mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 21:42 
Cytuj  
Witam, niedawno kupilem sobie laptopa i chcialbym sobie pograc od czasu do czasu na przerwie na uniwerytecie. Niestety dziady poblokowaly porty wowa, wiec nie mozna sie polaczyc.
Do obejscia tego problemu zastosowalem program "Your Freedom" + "SocksCap", ktory laczy sie z serwerem np. w Niemczech a z tamtego serwera do wowa. Wszytsko dziala ladnie i pieknie ale slyszalem pogloski, ze mozna za to dostac bana. Sam program nie narusza licencji wowa. Chodzi glownie o to ze lacze sie do wowa z innego ip.
Na forach wowa nawet blue nie mogl dac odpowiedzi na to pytanie.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 22:02 
Cytuj  
mieszkam obecnie w us jakis rok temu stosowalem czegos podobnego aby laczyc sie z serverami z eu ale po przeczytaniu gdzies blue posta zrezygnowale.

Ogulnie rzecz biorac cos takiego bylo by mozliwy gdyby na swiecie nie istnial power-lvling. Ludzie z bliza mowiac w skrocie banoja graczy jesli widza ze wiele kat korzysta z jednego ip czy cos w tym stylu nie chce mi sie wchodzic tu w detale bo mamo z tej sprawy pamietam ale jestem pewien ze mozna to zgooglowac i znalesc blue na ten temat.


_________________
Obrazek

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 22:03 
Cytuj  
nie banuja, od chuja osob na BL lecialo na tym przez bardzo dlugi czas bo byly baardzo duze lagi, sam z tego korzystalem i nic sie nie stalo wiec imo nie banuja


_________________
~~

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 22:10 
Cytuj  
3 miechy i bez bana...śmiało.

Zresztą był temat o problemach z łączem. Bardzo dużo ludzi z Neti nie mogło się połączyć więc zaczęto uzywać Your Freedom. Między innymi ja pisałem jak to skonfigurować na wow-europe, i bana nie dostałem, choć wiedzieli, że go używałem.

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 22:36 
Cytuj  
no ja gralem na siostry no i znajomy stawial tez serwerki


_________________
~~

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 01:23 
Cytuj  
Cytuj:
It seems to have been stated that using a 3rd party proxy sevice is against these rules. If you wish to discuss it, please do so on the Customer Service Forum.

BLUE

wystarczylo jedno klikniecie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 07:57 
Cytuj  
hope: zamiast na polski chodzic to labowales?

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 13:06 
Cytuj  
lol jak za cos takiego moga dac bana?? jak tak dalej pojdzie to zaczna dawac bany za to, ze ma sie zainstalowane inne gry na komputerze :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 14:20 
Cytuj  
Dlatego, ze dla ich serwera laczysz sie z innego IP niz powinienes.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 15:46 
Cytuj  
no tak, tylko czy to nie jest moja prywatna sprawa z jakiego IP sie lacze? ciekawe jak to wyglada z pkt prawnego, czy takie wymaganie daloby sie zaskarzyc

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 16:16 
Cytuj  
to proboj zaskarzyc to ze nie mozesz sprzedac konta/postaci za ktora placisz ;)


_________________
~~

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 16:17 
Cytuj  
Jezeli ja sobie zazycze, ze nie wolno Ci przychodzic w kaloszach do mojego biura, a Ty tylko masz kalosze to Twoj problem.

Jest w umowie, ze nie zezwalaja co dokladnie to oznacza.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 18:50 
Cytuj  
Cytuj:
hope: zamiast na polski chodzic to labowales?
Tak

gdyby jedna osoba laczyla sie z danym proxy zeby pograc w wowa to by pewnie nie bylo dla nich problemu ale oni pewnie maja swoje sposoby zeby wykrywac powerlvling i z tego co sie orientuje uzywajac takich proxy mozna wpasc w grupe docelowa tu czytaj do odstrzalu.


_________________
Obrazek

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 19:02 
Cytuj  
Hope napisał(a):
mieszkam obecnie w us jakis rok temu stosowalem czegos podobnego aby laczyc sie z serverami z eu ale po przeczytaniu gdzies blue posta zrezygnowale.

