mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 23:14 
Cytuj  
Napalilem sie na WoW i to bardzo, no i czytalem sobie dosc dlugo ichnie forum. I o zgrozo ponoc PvP jest bezcelowe. Tam postowac nie moge wiec sie zapytam to bo wiem, ze niektorzy z tego forum juz graja :)

Mam pytanie, czy za zabicie innego gracza cokolwiek sie dostaje ? Chociazby exp? zloto ? Cokolwiek ?
Czy zabity gracz przez innego cokolwiek traci? Chociazby exp?

Wiem, ze maja w przyszlosci wprowadzic honor system. To dopiero beda jaja. Koles z nizszym levelem bedzie mogl wyzywac ciebie, twoja rodzine od najgorszych, bedzie mogl ciac ludzi z nizszym levelem dookola, a ty majac wyzszy level zabijajac go stracisz punkty honoru - ciekawe kto u nich wyskakuje z takimi genialnymi inaczej pomyslami.

I nie, nie jestem fanem hardcore pvp gdzie ktos zabiera twoje itemy ktore zbierales miesiac tylko dlatego ze dluzej gra :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 23:47 
Cytuj  
Tak , na chwilę obecną pvp jest bezcelowe. Dopóki nie wprowadzą pvp rewards/arena tournaments/battlegrounds/fame/itd to walka pvp nie będzie miała celu ( poza funem )

Ino napisał(a):
Czy zabity gracz przez innego cokolwiek traci?

Traci. 1. czas na dojście do corpsa , 2. 25% durability jeśli sie rezznie na cmentarzu. Nic wiecej :wink:

Ino napisał(a):
Wiem, ze maja w przyszlosci wprowadzic honor system. To dopiero beda jaja. Koles z nizszym levelem bedzie mogl wyzywac ciebie, twoja rodzine od najgorszych

/report , hehe

Uogolniajac, trzeba czekac na patch.


_________________
you are already dead


Posty: 32
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 00:19 
Cytuj  
redruM napisał(a):
Traci. 1. czas na dojście do corpsa , 2. 25% durability jeśli sie rezznie na cmentarzu. Nic wiecej :wink:


Moze sie myle ale w ostatnim patchu chyba wprowadzili 100% spadek durability wszystkich przedmiotow jakie masz na sobie i w plecaku po rez na cmentarzu :)

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 00:35 
Cytuj  
Storm napisał(a):
Moze sie myle ale w ostatnim patchu chyba wprowadzili 100% spadek durability wszystkich przedmiotow jakie masz na sobie i w plecaku po rez na cmentarzu
W ostatnim patchu zmniejszyli ze 100% do 25%.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 00:46 
Cytuj  
i chyba tylko na PVE z tego co wiem .. PVP nie ma zadnych durability loss . chyba ze znowu cos zmienili.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 00:58 
Cytuj  
W pvp w becie za zabicie gracza byl exp. Cos sie zmienilo?
(nie mialem jeszcze okazji nikogo ubic, zeby sprawdzic) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 01:31 
Cytuj  
To dopiero beda jaja. Koles z nizszym levelem bedzie mogl wyzywac ciebie (...)

Nie ma komuniakcji pomiedzy Horde i Alliance...


Posty: 6
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 01:47 
Cytuj  
Wydawalo mi sie ze czytalem o mozliwosci nauczenia sie jezyka strony pzreciwnej :) Wiec jesli mozna to koles np z levelem 40 moze najechac na goscia z 60. Zreszta moze byc milion powodow dla ktorych bedziesz chcial ubic kogos kto ma nizszy level, zabil kogos z twojej gildii, twojego kumpla, krzywo sie patrzy itp.

Czyli podsumowujac narazie jest to jeden wielki badziew jesli chodzi o pvp. To jak grac w gry fpp z wlaczona niezniszczalnoscia. Mam nadzieje, ze do premiery w europie cos zrobia z tym.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 01:55 
Cytuj  
Zanim zaczniesz się bawić porządnie w PvP to ci ten 60 lvl stuknie. A z drugiej strony jestem przekonany, że nie będzie żadnych konsekwencji ubijania niższych leveli w contest teritory.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 08:56 
Cytuj  
Ino napisał(a):
Czyli podsumowujac narazie jest to jeden wielki badziew jesli chodzi o pvp. To jak grac w gry fpp z wlaczona niezniszczalnoscia. Mam nadzieje, ze do premiery w europie cos zrobia z tym.


wręcz przeciwnie - na razie to to dziala dokładnie tak jak w FPP.
A zrobić zrobią na pewno - bo to co jest teraz za szybko się znudzi ludziom.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.