mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 23.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 14:26 
Cytuj  
Witam
Po dosc sporej przerwie postanowilem powrocic do WoW'a. Ponownie zainstalowalem gre, sciagnalem wszystkie pacze (przez launchera), po czym postanowilem sie zalogowac... niestety nie wiadomo czemu logowanie stoi na "connecting" i nie chce sie ruszyc... nie wyskakuje nawet, choc powinno "unable to connect". Porty ustawilem wg. instr. Blizzarda, ale mimo to nie dziala... launcher dziala poprawnie... Wiec nie wiem w czym problem, ponowna instalacja rowniez nic nie dala. Moze ktos mial podobny problem, badz wie jak to rozwiazac: ]
Pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 18:27 
Cytuj  
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 1&pageNo=1 - tu masz opis problemu...

A jezeli chcesz zagrac, to napisz na GG : 2310526 - opiszę Ci instrukcję, jak się połączyć używająć darmowej bramki proxy...innego wyjścia nie ma.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 17:51 
Cytuj  
By nie tworzyć nowych wątków mam pytanie chciałem przetransferować postać z serwera na serwer w trakcie dokonywania operacji jak na blizzarda przystało strona się zwyczajnie rzecz ujmując zjebała wracam z pracy mam problem żeby wejść na nią by dokonać ostatniego kroku związengo z przelewem. Mija drugi dzień i ani ja ani kumpel wejść na nia nie możemy, a postac wisi gdzieś tam zawieszona w próżni pytanie brzmi ile mam czasu żeby dokończyć procedurę bo chcę wejść wklepać kartę kredytową i cieszyć sie grą a póki co to kurwa ta strona jest nieczynna. W sumie za taką kasę jak zwijają co miesiąc mogliby się nieco bardziej przyłożyć.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 24.05.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 15:46 
Cytuj  
Czesc, mam ten sam problem, nie działa mi ani strona blizzarda, ani wow ani launcher ;/ już od 5 dni, czy mógłbym prosić o ten sposób z bramką proxy? pisałem do ciebie na gg ale chyba ciebie niema, ale moze ktos wie jak to zrobic :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.