mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 48
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 08:48 
Cytuj  
witam :)
padlem ofiara wlamania na konto. haslo odzyskalem za pomoca SA. z konta zniknely wszystkie postacie. sprawa o tyle dziwna, ze jestem pierwszym wlascicielm konta, acc i pass nigdy nikomu nie udostepnialem, komputer jest w miare dobrze chroniony anty-vir, nie korzyststalem z zadnych podejrzanych modow czy innych pierdolnikow. a tu taki zonk.

wiem ze temat poruszany wiele razy ale czy ktos moze racjonlanie wytlumaczyc jak to sie stalo? czy istnieje mozliwosc odzyskania wszystkiego z acc i przesledzienia logow zeby dowiedziec sie kto to zrobil ?

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 08:51 
Cytuj  
Napisz ticketa do gm ingame. Opisz problem haxa ze ci ojebali acc, bedzie dochodzenie i w ciagu 24h itemy wroca. Ja tak mialem 31/12 - 01/01. konto nei zostalo zawieszone moglem grac altami itp. All itemy + gold wrocily na maila. ( p.s. nie sciemniaj ile golda ci zniknelo oni to spr).


Posty: 48
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 08:56 
Cytuj  
ticket do gm wyslany :) kij tam z goldem, bardziej mi zalezy na uzyskaniu informacji JAK to ktos zrobil. bo jestem w lekkim szoku. :har: tym bardziej ze z tego komputera korzysta uruchamiany jest drugi acc, o wiele bardziej wartosciowszy od mojego i na tamtym nie ma sladow wlamania :o

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 09:31 
Cytuj  
GM nie powie Ci jak to sie stalo ... wina musi lezec po twojej stronei , sciagnoles jakiegos syfa


Posty: 48
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 10:07 
Cytuj  
a szkoda, bo to jakims fajlem zalatuje jesli to byl random hack, biorac pod uwage, ze komputer jest ?zabezpieczony? tj. posiada aktulany antyvir i zapore windowsa ktore to ani przed ani po wlamaniu niczego nie wykryly, a takze fakt ze jesli sciagnalem jakies cos nie wykrywalne to musial to byc chyba umieszczone na onecie, google, naszej_klasie, czy innych tego typu ?bezpiecznych? witrynach bo wiem ze nic podejrzanego nie sciagalem, nie wchodzilem na zadne warezy srezy i inne, nie klikam w linki od nieznajomych na gg. wiec jak ? :evil:


natomiast jesli wyszlo by ze zrobil to jakis "znajomy" to juz zupelnie inna sprawa...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 10:09 
Cytuj  
Nasza klasa nie jest bezpiecznym serwisem, rly.


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 10:54 
Cytuj  
lillastar napisał(a):
komputer jest "zabezpieczony"

lillastar napisał(a):
zapore windowsa


Zapora Windowsa to ekhem ... dosc ograniczone zabezpieczenie - pyszczy tylko wtedy, kiedy juz naprawde hardcore na kompie sie dzieje ... tzn. kiedy zwykle juz jest za pozno. Zainteresuj sie jakims darmowym firewallem - nadal bedzie badziewny, ale jakies 3 razy lepszy niz windowsowy - czyli w skrocie - na gowniarzy starczy, a prawdziwych zdeterminowanych haxxorow nigdy nie pokonasz.

BTW - imo znajomy jakis ;) Bo jesli ktos inny to po co kasowal postacie, skoro zysku z tego zadnego ni ma ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 10:55 
Cytuj  
moze haslo bylo banalnie proste ...


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 48
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 11:34 
Cytuj  
haslo jak haslo, pozatym acc name =/= main character name wiec raczej nie mozliwe.

a ze zapora windowsa slabo chroni to wiem ale do tej pory sadzilem ze jak sam niczego nie scigane to nikt nie bedzie hackowal zwyklego, szarego usera. :roll:

zobaczymy co gm powie/zrobi. milo by bylo zeby dal logi z konta, co gdzie kto i do kogo.

stawiam na zlosliwego "znajomego" bo konto nie bylo wartosciowe, postac raptem 62 lv, pare altow i tyle. caly pic polegal na tym ze postac byla robiona pod achivmenty :P o ile tytul ambassadora to mniej istotna sprawa o tyle zrobione ~1600 questow dla loremastera bylby bardzo duza strata jakby nie udalo sie odzyskac postaci :(

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 11:37 
Cytuj  
Polecam Comodo FW, jak dla mnie najlepszy. I nigdy nie miałem włamania na żadne z kont jakie posiadam w różnych mmo.


