mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 01:12 
Cytuj  
Krótko i na temat:
Robimy jakąś friendly gildię na wzór tej "gildii" z FFXI, polegającej na wspólnym chacie i wzajemnej pomocy oraz dobrej zabawie, bez żadnych stopni wojskowych, oficerów (no ktoś tam musi być wpisany) i podwładnych czy każdy ma szukać szczęścia na własną rękę? Nie wiem ile osób załapało się do Knox Mercenaries, alby jakby w takiej friend gildii znalazło się ze 2-3xfull party to byłoby całkiem ok (raid grupa to 6x5 osób na to chyba nie ma szans raczej bez ludzi z zewnątrz - zresztą do raidów i tak sporo czasu).

Jak chcecie to się dopiszcie, że chcecie. Jak nie to każdy sobie będzie szukał szczęścia gdzie indziej ;)

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 02:30 
Cytuj  
jestem za
szan warior na razie 8lvl

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 09:42 
Cytuj  
Nie pytaj, tylko rob. Chetni zawsze sie znajda. Np. ja ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 10:01 
Cytuj  
Kurcze Xanth, ja nigdy leaderem nie byłem bo nie jestem dobrym organizatorem. Na raidach itd. raczej lubiłem słuchać rozkazów i podziwiać dobrą organizację niż organizować - lenistwo wiem :P

Proponuję coś takiego (przynajmniej na razie):
1. gildia otwarta dla wszystkich polaków - friendly, helpfully itp (FFXI style)
2. bez żadnych szczebli, drabinek - chyba jakieś muszą być - ale to teoria
3. pomagamy sobie nawzajem w questach, staticach, zdobyciu sprzętu, craftingu itd. - to znacznie lepsze niż random grupy (przykład w 3 osoby i jakieś 40min - Ragefire Chasm i 5 questów, random grupa 5 osób - 4 podejścia i 3h zmarnowane)

Barti, Dwutlenek, Siara, Alve, Xsiv i wszyscy inni którzy do tej pory biegają bez gildii pod nickiem napiszcie co o tym sądzicie i jak się na to zapatrujecie?
Razem wybierzemy jakiegoś przywódcę który założy gildię, zrzucimy się z kasą itp. (oczywiście jak pomysł wypali).
imho warto spróbować - jak teraz nie wyjdzie to mamy mnóstwo czasu by zrobić disband i każdy będzie sobie szukał szczęścia gdzie indziej :P

I szkoda, że nie ma krzyka, bodzia, stokrotki i wielu innych którzy postanowili czekać 3 miesiące... :evil:

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 10:25 
Cytuj  
Ja bardzo chetnie do takiej gildii sie przylacze. Koral/Orc/Szaman/Leatherworking

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 11:23 
Cytuj  
Ja zrzeszony :P
Co do staticow - jak bedzie info na "polska" to przeciez chetni sa zawsze,
a i sklad mozna dobrac. Jest w czym wybierac. Jedyne czego nie mamy to healera chyba.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

*

Posty: 55
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 11:25 
Cytuj  
Coz, jest nas cala paczka (z 6-7 osob), obgadamy to na TSie to odpowiemy.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 11:28 
Cytuj  
I nareszcie mielibyśmy guild tabard jakiś fajny a nie tylko szare szmatki :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 11:29 
Cytuj  
właśnie priest się odezwał :)
To liczę na was chłopaki, czekają nas raidy i coraz trudniejsze staticy a w kupie siła.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 12:40 
Cytuj  
Yo.
Z zalozenia Knox Mercenaries mialobyc zamknieta gildia , bez rekrutowania nikogo z zewnatrz.Znajacych sie juz od dluzszego czasu ludzi.

Szczerze mowiac , nie dyskutowalismy jeszcze za bardzo o tym jak ma wygladac recruiting itd. Na pewno nie bedzie to mass recruitment wszystkich Polakow jak leci za narodowosc.Ale to nie znaczy ,ze nie bedziemy sobie pomagac , mamy kanal polska , na ktorym zawsze mozna zorganizowac cos i pomagac sobie wzajemnie...

