mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 19:30 
Cytuj  
World pvp plz


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 20:10 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
World pvp plz

no, tylko aby to było prawdziwe world pvp a nie ten głośno zapowiadany crap który dostaliśmy w TBC i/lub przed TBC w EPL


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 20:18 
Cytuj  
Krok pierwszy: Wyjebac flying mounty i guardów z Northrendu.
Krok drugi: Zrobić duży obszar z duza iloscia instancji, questow, vendorow, eventow itd.

voila


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Ostatnio edytowano 26 lis 2007, 20:19 przez niebezimienny, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 20:19 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
niebezimienny napisał(a):
World pvp plz

no, tylko aby to było prawdziwe world pvp a nie ten głośno zapowiadany crap który dostaliśmy w TBC i/lub przed TBC w EPL

to se ne wrati


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 21:13 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Popieram po 100 kroć. [...]


QTF

Szczegolnie denerwuje mnie 'atak klonow' i spadek wartosci epikow. Mam nadzieje, ze dodatek troche zmieni sytuacje.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 21:31 
Cytuj  
Atak klonow ?
Prawda ze ida na latwizne i wiele setow jest prawie identyczna, czesc itemo podobna ale pre TBC to byla straszna nedza, kazdy priest latal z benkiem, wybor itemow czesto ograniczal sie do paru, czesto tylko jeden byl dobry, oczywiscie AQ40 i Naxx troszke to naprawil ale to co mamy teraz to sa przeciez tysiace epaxow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 22:30 
Cytuj  
koci napisał(a):
Przed TBC epix byl epixem, zeby miec chociaz jednego trzeba bylo sie napracowac. Pamietam sam jak zazdroscilem tym ludziom ktorzy mieli ich po pare a ja sam mialem blue itemy, w tbc to sie wszystko zmienilo - kazdy mogl miec epicka i stalo sie to rzecza naturalna. Moze rzeczywiscie TBC stalo sie bardziej fajne dla casual graczy ale uczucie by miec epicka bylo czyms czego teraz nie ma. Moze rzeczywiscie cierpialo na tym nasze RL gdy gralismy po 5-6+h dziennie ale fun byl DUZO lepszy niz teraz.


Dokladnie. 5-6h dziennie.

Chcesz byc fajny? Uzbieraj t6 i sprzet z BT.

Gra nie moze wymagac siedzenie po 6h dziennie zeby cokolwiek osiagnac.

Teraz i tak trzeba mase czasu wsadzic zeby kupic sprzet za badges, zrobic reputacje czy przeleciez na easy mode Black Temple + inne instances.

Ja sie pysznie bawie mimo, ze newbzoruje. Moge posiedziec 6h a czasami wpadam tylko na 2h bg.

Jesli ktos jest pr0gamerem i caly swoj wolny czas wpiernicza w gre to nic dziwnego, ze po pewnym czasie zacznie sie whine: "Przeszedlem WoW, nudy".

Nie ma i nie bedzie takiego mmo, ktorego nie rozpiernicza nolife czy "me korea buy gold". I zaczynaja sie whines, ze NUDY. Bo siedze juz 16ta godzine i nie mam co robic.

gtfo i na spacerek do lasu

EDIT: albo gra jest zitemowana jak WoW i w koncu by im kolorow zabraklo wymyslajac cokolwiek albo gra jest jak UO i chodzi tylko wylacznie o skill.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 23:05 
Cytuj  
Poprostu nie ma sensu siedziec tyle czasu co kiedys po epiki ,ktore juz nie przynosza tyle przyjemnosci. Tak ja to widze.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 23:22 
Cytuj  
No i racja.

Przynajmniej jak sie spotka team z mniej wiecej tymi samymi itemami to wygrywa lepszy, a nie nolife.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2007, 23:35 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No i racja.

Przynajmniej jak sie spotka team z mniej wiecej tymi samymi itemami to wygrywa lepszy, a nie nolife.


Nie wiem co to ma do mojej wypowiedzi x]


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 08:50 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Krok pierwszy: Wyjebac flying mounty i guardów z Northrendu.
Krok drugi: Zrobić duży obszar z duza iloscia instancji, questow, vendorow, eventow itd.

voila

/reroll who albo eve imo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 09:07 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
No i racja.

