mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 5.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 17:34 
 
Jestem nowy w WOW i na wstępie mam problem z wyborem drogi dla mojego maga.

Zrobiłem Blood Elfa mage na Burning Legion PvP ale narazie PvP sobie odpuszczę, chcę sobie dobić jakiś porządny lvl, zebrać przedmioty itp.
Nie mam narazie żadnej guildi więc bardziej do solowania potrzebuje buildu.

Wiem, że była masa takich topiców ale większość sprzed TBC i nigdy do końca nic nie doszło.

Ogólnie potrzebuję takiej postaci, która sobie będzie spokojnie sama grindowała na mobkach bez zbędnego siedzenia, więc low konsumpcja many jest ważna i najlepiej jakby mobki mnie nie dochodziły. Po to w końcu maga robię. W ogóle nie wiem, czy nie spaliłem już przy wyborze rasy - czy blood elfy nadają się na magów ?


Prosiłbym o jakieś rady, jaki build, jak nim bić - czyli jaka kolejność czarów na mobku plus jaki gear kupować do i po 40 lvl.

Przypominam, solo expienie na mobkach, raczej mniej w instancjach i raczej nie aoe.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 17:35 
 
Omfg, next plz!

Od tego sa conajmniej 3 juz istniejace topici. Po chuj nowy?

EDIT : http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=12828


Posty: 10
Dołączył(a): 5.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 17:39 
 
Szuakłem dziś cały dzień i nic konstruktywnego/aktualnego nie znalazłem stąd mój topic...

Wybaczcie jeśli temat jest durny ale nie chcę sobie spalić gry na samym początku bo potem zmainy talentów są chyba w ogóle płatne...


Zapomniałem dopisać - jakie profesje dla maga. Narazie wziełem herbalism ale nie wiem czy to dobry wybór... Chodzi mi o to, które są wazne dla maga i da się na nich w miarę szybko zarobić (gear/mount)


Posty: 10
Dołączył(a): 5.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 17:40 
 
No właśnie cały ten topic przewertowałem i większość buildów jest sprzed TBC itp...

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 17:47 
 
Quidy napisał(a):
No właśnie cały ten topic przewertowałem i większość buildów jest sprzed TBC itp...


I to uniemożliwia zadanie pytania w istniejącym topicu??
Myśl, to nie boli....

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 17:49 
 
Nie mowie, zebys wzial ktorys z buildow z topicu, ktory podalem. Chodzi mi o to, zebys tam zadal to pytanie. Zreszta nvm.

Co do profesji to herbalism/tailoring imo. Na roslinkach zarobisz, a tailoring raczej must be, jesli chcesz miec jakis start w karazhan.

Build : do 1-60 fire, 60-70 frost jak dla mnie, choc powiem szczerze, ze wiekszej roznicy nie ma, jesli nie myslisz o AoE grindzie.

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 17:51 
 
aoe najlepiej zaczac od ~48 lvlu takze do tego czasu trzaskaj fire, imo jest najlepszy do pve


_________________

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 18:20 
 
Cardano napisał(a):
Quidy napisał(a):
No właśnie cały ten topic przewertowałem i większość buildów jest sprzed TBC itp...


I to uniemożliwia zadanie pytania w istniejącym topicu??
Myśl, to nie boli....

^this.


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.