mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 12:45 
Cytuj  
Witam ! Nie zakladam tu zbyt czesto nowych tematow stad tez licze na wyrozumialosc jezeli ten topik sie powtarza.

Zbanowano mi dzis konto za ponoc sprzedawanie golda etc. Jedyne co robilem to farmowalem adamantite ore i sprzedawalem je Chinczykowi ( ale czy to ma znaczenie jezeli interes byl w pelni legalny, player jak player, kazdy ma prawo kupic ). Nigdy nikomu nie wyslalem golda choc moj alt byl w chinskiej guildii ---> ale to tez niczego nie dowodzi, bo jakby sprawdzili to ani nie zdeponowalem golda ani tym bardziej nie wyjalem z ich banku. Ot tak po prostu po kolezensku mialem dla alta bankiera gildie. Wyfarmowalem "az" 24k ( nie ma sie czym chwalic bo nie jest to wcale duzo jezeli przyrownac mnie do innych graczy ).

Napisalem odwolanie ( wypelnilem ankiete ze strony ), teraz czekam na odpowiedz i nasuwa mi sie nastepujace pytanie: do kogo sie zwrocic ( prosze slicznie o email osoby ) w razie gdyby negatywnie rozpatrzono moja prosbe odbanowania i do kogo zglosic sie jezeli i ta 2 osoba rowniez sie nie zgodzi ??

Troche zal, czlek tyle czasu spedzil przy grze a tu go podly i zly Blizzard oszukuje.


Ostatnio edytowano 27 mar 2008, 13:46 przez Siegfried, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 12:52 
Cytuj  
jak masz kasę to się zwróć do prawnika ;)

btw - to Was nauczy,aby nie robić interesów z Triadą ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 14:10 
Cytuj  
Na adamantite ore zarobiłeś 24k golda? jakoś trudno w to uwierzyć, u mnie na serwerze jak mam fuksa to sprzedam Hardened Adamantite Bar za 30 g, przeważnie chodzą po 20 g, czyli wychodzi 1-1,5 g za 1 Adamantite Ore.
A chinczyk ci płacił pewnie jeszcze mniej.
Tak czy owak, telefonem chyba powinieneś zadzwonić i im nawrzucać co nieco.


_________________
O.o

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 14:57 
Cytuj  
Nie no przeciez z rud leca gemy, primale, khorium sie napotka czasem, fel iron, eternium ore sie sypie

placil 20g/stack

poki co czekam na odpowiedz z tej ankiety co im napisalem

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 15:24 
Cytuj  
Siegfried napisał(a):
Jedyne co robilem to farmowalem adamantite ore i sprzedawalem je Chinczykowi


no prosze, chinczycy wynajmuja juz do farmy polskich "chinczykow" , hehehehehehe

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 15:32 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Siegfried napisał(a):
Jedyne co robilem to farmowalem adamantite ore i sprzedawalem je Chinczykowi


no prosze, chinczycy wynajmuja juz do farmy polskich "chinczykow" , hehehehehehe


Po prostu ah to niezbyt pewny zbyt a on bral kazda ilosc, szukal gemkow i sprzedawal, byznes jak byznes. Jedynie nie rozumiem postepowania blizzarda.

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 17:02 
Cytuj  
viewtopic.php?t=28188

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 17:04 
Cytuj  
Siegfried napisał(a):
Lil napisał(a):
Siegfried napisał(a):
Jedyne co robilem to farmowalem adamantite ore i sprzedawalem je Chinczykowi


no prosze, chinczycy wynajmuja juz do farmy polskich "chinczykow" , hehehehehehe


Po prostu ah to niezbyt pewny zbyt a on bral kazda ilosc, szukal gemkow i sprzedawal, byznes jak byznes. Jedynie nie rozumiem postepowania blizzarda.


Jeśli on jest zamieszany w sprzedawanie golda i brał surowce od ciebie;) to zostałeś uznany za wspólnika i jednego ze sprzedawców golda;)

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 19:03 
Cytuj  
za jakiego spolnika?; o - masz prawo sprzedawac itemy w grze za gold w grze komu chcesz wkoncu
zadzwon moze do blizza i pogadaj numer znajdziesz gdzies nawet na mmorpg byl


_________________
~~

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.