mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 11:20 
Cytuj  
/wrzucajcie tu każde ciekawe info , fajny/niefajny news , najnowsze wieści z frontu , co tam chcecie...wazne żeby było na temat (WoW naturalnie) ; aha - preferujemy świeże newsy :D /
-----

WoW Collector's Edition Sneak Peak
w najnowszym blizzard insiderze pojawił się szczegółowy opis zawartości wielkiego pudła WoW w wersji kolekcjonerskiej , to co znajdziemy w środku spełni oczekiwania nawet najbardziej zagorzałego fanboia/gadżeciarza/uberfana , efektowne pudło ( skrzynka? ) załadowane na maxa wow stuffikiem krzyczące : "musisz mnie mieć" - naprawdę zreflektujcie się czy aby na pewno nie chcecie CE :oops: ---> klikaj
*behind the scenes dvd clip [8minutowy fragment , ~95mb] -download
*soundtrack sample -download
*real foty pudła : uno , due

-----
WoW Official Strategy Guide Sneak Peak
dostępny jest też fragment oficjalnego poradnika , wygląda fachowo , jeśli potrzebujesz pomocnej dłoni...oto i ona! rzecz kosztuje jedyne ~18$
*guide snippet - klik

-----
2 wywiady nt raidowania z Jeffem Kaplanem
wywiady z raid designerem , typ opowiada o funkcjonowaniu raid groups , oprócz tego wzmianka o UBER-MOBIE...
*wywiad numer jeden - klik
*wywiad numer dwa - klik


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 11:33 
Cytuj  
Rozbroiły totalnie mnie te komiksowe wstawki :P Szczególnie motyw z imionami :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 10:56 
Cytuj  
WoW Radio Live @ Launch Party
ludki z Blizzarda udzielają wywiadów , odpowiadają na pytania odnośnie np. wyprzedanych wszystkich kopii gry na stanie w ciągu 1godziny ^^
radyjko (potrzebny winamp): http://www.wcradio.com/WoWRadio.pls
chat : http://www.wcradio.com/webirc.html
-----

6 nowych tapet od Blizzarda
spersonalizuj swój pulpit :> - po tapety tu


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 11:03 
Cytuj  
Cytuj:
ludki z Blizzarda udzielają wywiadów , odpowiadają na pytania odnośnie np. wyprzedanych wszystkich kopii gry na stanie w ciągu 1godziny


lol, wydaje mi się, że WoW będzie najlepiej sprzedającym się mmorpgiem tego roku :)
Ciekawe co to będzie jak Blizzard napocznie "żółty" rynek, może w koncu Lineage zostanie zdetronizowany.


Posty: 38
Dołączył(a): 20.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 11:05 
Cytuj  
To radio aktualnie teraz dziala?

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 11:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Cytuj:
ludki z Blizzarda udzielają wywiadów , odpowiadają na pytania odnośnie np. wyprzedanych wszystkich kopii gry na stanie w ciągu 1godziny


lol, wydaje mi się, że WoW będzie najlepiej sprzedającym się mmorpgiem tego roku :)
Ciekawe co to będzie jak Blizzard napocznie "żółty" rynek, może w koncu Lineage zostanie zdetronizowany.

Oj Mareczku L2 nigdy tam nie było najpopularnijeszą grą w która się zagrywają (no może swojego czasu pierwsza część Lineage). Z tego co się orientuje na 3-4 miesiące temu na topie był Tale Weaver (czy jak to się tam pisze, coś jak Ragnarok Online).
Ale rację masz, małe ludziki pewnie łykną wow'a w ilościach zdecydowanie hurtowych - zresztą to przecież oczko w głowie Blizzarda.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 11:11 
Cytuj  
tzn. pisałem o Lineage 1, a o tym Tale Weaver to nawet nie słyszałem :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 11:17 
Cytuj  
Obrazek

X.

PS. http://pw1.netcom.com/~sirbruce/Subscriptions.html


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 11:19 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tzn. pisałem o Lineage 1, a o tym Tale Weaver to nawet nie słyszałem :o

No fakt pierwszy Lineage to chyba wogóle gra któa miała największą ilość graczy w historii gier sieciowych.
Co do Tale Weaver to nigdy nie wypłyną poza azję (jest chyba w koreańskiej, chińskiej i japońskiej wersji językowej (co do chińskiej to głowy nie dam)), a podobno ma też być wersja dla US w połowie przyszłego roku.
Zresztą 90% tego co oni tam naskrobią to nigdy nie wychodzi poza ten okręg geograficzny.

edit: hehe Xanth mnie ubiegł i poparł wypowiedz dowodami rzeczowymi :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 18:28 
Cytuj  
Jezusicku, roznica jest k-o-l-o-s-a-l-n-a! Nigdy nie myslalem, ze Lineage jest takie popularne.


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 19:01 
Cytuj  
Ano małe ludziki lubia bardzo L1, tak bardzo, że nawet sie "GET MARRIED" w Lineage hehe. No ale u nich to za raz do ślubu staje po 1000 par:)


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 22:34 
Cytuj  
Przy Lineage smieszny wydaje sie byc wpis z Ksiegi Rekordow Guinessa nt UO :lol:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 00:19 
Cytuj  
Szczeżę mówiąc ciekawe z jakiego okresu pochodzi ten wykres. Bo o ile się orientuję to w samej korei jest ponad 2mln aktywnych subskrybentów takiego Ragnarok'a. A i myślę że UO mimo wszystko ma ciapke więcej fanów. Tym bardziej to widać na przykładzie SWG - który to ma relatywnie niskie noty a tu znakomicie w się wyplasował tak jak większość innych mmorpg o.O
Zresztą mniejsza o to.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 00:30 
Cytuj  
Na dole masz przeciez daty. Ostatni zapis to wakacje 2004 ;)

X.

PS. 250k aktywnych kont w SWG, to wcale nie takie niskie noty (co zreszta widac w ilosci graczy online).
Niskie noty to masz tu: ;)
Obrazek


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 25
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 16:32 
Cytuj  
http://en.wow-europe.com/thread.aspx?fn ... #post17838

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 17:21 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Na dole masz przeciez daty. Ostatni zapis to wakacje 2004 ;)

X.

PS. 250k aktywnych kont w SWG, to wcale nie takie niskie noty (co zreszta widac w ilosci graczy online).
Niskie noty to masz tu: ;)

Eghrr... albo spałem jak to pisałem albo sam nie wiem.. ręce mi opadły :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 15:51 
Cytuj  
World of Warcraft bije rekordy
To było do przewidzenia :) ~250.000 sprzedanych kopii w 1 dzień. Ogromny (i zasłużony) sukces :)

IRVINE, Calif. - November 24, 2004 - Blizzard Entertainment® today announced that World of Warcraft® has become an instant success, achieving epic sales figures in less than 24 hours. Launched Tuesday, November 23rd, the company's subscription-based massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) sold-through to consumers an estimated 250,000* copies of the game. At retailers across the country, players lined up for blocks at midnight to purchase the game, which sold out in many stores nationwide after only one day on store shelves.

In just the first day alone, over 200,000 players created World of Warcraft accounts, and over 100,000 were already playing the game concurrently as of 5:00 p.m. PST on Tuesday. The account-creation and concurrent-user populations are both record numbers for a MMORPG on its first day of launch, making World of Warcraft the fastest-growing online game in history. World of Warcraft is expected to continue to shatter records and achieve a record-setting week-one population in the days ahead. With dozens of World of Warcraft servers already filled to capacity, Blizzard is deploying additional servers rapidly to match the growing player base.


cały press release : tutaj


_________________
you are already dead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.