Ja nie mialbym nic przeciwko przyjecia wszystkich jak leci , ale wtedy to raczej bylby burdel a nie gildia.

Na pewno tez wielu ludzi z WoW , zaczelo grac ze swoimi znajomymi i chce sobie zrobic swoje gildie i grac w mniejszych grupach itd.Dlatego moim zdaniem na razie pomagajmy sobie na /polska.

Jesli o mnie chodzi , to ja sie opowiadam za przyjmowaniem ludzi z forum (ktorzy tez sa dluzej tutaj niz pare dni).Ale to tez trzeba obgadac z reszta Knox.

Dlatego moim zdaniem to dobry pomysl z zalozeniem wlasnie takiej open gildii dla Polakow.

Jak dla mnie powstanie paru mniejszych gildii jest lepszym rozwiazaniem, niz wrzucenie wszystkich do jednej gdzie panowalby totalny chaos , bo nikt tak naprawde nie moglby nad tym zapanowac.I wlasnie w mniejszych grupach ludzie naucza sie zgrania ze soba.Wazne tylko zeby pozniej te mniejsze gildie nauczyly sie dzialac tez razem....


_________________
The Legendary.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 13:17 
Cytuj  
Ja na razie nie gram na US, może jak zdobędę kluczyk to zaczne. Jakby co zaklepcie mi tam miejsce. Będę prawdopodobnie grał orkiem shamanem lub ud mage (pierwsze bardziej prawdopodobne). Jak wejdzie EU to chyba razem ze Strormcrow'em przejdziemy do międzynarodowej gildii.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 13:32 
Cytuj  
gildie w WoWie chyba nie mają żadnego ograniczenia. W AO byłem w ponad 200 osobowej gildii i była prowadzona bez żadnego zarzutu, system punktów, raidy, polityka itp.
W WoWie od 40-45lvl zaczynają się instance dla grup raidowych - najlepiej by było zrobić je w samym gronie polaków.

Sweng może będę miał drugi kluczyk bo nie canceluje zamówienia z cdromshop, ale to nic pewnego na razie.. Tylko uprzedzam, bo nie sądze by sprzedaż była w jakimś stopniu problematyczna ;)
A co do późniejszego przejścia na UE to cały czas się zastawiam.

EDIT:
Bylek - tabardy to marzenie :) Nie widziałem jeszcze ani jednej gildii z tabardami - 10g na razie odrzuca...


Ostatnio edytowano 30 lis 2004, 13:34 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 13:34 
Cytuj  
Może głupie pytanie, ale na jakim serrwie wszyscy gracie ? Ja ostatnio z kolegą zaczeliśmy grać na Archimonde. Chętnie bym się przyłaczył do jakiejś polskiej grupy :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 13:35 
Cytuj  
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=9794
tutaj jest napisane - shattered hands, zdecydowana większość w Hordzie,

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 13:42 
Cytuj  
Ja zamierzam grać w wersję EU, więc na razie mam "wczasy".
Zresztą jestem lama w temacie MMORPG, pierwszy raz grałem w taką grę podczas US open beta, na WoW czekałem już dosyć długo.

Dobrze byłoby przystąpić do jakiejś gildii, wtedy zawsze można się czegoś nowego nauczyć, a i "współgracze" pomogą, udzielą wskazówek itd.

Nie bijcie od razu za ten post :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 13:49 
Cytuj  
Mark, wiesz, tu dwie osoby oferują kluczyki prawie że od ręki, więc jeśli się tylko okaże, że w sklepie w którym zamawiałem nie mają betakitów to canceluję ordera i dołączam do was na SH ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 13:53 
Cytuj  
Dwie ?. Ja myslalem ze jedna za 250 zl :P.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 13:54 
Cytuj  
Tak własnie zauważyłem,.... Ja mogę dzisiaj zacząć grać na Shattered Hand, jesli nie macie nic przeciwko :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.