mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 14:03 
Cytuj  
Nie posiadam jeszcze żadnej karty płatniczej, ale chyba najwyższy czas sobie takowa wyrobić, z poczatku chciałem taką, którą bede mógł zapłacić za wow za granicą, jednak dałem sobie spokój z beta kitem, bo zachodu tu więcej niż to warte, a i ultima.pl oferuje już mozliwośc zamówienia wow i to jeszcze z możliwościa zapłaty przy odbiorze, więc niema potrzeby posiadania karty. Pytanie tylko o forme platności za abonament i czy będą dostępne w polsce game-cards, posiada któs już jakieś informacje na ten temat?
Jesli jednak niebyłoby mozliwości opłacenia abonamentu bez posiadania karty, to trzeba będize się w taka zaopatrzyć, jaką kartę sugerujecie w takim wypadku (jestem pełnoletni, karta ma w zasadzie służyć tylko do opłacenia abonamentu) i dlaczego akurat taka?

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 14:09 
Cytuj  
Cytuj:
Pytanie tylko o forme platności za abonament i czy będą dostępne w polsce game-cards, posiada któs już jakieś informacje na ten temat?


Na razie to sa klopoty gre kupic nawet w stanach. Game Cardy tez chyba sie w stanach nie ukazaly. Poniewaz europa jest daleko w tyle za murzynami to nic nie wiadomo bo to dopiero okaze sie za kilkanaście miesięcy pewnie. Wiec odpowiedz na Twoje pytania to nie nie nie.

Jesli chodzi o karte kredytowa to oczywiscie tez nie wiadomo w tej chwili w stanach jak sie juz game cardy pokaza to i tak potrzebna karta kredytowa do rejestracji zeby udowodnic miejsce zamieszkania

Jesli pytasz o europe to jestesmy za murzynami i nic nie wiadomo i patrz wyzej w tym poscie

Mam nadzieje ze ni straciles nadzieji

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 17:25 
Cytuj  
olek z tego co widze to za murzynami daleko to my sie dopiero staramy byc bo jestesmy jeszcze dalej :P


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 19:54 
Cytuj  
Pare godzin temu założyłem sobie konto na www.mbank.pl właśnie w celu opłacania WoW. Mają tam eKARTY od tego. Polecam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 20:34 
Cytuj  
To teraz poczekasz okolo 2 tygodni na konto i okolo miesiaca na ekarte. Szybciej by bylo w jakimkolwiek oddziale Multibanku, bo prawie od reki.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 21:41 
Cytuj  
O kurcze, nie strasz mnie. W tym tempie do premiery się nie wyrobię :)
Kumpel mi mówił, że za 3 tygodnie będę miał wszystko.


Posty: 9
Dołączył(a): 2.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 22:46 
Cytuj  
Dokładnie w mbanku to sobie poczekasz trochę, koleżanka miesiąc temu wysłała formularz z www, przyszły papiery, które wypełniasz, odsyłasz i czekasz na karte..
Najszybciej i najłatwiej jest założyć sobie rachunek > www.inteligo.pl
Wypełniasz formularz na www, na drugi dzień dzwonią do ciebie, potwierdzają dane i do 10dni przychodzi ci karta z papierami, dzwonisz i uaktywniasz. I od razu dostajesz kartę, którą możesz robić zakupy w necie i w normalnych sklepach.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 22:47 
Cytuj  
No mBank kurwa rulu.
Jeszcze nie dostalem nowej karty :/


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 23:38 
Cytuj  
MiC napisał(a):
Dokładnie w mbanku to sobie poczekasz trochę, koleżanka miesiąc temu wysłała formularz z www, przyszły papiery, które wypełniasz, odsyłasz i czekasz na karte..
Najszybciej i najłatwiej jest założyć sobie rachunek > www.inteligo.pl
Wypełniasz formularz na www, na drugi dzień dzwonią do ciebie, potwierdzają dane i do 10dni przychodzi ci karta z papierami, dzwonisz i uaktywniasz. I od razu dostajesz kartę, którą możesz robić zakupy w necie i w normalnych sklepach.


Tylko pamiętaj że Inteligo = PKO BP :har:
Ja jestem na ten tzw. bank uczulony więc od ponad 4 lat korzystam z mBanku i eKarty - zero problemów, polecam.

eKarta jest bez problemu akceptowana w sklepach w necie (to karta Visy).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 23:45 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
eKarta jest bez problemu akceptowana w sklepach w necie (to karta Visy).

Nie we wszystkich: viewtopic.php?t=9817

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 00:10 
Cytuj  
MiC napisał(a):
Najszybciej i najłatwiej jest założyć sobie rachunek > www.inteligo.pl
Wypełniasz formularz na www, na drugi dzień dzwonią do ciebie, potwierdzają dane i do 10dni przychodzi ci karta z papierami, dzwonisz i uaktywniasz.

Tu sie pozwole nie zgodzic. Zakladalem sobie prywatne konto w Inteligo (i to w sytuacji, gdy mialem tam juz firmowe - czyli mieli wszystkie moje dane, gwarancje, ze ich nie oszukam itp.) - i sie poltora miesiaca chrzanilem z nimi, by raczyli przyjac moj wniosek i wyslac kuriera. I w koncu ich olalem. A z drugiej strony, mojej narzeczonej zalozyli w 2-3 tyg lacznie. Ale ogolnie od czasu, gdy ich przejelo PKO obsluga klienta sie bardzo pogorszyla.

Muminus

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 00:14 
Cytuj  
Muminus -> dokladnie. Na karte czekalem prawie dwa miesiace w koncu ladnie podziekowalem. Cos mowili, ze kurier wyslany i nie mozna, ale nie dalem sie zlapac na tani chwyt...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 00:30 
Cytuj  
No ja zakladalem konto inteligo wczoraj ok godziny 13. O godzinie 16 zadzwoniła pani potweirdzila dane. Z tego co mowila przesylka dojdzie w max 10 dni ale najlepiej gdybym spodziewal sie jej na poczatku nastepnego tygodnia.Moze miałem szczęscie...

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 00:40 
Cytuj  
Moze im sie teraz poprawila obsluga klienta... Ale nie bylbym pewien, bo jeszcze tak we wrzesniu wisialem z pol godziny na telefonie zanim sie dodzwonilem do ich call-center...

Muminus

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 11:01 
Cytuj  
No to im sie poprawilo, ja caly proces rejestracji przeprowadzilem w 10 dni. Zadnych problemow ani trudnosci.


Posty: 16
Dołączył(a): 12.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 20:08 
Cytuj  
a karta visa electron mozna placic za WoW-a miesiecznie?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.