mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Kim Grać ??
Shadow Priest 0%  0%  [ 0 ]
Warlock 0%  0%  [ 0 ]
Szaman 25%  25%  [ 1 ]
Rogue 75%  75%  [ 3 ]
Liczba głosów : 4
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 18:13 
 
Witam

Jestem początkującym graczem w wow. Mam problem z wyborem postaci :/ Waham się między SPriestem, a Warlockiem :/ (Wcześniej chciałem grać Paladynem, ale kiedy dowiedziałem się, że na ok70 lvl trzeba iść w prot/holy to podziękowałem bo nie widzi mi się rola leczenia i tankowania). Każda postać ma swoje zalety jak i wady. Warriorem nie chce grać bo to też tank :/ Druid niby wszechstronny nadaje sie do wszystkiego i do niczego... Rogue hmm fajny szybki i zwinny ale nie mam pojęcia czy dam rade go oswoić w PvP (będę chyba za szybko ginąć) Szaman nie wiem co o nim powiedzieć wygląda na ciekawą postać ale sam nie wiem... Mag jak to typowy mag duży DMG w skrócie szybko zabija i szybko ginie... Dlatego proszę was o pomoc kogo wybrać Warlocka czy SPriesta ?? Głównie chodzi mi o to, żeby postać była dobra do PvE i PvP... żeby expienie nie było nudne i żmudne, a i żeby w PvP nie odstawał za bardzo...

Dodałem ankiete, abyście mogli głosować. Wstawiłem tam też Szamana i Rogue bo są one dla mnie ciekawe...

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 18:19 
 
Mozesz mi wierzyc, ze jak Cie gra wciagnie to zagrasz kazda postacia.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 18:40 
 
Pytania poczatkujacych.


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.