy raidowej), a tak mozna sie szykowac na niezliczona ilosc whinow dotyczacych trudnosci bossow w SC/TK i czekac na przyszle nerfy :)

gj blizz gj.....


_________________
tank

Caern Morghen

"...zakrwawione kamienie działają dośc otrzeźwiająco.."

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 22:15 
Cytuj  
I bardzo dobrze bo teraz jest trudno zebrac team do zrobienia trial of naaru a co bedzie sie dzialo za miesiac lub 2 ... ludzie nie chca w tych questach pomagac :/

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 23:30 
Cytuj  
i bardzo dobrze bo nie chciało mi się robić tych heroiców xD zwłaszcza SH

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.