Przynajmniej jak sie spotka team z mniej wiecej tymi samymi itemami to wygrywa lepszy, a nie nolife.


Nie wiem co to ma do mojej wypowiedzi x]


Racja, ze nie ma sensu.
Racja, ze epiki nie daja juz takiego wzwodu jak wypadna.
Teraz przynajmniej jak sie team merciless vs merciless spotyka widac kto ma skill ;[

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 09:47 
Cytuj  
@Oyci3C
+rep :) bo T6/BT to ZUPELNIE inny epax niż honor/heroix/Kara/Arena stuff -widac że człowiek gra w dobrze prosperującej gildi i nieźle sobie radzi.
Prawda jest taka, że w tej chwili sporo fioletowych epaxów to crapy dużo gorsze niż niektóre blue itemy.
Więc jak ktoś chce mieć fun musi epicki item odróżnic od fioloetowego crapa. A potem znaleźć sposób żeby ten item zdobyć. Nie wiem jak jest na innych serwach czy po stronie hordy ale na BLu relatywnie niedużo 70tek gania w naprawde epickich itemach chociaż e-paxoof jest zatrzęsienie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 09:58 
Cytuj  
Na TVC jest chyba podobnie. Tak jak napisales jesli ktos chce posiadac true wtfpwnzored epic sprzet musi byc pr0 w arena (chociaz nie do konca bo z czasem nawet total newb jest w stanie wyzebrac sprzet za te 200-250 tyg za 0-10 :<, np. ja ;D ) lub byc w pr0 gildii i naprawde dobrze grac swoja klasa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 10:21 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Poprostu nie ma sensu siedziec tyle czasu co kiedys po epiki ,ktore juz nie przynosza tyle przyjemnosci. Tak ja to widze.
ostatni raz jak się ucieszyłem z epica ala Łał to było w październiku 2005 jak kolega passnął mi buty Mighta, ostatnia część mojego 8/8 T1.

nie wiem dlaczego nigdy potem nie było łał nie potrafie tego wytłumaczyć, może to te rajdy 40tki były wyzwaniem a może było troche trudniej... może sam epic był troche lepszy bo w 2005 mieć epica to było łał a w TBC każdy ma epici
ciężko powiedzieć ale brak łał przeszkadzał mi w czerpaniu frajdy


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 10:49 
Cytuj  
Efekt wow to ja mialem jak wylicytowalem Arcanist Belta w Molten Core ;)

Ale musze przyznac, ze kazdy kolejny epik potem byl jakas frajda :) (i zgodze z Deshroomem - epiki konczace sety byly najfajniejsze) ... No i jakies pojedyncze itemy w stylu czapki z Heigana (gnoem hat) :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 10:53 
Cytuj  
Outbidniecie SwenGa na Aurastone Hammer, to byl dopiero /flex ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 11:03 
Cytuj  
Ja też się zgadzam z poglądem, że teraz to już kolor itemu nie ma znaczenia. Chodzi o to, że jak patrzysz na gościa, bez zaglądania w /inspect, to widzisz czy ma na sobie prawdziwie wartościowy sprzęt, czy crapepix, czy coś rzadkiego blue.


_________________
O.o


Posty: 41
Dołączył(a): 31.10.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 11:19 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Ja też się zgadzam z poglądem, że teraz to już kolor itemu nie ma znaczenia. Chodzi o to, że jak patrzysz na gościa, bez zaglądania w /inspect, to widzisz czy ma na sobie prawdziwie wartościowy sprzęt, czy crapepix, czy coś rzadkiego blue.


A dla mnie jak ktoś thunderfury nosi to respekt jest ;]
Moze ze względu na stare dobre czasy i tyle ;] nie jest łatwo te bron zdobyć a teraz to praktycznie już nie wykonalne (no chyba ze guild farm :P)


_________________
Obrazek

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2007, 12:31 
Cytuj  
Jednym slowem pierwsze raid instance w WotLK robimy napchane gear based encounterami zeby ludzie farmili 5 many do usrania i zeby full tier 0 sprawialo ze ludzie czcza pana ktory to nosi.

tbh ja bym chcial takie mc znow

edit. i leveling 70-80 ktory by trwal stosunkowo tak dlugo jak 1-60 na poczatku =]]


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.