mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 10:29 
Cytuj  
W sumie to mój pierwszy mmorpg gdzie zacząłem grać praktycznie od startu retail-a (z małym poslizgiem). Interesuje mnie jak zachowuje się rynek w takiej grze.
Ceny będą spadać bo coraz więcej ludzi będzie znajdowało/sprzedawało rare itemy i rare componenty do craftu?
A może będą rosły bo coraz więcej kasy będą ludzie posiadać?

Trzeba też wziąć pod uwagę, że raz użyty przedmiot w WoWie nadaje się do odsprzedaży tylko do NPC-a.

Generalnie mile widziane wszelkie sugestie. Czy płacąc teraz 3g za uber weapon to drogo, bo za miesiąc będzie on kosztował 1g, czy to tanio bo za miesiąc przeciętny gracz będzie miał zamiast 5g to 50g na szaleństwo w AH?

Może ludziska z bety się wypowiedzą..

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 10:58 
Cytuj  
Ja np. dawno temu kupiłem świetne itemki lvl ~40 dobre nawet dla maga lvl 50 (of eagle , +int/+sta) za 60s-1.5g każdy . Z kolei tu widzę Bylek oferuje jakiś gówniany dagger na lvl 15-20 za 2g :O (a o wiele lepszy dropuje jakiś boss w WC lub Shadowfang Keep o ile dobrze pamiętam)
Generalnie rynek faktycznie się zmienia i te low lvl gówienka będą taniały tak samo jak materiały do ich zrobienia . Osobiście radziłybym się wstrzymać z kupowaniem low lvl itemków za jakieś śmieszne ,niebotyczne sumy :2-3g i już zacząć zbierać na mounta (100g =20g skill +80g za mount) ,korzystając z tego co znalazłeś lub dostałeś za quest. Będziesz miał bardzo wiele okazji na wymianę sprzętu .

Kasę zbieraj na endgame raresy które (przynajmniej w cb) są warte nawet 100 + g (ale np. widziałem bardzo fajny high-endowy wand z bonusem +6 int /+4sta za 20g --przypominam że to wand ;)).

Od znajomego zaś kupiłem 3 X runecloth bag (14 slots) po 3gold za każdy
- po kosztach .

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 11:31 
Cytuj  
Mount jest koniecznością po lvl 40 dlatego najlepiej już na niskich lvl-ach odkładać na niego niż później pożyczać,grindować itp bo całą kasę wydało się na itemki .

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 12:06 
Cytuj  
Ano, ja zaczne od zbierania wlasnie na mount ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.