Ogulnie rzecz biorac cos takiego bylo by mozliwy gdyby na swiecie nie istnial power-lvling. Ludzie z bliza mowiac w skrocie banoja graczy jesli widza ze wiele kat korzysta z jednego ip czy cos w tym stylu nie chce mi sie wchodzic tu w detale bo mamo z tej sprawy pamietam ale jestem pewien ze mozna to zgooglowac i znalesc blue na ten temat.


sorry, ale musialem :D
Ty jestes dyslektykiem czy tak slabo piszesz po polsku (chodzi mi o mieszkanie w us) ? :P

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 01:28 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Jezeli ja sobie zazycze, ze nie wolno Ci przychodzic w kaloszach do mojego biura, a Ty tylko masz kalosze to Twoj problem.

Jest w umowie, ze nie zezwalaja co dokladnie to oznacza.


umowa... wiesz firmy pisza w umowach co chca, najwyzej przyzna sie klientowi racje, 95% nie bedzie sie chcialo walczyc. co do przykladu to ja bym go przedstawil inaczej: jezeli ja sobie zazycze, sprzedajac Ci chleb, ze nie mozesz miec kota, to jesli go masz to chleb Ci odbieram ;).

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 09:23 
Cytuj  
zjebany przyklad. po co w ogole sie wysilac skoro łociec juz napisal ocb?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 11:44 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Jezeli ja sobie zazycze, ze nie wolno Ci przychodzic w kaloszach do mojego biura, a Ty tylko masz kalosze to Twoj problem.

Jest w umowie, ze nie zezwalaja co dokladnie to oznacza.


umowa... wiesz firmy pisza w umowach co chca, najwyzej przyzna sie klientowi racje, 95% nie bedzie sie chcialo walczyc. co do przykladu to ja bym go przedstawil inaczej: jezeli ja sobie zazycze, sprzedajac Ci chleb, ze nie mozesz miec kota, to jesli go masz to chleb Ci odbieram ;).


W jezyku Shakespeara - dont pierdol pls.

Zgadzasz sie na umowe przy kazdym patchu. Zgadzasz sie - chociaz nikt Cie nie zmusza. Gdyby w umowie bylo napisane ze masz robic dziennie 5 kolek dookola bloku, na kolanach tylem to Blizz ma prawo przyslac osobe ktora bedzie to sprawdzala. Bo z wlasnej i nieprzymuszonej woli zgodziles sie na warunki umowy.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 14:42 
Cytuj  
Mi jedno konto tak zbanowali, i nic do nich nie docierao. Problem polegal na tym ze gralem troche w polsce potem polecialem do irl jak sie logowalem z irl inne ip, dostalem emaila ze (pretekst) podobno uzywam 3 oprogramowanie i konto papa.

Dodam tylko ze poza anty wirem i WoW zaden inny program nie byl uzywany.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 16:47 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
W jezyku Shakespeara - dont pierdol pls.

Zgadzasz sie na umowe przy kazdym patchu. Zgadzasz sie - chociaz nikt Cie nie zmusza. Gdyby w umowie bylo napisane ze masz robic dziennie 5 kolek dookola bloku, na kolanach tylem to Blizz ma prawo przyslac osobe ktora bedzie to sprawdzala. Bo z wlasnej i nieprzymuszonej woli zgodziles sie na warunki umowy.


W jezyku Shakespeara - dont pierdol pls.

Uwielbiam opinie "znawcow", ktore wiedze wyciagaja z piaskownicy. Umowa umowa, moze w niej byc wszystko co wpisza jej tworcy, a to czy sa zgodne z prawem to juz cos innego. Wez pod uwage, ze "klient" zazwyczaj odpuszcza walke, bo to meczace, niewarte zachodu itp wiec firmy wpisuja tam "co chca", najwyzej z jakims klopotliwym klientem sie uloza, napisza list przepraszajacy itp

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 17:14 
Cytuj  
Idz sie procesuj z Blizzardem :)

Tylko na dzien dobry, nie zapomnij powiedziec, ze zlamales warunki umowy. Jestem ciekawy jaki sad przyzna Ci racje.

I tak - masz racje - teoretycznie umowa w wyrazny sposob jest niekorzystna dla Ciebie moze byc niewazna :) Fakt - tyle ze spojrz na to, ze np. dzialanie Providenta jest absolutnie legalne - chociaz powiedzialbym malo korzystne dla klienta. A teraz zastanow sie, jak sie ma splacanie 3 razy wiecej niz sie pozyczylo do np. zapisu w umowie, ze nie bedziesz sie laczyl przez jakies dziwne proxy.

No i juz nie pierdol, bo czytac szkoda. Kolejny rebel ktory bedzie wystepowal przeciwko systemowi sie znalazl :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.