mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2008, 11:21 
 
Witam! Rok szkolny właśnie się zakończył a ja, jako że oceny były bardzo dobre, z powrotem dostałem neta (Stoi mi od 3 dni, serio!)
Grę w WoW-a skończyłem w sierpniu zeszłego roku. Miałem Warlocka, Undeada, na Jaedenarze - nie wiem, czy ktokolwiek z was w ogóle słyszał o tym serwerze :]. Nieset, wakacje to ciągłe wyjazdy, a na dodatek gildia była w stanie rozkładu. Wiecie, ciągłe kłótnie, najlepszy Priest odszedł, bo jakiegoś dropa nie dostał itp.
Teraz właśnie zasysam (oczywiście ze strony Blizzarda :wink:) podstawkę i tak się zastanawiam, czy w grze zaszły jakieś widoczne zmiany. Że mounty od 30 levelu - już wiem. Mam zamiar grać Warlockiem (Czy nadal ownuje? Chodzi mi głównie o PvE) w dalszej kolejności Rogalem, ew. Priestem (Najpierw Shadow, a na 70-tym Holy) na serwerze Burning Legion, ew. Boulderfist ew. Maelstrom. Jak jest teraz z tymi trzema serwerami? Są jakieś dobre (raczej polskie) gildie? I czy nie są zapełnione tak, jak w zeszłym roku, kiedy czasami nie mogłem tam wejść, żeby stworzyć postać? Czy ciągle co drugi tam to Polak, a z tych Polaków co drugi lata i prosi o golda?
Za wszystkie (chyba będzie ich sporo) odpowiedzi z góry dzięki i do zobaczenia na jakimś BG :]
Mulger.


_________________
Alt ellofa

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2008, 11:23 
 
Galadorn napisał(a):
Serwer - Boulderfist PvP

Gildia - Angry Wolfs

Strona - Przymierze

Witam,

Angry Wolfs jest gildia, ktora działa już prawie dwa lata. Zaczynalismy jako malutka kilku osobowa gildia. Razem bawilismy sie, odkrywalismy zasady i niebezpieczenstwa swiat Azeroth. Zawsze bylo przyjaznie i wesolo. Dzieki ventrilo, spedzamy ze soba wiele godzin, rozmawiamy, zartujemy, poznajemy sie. Niektorzy sie pewno zaprzyjaznili.
Przyszedl swego czasu jednak dzien, kiedy to czarne chmury zawisly nad nasza gildia. Wydawalo sie, ze to koniec...odrodzilismy sie jednak niczym feniks z popiolow i jestesmy teraz jeszcze silniejsi. Wyciagnelismy wnioski i spokojnie brniemy do przodu.
Rajdy??
Tak chodzimy na rajdy. Czy regularnie? Zdecydowanie nie, ale jak tylko nam sie uda to, to zbieramy 25 osob i ruszamy na wyprawe.
Nasz progres jest pewno na tle wielu gildii mizerny, ale dla nas nie to jest najważniejsze, lecz drugi czlowiek, towarzysz...wspolna zabawa.
Jezeli jednak interesują Cie nasze osiągniecia, oto one: Karazhan - farm, Gruul - farm, Magtheridion - farm, ZullAman(6/6) - farm, Dodatkowo kilka razy ubilismy voida, lurkera, al'ara, solariana i rage(pierwszego bossa w mh).
Ciągle borykamy się z brakiem kilku osob, które umozliwilyby nam czestsze rajdowanie. Wiemy jednak, ze predzej czy pozniej sie znajda, gdyz w tym przypadku czas dziala na nasza korzysc. A moze to Ty wlasnie, bedziesz ta osoba, naszym nowym druchem.
W dziale rekrutacja znajdziesz formularz rekrutacyjny, mozesz tez sprobowac skontaktowac sie w grze z ktoryms z oficerow.
Nie stusujemy limitow, jezeli chodzi o kryterium lvl, kazdy przeciez kiedys zaczynal (ale ostrzegam boost nie wchodzi w gre, chyba ze w karazhan :twisted: )

Co do naszych potrzeb, to nie będę ukrywał, że szczególnie zalezy nam na pozysakniu kilku healerów, których brak to nasz największy problem, wtedy moglibyśmy, skoncentrowac sie na mh i bt. W następnej kolejności poszukujemy 1-2 hunterow. Jednak rekrutacja otwarta jest dla każdej klasy, dołącz do nas i odkryjmy razem content, czasu mamy niewiele, gdyż dodatek tuż tuż...

Czekamy i zapraszamy!!!

Chcesz do nas dołączyć, odwiedz dział rekrutacja na naszym forum.

Jeżeli interesuje Cie nasz progres zapraszam na nasze forum lub na :

http://www.raidstatus.com/i(...);idpo=64

http://www.angrywolfs.fora.pl/


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2008, 11:29 
 
Zapomniałem napisać, że chcę grać TYLKO I WYŁĄCZNIE po stronie hordy, więc sorry za trud :wink:


_________________
Alt ellofa

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2008, 11:32 
 
no to na boulderfiscie polskich gildi na hordzie nie znajdziesz ;] jest co prawda gildia Polski Sklep ale zadnego polaka tam nie znajdziesz ;] (kiedys byla Circle of Nine bodajze, ale wyniesli sie)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2008, 12:37 
 
Wry.

viewtopic.php?t=27494
viewtopic.php?t=12659&postdays=0&postorder=asc&start=0


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.