_________________
Obrazek

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 11:37 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
lillastar napisał(a):
komputer jest "zabezpieczony"

lillastar napisał(a):
zapore windowsa


Zapora Windowsa to ekhem ... dosc ograniczone zabezpieczenie - pyszczy tylko wtedy, kiedy juz naprawde hardcore na kompie sie dzieje ... tzn. kiedy zwykle juz jest za pozno. Zainteresuj sie jakims darmowym firewallem - nadal bedzie badziewny, ale jakies 3 razy lepszy niz windowsowy - czyli w skrocie - na gowniarzy starczy, a prawdziwych zdeterminowanych haxxorow nigdy nie pokonasz.

BTW - imo znajomy jakis ;) Bo jesli ktos inny to po co kasowal postacie, skoro zysku z tego zadnego ni ma ;P
darmowy Comodo firewall to jeden z najlepszych firewalli na rynku :P


Posty: 48
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 11:44 
Cytuj  
zainstalowany :)


btw. i to jeszcze kurwa jak od poniedzialku na urlopie siedze... pogram sobie, podleveluje. a tu taki zonk. 8) :evil:

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 11:46 
Cytuj  
lillastar napisał(a):
zobaczymy co gm powie/zrobi. milo by bylo zeby dal logi z konta, co gdzie kto i do kogo.
snisz :)

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 11:47 
Cytuj  
lillastar napisał(a):
zainstalowany :)
instalacja to nie wszystko. Oprocz tego, ze jest darmowy to jest jeszcze kurewsko trudny w prawidlowej konfiguracji :P


Posty: 48
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 11:54 
Cytuj  
FoQs napisał(a):
lillastar napisał(a):
zobaczymy co gm powie/zrobi. milo by bylo zeby dal logi z konta, co gdzie kto i do kogo.
snisz :)


nieznam sie na zwyczajach gm'ow.

niebardzo tez rozumiem jaki by mial w tym interes zeby tego nie ujawinic, tym bardziej jesli by jasno wynikalo ze itemy i gold trafilo do kogos z gildi czy friendslisty.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 12:16 
Cytuj  
lillastar napisał(a):
FoQs napisał(a):
lillastar napisał(a):
zobaczymy co gm powie/zrobi. milo by bylo zeby dal logi z konta, co gdzie kto i do kogo.
snisz :)


nieznam sie na zwyczajach gm'ow.

niebardzo tez rozumiem jaki by mial w tym interes zeby tego nie ujawinic, tym bardziej jesli by jasno wynikalo ze itemy i gold trafilo do kogos z gildi czy friendslisty.
wewnetrzne dane Blizzarda... nie, nie ujawnia Ci tego ;)

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 12:41 
Cytuj  
Polecam Kasperskiego w wersji Internet Security.
Nie jest darmowe ale jak spodziewacie się czegoś super za free to jebnijcie głową w stół.

Kasperski kosztuje około 10 zeta na miesiąc czyli jedno piwo w knajpie w mieście.

Na wsi 4.


Spokojna gra : bezcenne


_________________
Im backing to Warhammer and all my people its crazy

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 13:05 
Cytuj  
Wystarczy zakupić token do konta (lub kilku), jednorazowy wydatek i problem z hackami załatwiony.
A jeśli chodzi o zabezpieczenia systemu to NOD32 + Comodo, żadnych problemów z tym nie miałem.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 13:53 
Cytuj  
corscahk napisał(a):
ale jak spodziewacie się czegoś super za free to jebnijcie głową w stół.
done.


Posty: 48
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 14:14 
Cytuj  
przywrocili postacie ( nie wszystkie) i w dodatku gole, bez zadnych itemow ani kasy.

cos tu jest nie tak :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.