mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 10:14 
 
Pytanie jak w temacie. Znajomy planuje rerollnac na server RP-PvP, ale kompletnie nie wie, ktory wybrac. Glownie chodzi mu o sytuacje PvP, ktory jest w najlepszej Battlegrupie, jak wyglada sprawa BG, czy sa czesto i kto wygrywa :wink: Przyda sie rowniez porownanie osiagniec PvE, nigdy nie wiadomo, co mu sie zachce grac na 70 :P
Czytalem duzo postow i mam wrazenie, ze najwiecej osob poleca TVC. A jak jest z innymi serverami? Ravenholdt, Defias Brotherhood, Scarshield Legion?
Ktos obeznany z serverami RP-PVP moglby sie wypowiedziec? ;)

Pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 10:28 
 
Ja gralem od poczatku TVC i 3 tygodnie te,u zrobilem transfer na BLa.

Powiem tak, jesli szukasz swojej przyszlosci w end game instancjach to mozesz zapomniec o serwerach RP PvP, pozim graczy i w dodatku mala ich liczba sprawia ze sa po 2 dobre (tzn robioce poczatki MH i BT) gildie a reszta jest gleboko w dupie.Po hordzie masz dwie gildie Validus i AeriaI, po ally Redrum i jeszcze jakis inny syf.
Pozim gry i skilla ludzi jest tragiczny, ciezko znalezc dobrych hardocorowych graczy.Najlepsi ida do tych dwoch gildii ale spierdalaja z tego bagna jak jai paru moich innych kolegow.
Chyba ze lubisz 1000razy chodzic do SSC i co 5 tydzien zabijac Vashji to polecam goraco ;]

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 10:31 
 
no dobrze, a jesli szukamy servera PvP, w ktorym jest zarowno dobry progress PvE jak i dobre PvP, to ktory jest warty uwagi? Jaka Battlegrupa uchodzi za najlepsza? Wtedy poszukiwanie realmu ograniczylo by sie do kilku pozycji ;)
Slyszalem, ze najlepsza grupa jest Misery, dobrze mowie, czy sie myle? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 10:33 
 
Ja polecam TVC :]
Co do bg to każde AV czy EoS, na którym byłam, wygrywała Horda ;) Z resztą bg to różnie było ;)
A jeśli chodzi o pve, to po stronie Hordy jest bardzo dobra polska gildia The Sentenced, nie orientuję się, w którym miejscu oni są, ale wiem, że mają bardzo wysoką pozycję na liście ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 10:34 
 
Jezeli chodzi o PvP to Ci nie podpowiem bo jeszcze nigdy na arenenie nawet nie bylem, gram tylko PvE.
Szczezre polecam serwer BL z racji tego ze znajduje sie tutaj duzo dobrych gildii,poza tym podejrzewam ze 70% spoleczenstwa to poloacy, spotykasz ich na kazdym kroku.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.