mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 23:46 
Cytuj  
zeby nie przedłużać.

Cytuj:
WOW 19:25:16
pamietasz mnie
WOW 19:25:18
?
WOW 19:25:26
doładowywalem ci konto
WOW 19:25:32
sluchaj
WOW 19:25:38
zaistniala sprawa
WOW 19:25:42
ze
WOW 19:25:50
wszyscy co mieli
WOW 19:25:56
robione na mojej karcie
WOW 19:26:00
doładowywania
WOW 19:26:04
dostana bana
WOW 19:26:14
przekroczony limit doładowan czy cos
WOW 19:26:24
wiec jak bedziesz podaj mi passy zebym to wykluczyl
WOW 19:27:49
walnij hasla i od razu je zmien jak skoncze
WOW 19:28:03
chodzi o to ze nie chce zeby ludzie mieli przezemnie kolopty



Moze ktos z was sie do tego odniesc ? Koles zaufany, duzo razy doladowywal mi i moim znajomym konta. wie ktos o co chodzi ?[/quote]


_________________
old

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 23:51 
Cytuj  
kek ile masz lat ?

no ja dla mnie po przetlumaczeniu

Hej
wiesz co
chce ci ojebac konto
nie masz nic przeciwko temu "?


flameeee :P


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 00:17 
Cytuj  
Sinthar:

napewno wiecej od Ciebie, bo tylko 5-iecio letnie dziecko nie umie czytac, a chyba napisalem wyraznie,
ze koles zaufany i jezeli by chcial to by mi ojebal, zajebal konto moje i nie tylko moje jakies siedem razy, narysowac ?


zdziwil mnie ta wiadomoscia, a z uwagi na to ze nie znam sie na technicznej stronie i regulaminie doładowań - pytam.

_________

a Ciebie rufen i Twojego taty nie skomentuje.


_________________
old

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 00:25 
Cytuj  
Rownie dobrze mozesz sam ta subskrybcje usunac?

*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 00:29 
Cytuj  
Tao:

wiem, że moge ale... Czy to mozliwe, ze jest cos takiego jak limit doladowan z karty ? przeciez to nielogiczne.. moze ktos sie podszywa pod niego i chce wyciagnac wszystkie passy od klientow. Nie wiem, dlatego pytam.


_________________
old

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 01:03 
Cytuj  
Nerull napisał(a):
Tao:

wiem, że moge ale... Czy to mozliwe, ze jest cos takiego jak limit doladowan z karty ? przeciez to nielogiczne.. moze ktos sie podszywa pod niego i chce wyciagnac wszystkie passy od klientow. Nie wiem, dlatego pytam.


Koles nie zrobi nic czego ty sam bys nie mogl zrobic. Nie dawaj passa tylko niech ci powie o co mu chodzi.

Zreszta musisz sobie zadac jedno ale to zajebiscie wazne pytanie.
Po cholere w erze kart platniczych ktore daja 12latkom i kart prepaid ryzykowac. Myslisz ze blizzard nie wyczuje bullszitu jak ktos placi z 15 roznych kart i caly czas zmienia password?

Cytuj:
Czy to mozliwe, ze jest cos takiego jak limit doladowan z karty ?


Tak. Jest to bardzo mozliwe bo dosyc oczywiste. Jezeli kilkanascie/kilkadziesiat kont jest oplacanych z jednej karty to smierdzi to na kilometr armia botow.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 01:33 
Cytuj  
ikona dzieki za przyblizenie tematu.

usuniecie subscription rozwiaze ten problem?, czy nadal moge sie obawiac o problemy z moim kontem? troche go nie rozumiem bo zawsze po doladowaniu usuwal ja osobiscie wiec nie wiem po co ta panika, za pare godzin mi pewnie odpisze na gg i wszystko stanie sie jasne.


_________________
old

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 01:41 
Cytuj  
Nerull napisał(a):
ikona dzieki za przyblizenie tematu.

usuniecie subscription rozwiaze ten problem?, czy nadal moge sie obawiac o problemy z moim kontem? troche go nie rozumiem bo zawsze po doladowaniu usuwal ja osobiscie wiec nie wiem po co ta panika, za pare godzin mi pewnie odpisze na gg i wszystko stanie sie jasne.


Nie sadze zeby usuniecie subscription cos mialo dac bo blizzard na bank przechowuje wszystkie informacje co sie dzialo z kontem od jego powstania.
Czy potrafia jakos te informacje wykorzystac ciezko powiedziec, bo raczej nie chcieliby zaszkodzic komus uczciwemu. Natomiast pewne jest ze kazda taka sprawa musi byc weryfikowana przez czlowieka wiec dopoki nie dasz im powodu do przyjrzenia sie twojemu kontu to jestes bezpieczny.

W zadnym wypadku nie dalbym passworda bo jak cie porobi to przy odzyskiwaniu postaci/itemow beda weszyc co moze sie skonczyc nieprzyjemnie.

oczywiscie to wszystko sa teorie bo co do procedur i banow nigdy nie mozna byc pewnym.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 09:11 
Cytuj  
Jak napisal ktos powyzej - koles nie zrobi nic, czego Ty ni moglbys zrobic.

Spytaj go, co i gdzie powinienes zrobic - jak i gdzie kliknac.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 09:18 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Jak napisal ktos powyzej - koles nie zrobi nic, czego Ty ni moglbys zrobic.

Spytaj go, co i gdzie powinienes zrobic - jak i gdzie kliknac.


dokładnie

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 11:24 
Cytuj  
kilka tygodni temu mielismy kilka przypadkow zamrozenia konta przez blizza i zamkniecia mozliwosci platnosci, bo konta oplacane bylo albo kilkoma kartami, albo karta ktora sluzyla do oplacania wielu kont, wystarczyl mail do blizza i odblokowywali z powrotem, i to chyba o to chodzi ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 12:10 
Cytuj  
Ja rowniez mialem taki sam przypadek. Oplacam karta swoje konto i pare razy oplacilem tez konto mojego kumpla. Po ktoryms tam razie moje i jego konto zostalo zamrozone i dostalismy maila z prosbo o wyjasnienie. Odeslalismy odpowiedz, wytlumaczylismy i konta zostaly odblokowane... nie wiem czy to samo zadziala w przypadku, gdy koles oplaca kilkanascie (kilkadziesiat?) kont ta sama karta...


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 16:26 
Cytuj  
Miałem podobną sytuację.
Po złożeniu drugiego konta dla mojej pani, ok tydzień po ściągnięciu kasy pojawiła się prośba o wyjaśnienie czy na pewno dwa konta mają być płacone z jednej karty. W bardzo miłym stylu wyjaśniali, że robią to w trosce o swoich kochanych klientów. Konto było zablokowane ale tylko to nowe.
Szczerze mówiąc byłem zadowolony, że poważnie kontrolują te sprawy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.