mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 00:34 
Cytuj  
1. Czy zbroje skórzane dla chara 50-60lvl zrobione przez leatherworkera z 300 skila bardzo ustępują tym z rare dropów?
2. Czy jakiekolwiek z craft itemów są Soulbound? (głównie chodzi mi o leatherworking)
3. Czy na jedno ostrze może być jednocześnie nałożona trucizna i Frost Oil (When applied to a melee weapon it gives a 10% chance of casting Frostbolt at the opponent when it hits. Lasts 30 minutes.)?

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 00:41 
Cytuj  
1) tak
2) kazdy item wycraftowany jest sb on equip chyba.
3) tak


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 07:26 
Cytuj  
Koma napisał(a):
2) kazdy item wycraftowany jest sb on equip chyba.


Robe of Power (tailoring) ma bind on pickup. Nie wiem, czy cos innego z innych profesji tez tak ma.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 09:40 
Cytuj  
1) W przeciwieństwie do Komy powiem nie. Możesz wycraftować naprawdę solidny stuff, jednak czasem składniki do niego to również rare drop.

Blizzard bardzo często o tym pisał, że dążą do zrównoważenia dropów na dany lvl i craftu na dany lvl. Czyli drop na 60 lvl stuff teoretycznie powinien być podobny do craftu dla 60 lvlu. Jeśli tak nie jest to przypuszczalnie się to zmieni z kolejnymi paczami.


Ostatnio edytowano 7 gru 2004, 09:42 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 09:42 
Cytuj  
rare craft z rare dropów, ale to fakt na ~30lvl każdy ma coś wycraftowanego. Ale później to raczej te epice wchodzą i one będą lepsze.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 09:43 
Cytuj  
Tak czy siak, warto swój epicki towar uzupełniać wycraftowanymi itemami.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 11:38 
Cytuj  
oglonie craftowane przedmiaty sa gorsze od tych co mozna znalesc - jast kilka recept ktora sa dobre ale zrobienie takiego przedmiotu to wydatek xxx gold na skladniki albo kilowanie kilka(nascie) godzin tych samoych mobow zeby nzabirac odpowiednia ilesc skladnikow - sam 5h kilowalem zolwie po potrzebowalem turtle scale do zbroi :(


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:09 
Cytuj  
Jest sporo niezastąpionych z craftu np. ta:
Shining Silver Breastplate
Binds when equipped
Chest Mail
230 Armor
+14 Strength
+6 Stamina
Requires Level 24

Ten armor nosi się od 24lvl do 30 kiedy to dostaje się deko lepszy armor z warrior questów.


Ostatnio edytowano 7 gru 2004, 12:25 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 12:17 
Cytuj  
z paczatku to jest sporo dobrych itemow z questow - mozna poprosic kogos zeby ci pomogl wykonac te z lpszymi itemami - pozniej to juz tylko dropy - i to zadkie -- niedawno znalazlem spodknie ktore na aukcji za 30g poszly :P


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 14:42 
Cytuj  
mark czy ty wogole czytasz cudze posty czy tylko skrobiesz ot tak zeby bylo.

po pierwsze koles sie pyta o stuff na 50-60 level a ty wyjezdzasz ze na 30stym i to z itemami dla warra. on gra rogue i mysle ze go to g**** obchodzi co ty nosisz.
po drugie chyba jasno napisal ze leatherworking?

moze pora nauczyc sie powstrzymac od komentarza w tematach na ktore nie masz wiele do powiedzenia, zamiast zasypywac bezuzytecznymi informacjami.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 14:47 
Cytuj  
a czy ja Koma pisałem w odpowiedzi na twoją odpowiedź? naucz sie czytać ze zrozumieniem, zanzaczyłem wyraźnie, że na ~30lvl jest sporo rzeczy z craftu niezastąpionych a nawet się powtórzę i napiszę jeszcze raz, że zapewne później to sie nosi epicki a nie crafty.
A dalej to już tak luźno dyskutowaliśmy i podałem luźny przykłade na craft niebieskiego armorka najlepszego na ten lvl.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 14:53 
Cytuj  
zwracam ci uwage ze robisz burdel. do luznych rozmow jest lepszy irc imo.
boardow uzywam po to zeby zadac konkretne pytanie i dostac konkretna odpowiedz.

inaczej takie forum to po prostu wolniejszy czatrum.
a piszac posty nie zwiazane z tematem utrudniasz innym zycie,


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 15:00 
Cytuj  
Koma - a czy ty nie masz czasem alergii na Marka czy masz klapki na oczach ze innych offtopowcow nie dostrzegasz ???
Wyluzuj troche !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 15:08 
Cytuj  
racz nie zwracać mi następnym razem uwagi bo robisz burdel na forum
radzę wypłakać się w rękaw mamusi i po sprawie...

Moja odpowiedź była związana z tematem, natomiast twoje personalne ataki to już 100% offtopic, nie podobają ci się moje posty to nie racz ich z łaski swojej nie czytać.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 18:46 
Cytuj  
mmorpg.pl tak kiedys nie wygladalo... i tyle. przyszly marki i inne i zepsuly :|


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 19:03 
Cytuj  
o ile dobrze widze po datach, to mark jest dluzej na forum niz ty misiu


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 19:05 
Cytuj  
niekoniecznie

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 19:09 
Cytuj  
Koma napisał(a):
mmorpg.pl tak kiedys nie wygladalo... i tyle. przyszly marki i inne i zepsuly :|


Wiesz co dales popis teraz, nawet nie bede tego komentowal ! (popatrz na date dolaczenia Swoja i Marka i sam sobie odpowiedz !)
Natomiast zamiast sie puszyc jak indyk, zacznij sam pokazywac jak powinno to forum wygladac !
Tu na WoW jest kompletny OT juz sie nawet przyzwyczailem do tego bo co innego mozna zrobic, jak na sygnal o OT kazdy pisze ze z powodu wyczerpania tematu kazdy topic tak konczy ! Hehe !
Poza tym zauwazylem tu jedna bardzo dziwna sytuacje, nikt ale to nikt nie pisze w sposob bezpretensjonalny, kulturalny czy tez nawet nie probuje spokojnie rozmawiac, tylko prawie kazdy szuka przyslowiowej dziury w calym aby mu dolozyc ! Skad ta nie nawisc u Was wszystkich ??? Nie mozecie dyskutowac w sposob spokojny, towarzyski ??? A tu tylko ciach, ale mu dopieke ! Albo ciach, no to ja mu teraz dowale !
Panowie co jest ?? Zacznijcie rozmowe bez jakichs docinek, po prostu spokojna wymiana pogladow, nawet jak tu jest OT (jakos nie wyobrazam sobie aby to sie zmienilo) to zwroccie delikatnie na to uwage ! Troche wyrozumialosci, tolerancji i przede wszystkim rozwagi !

:)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 19:12 
Cytuj  
ojoj... ale sie podlozyles :P
szykuj bandaze... hehe


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 19:14 
Cytuj  
Wiesz jesli data jest nie adekwatna do owego czasu to sorki, ale reszte to mysle ze mam racje zreszta, ja nie zamierzam walczyc ! Moge sobie spokojnie porozmawiac, a jak ktos jest impulsywny i zamierza tu toczyc bitwy to niech sobie toczy, ale beze mnie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.