mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2004, 11:49 
Cytuj  
A wiec Nash mowiac o informacjach i informowaniu wiedziales o TS (Team Speak) napewno wiedziales pozniewaz pare razy na nim byles tak ze jak bys chcial sie czegos dowiedziec to trzeba bylo wejsc i zapytac ( widac ze jak zawsze nic poza twoimi kozysciami cie nie interesowalo). Co do odejscia paru ludzi to odeszli z powodow roznych np: Bylek odszedl przez Belane i BlacSeba , Kaandra i Validh odeszli z powodu roznic czasowych (jak oni grali to nikt od nas nie gral choc ja i moi znajomi staralismy sie z nimi grac i im pomoc , btw do tej pory utrzymujemy bardzo dobre kontakty :smile: ),Belana odeszla przez wlasna chciwosc i zazdrosc (nie mogla patrzec na to jak Ja i swojego czasu Bylek zarabiamy kase a ona nic nie ma ) Black odszedl dlatego ze jego zona Belana odeszla, Affe poszedl do silniejszego klanu to samo zrobil Seackelite (obecnie jest bezklanowy) no i ty (ale to juz twoj problem). Na koniec dodam Nashem LMS :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2004, 13:24 
Cytuj  
Kupcie sobie kolo i puknijcie sie w czolo :>

Jako ze mamy demokracje i kazdy moze mowic to co mysli wiec napisze i ja

Apropo waszego klanu "A"
Rozmawialem z czlowiekeim ktory chcial do was wstapic, coprawda niema teraz zbyt wysokiego lvl ale mial nadzieje na przyjecie, ale w odpowiedzi uslyszal jak zrobisz okolo 35 lvl :>

Jak on zrobi 35 lvl to watpie by chcial do was wstapic :> bo co takiego mu zaoferujecie :> nic..bo faktem jest ze Niczego znaczacego nie dokonaliscie.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2004, 13:39 
Cytuj  
Gwoli przypomnienia dla wszystkich tytul tego watku:
"Jeżeli będzie transfer na utworzony server europejski"



:wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2004, 14:07 
Cytuj  
No wlasnie wlasnie jak to mowia 'zeszlismy na psy' znaczy zboczylismy z glownego tematu, a niema karola co by zamknal temat, a co chwila ktos cos dopowie do tematu i wypada skomentowac to :>

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2004, 15:12 
Cytuj  
Poziomka please skoro nie nalezysz do klanu i nie wiesz z wlasnego doswiadczenia jak tu jest to po co sie wypowiadasz? Jak uslyszysz od kogos, ze mamy Nurke jako peta to tez uwiezysz?
Co do tego dokonywania: to dokonalismy tyle, ze jestesmy najsilniejszym polskim klanem L2 i swietnie sie bawimy (jest tylko jeden warunek - trzeba tego chciec). Poza tym jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil.

No ale koniec czczej gadki. Jak bedzie opcja transferu to sie pomysli - teraz nie ma co gryzc i do gardel sobie skakac. Prawda jest taka ze trzba by to zrobic w czynie zbiorowym i bez wyjatku - tzn. jesli sie przenosza to wszyscy na ten sam server.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2004, 15:21 
Cytuj  
Cytuj:
2004-08-13 16:12, Sylvian napisał:
No ale koniec czczej gadki. Jak bedzie opcja transferu to sie pomysli - teraz nie ma co gryzc i do gardel sobie skakac. Prawda jest taka ze trzba by to zrobic w czynie zbiorowym i bez wyjatku - tzn. jesli sie przenosza to wszyscy na ten sam server.


I pod tym mogę się podpisać :smile:


Posty: 3
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 05:42 
Cytuj  
Vissegard napisał(a):
Nashem nie wciagej w to Kaandry, Valitha (oni sa w ze Stanów, Kanady także pora ich gry jest zdecydowanie różna) oraz Bylka, który przestał grać wyłącznie przez BelanePL(LOL) i BlackSeba chciwą niemkę, zaś Affe poszedł poprostu do silniejszego klanu Takze pisz człowieku co wiesz a nie co sobie wymyśliłeś. Pozatym to wielokrotnie Valith z nami cghodził wraz Kaandrą.

_________________
The Gentle Art Of Making Enemies.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vissegard dnia 2004-08-13 11:18 ]</font>


Vissegard ,Visena,Siara obojetnie jak ty sie nazywasz :D na moj temat i Belany to ty sie wogole nieodzywaj bo o niczym niemasz pojecia ...dobra rada ..."jak sie niema pojecia to sie rylo zamkniete trzyma "takie niemieckie haslo :D ---co do Belany to ma POLSKI Paszport jak juz to mozesz o mnie tak pisac ;) ..jak juz ci tak bardzo zalezy

Malaria ....tobie powiem tylko napisz dokladnie jak bylo ;) ...wiedzac juz teraz dlaczego Bylka niebylo ...a nieobnizaj sie do poziomu VISSEGARDA"tego co niema pojecia o czym pisze"

...o reszcie niebede sie wypisywal bo niema sensu,bylo fajnie ale sie skonczylo,...dlaczego ...przez kogo ... niema zadnego znaczenia i tak juz niebedzie jak bylo..takze zycze wam duzo dropow i szczecia w grze ..
i starajcie sie to brac jako zabawe bo to tylko gra
gl @ cya 8)

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 20:10 
Cytuj  
Sam se ryj zamkniety trzymaj, po to jest forum zeby pisac co sie mysli, a ze tak ci kole prawda w twoje wielkie dupsko to jest twoj problem, pozatym o wszystkim na bierzaco informowal mnie Krid, jako ze istnieja jeszcze telefony o ile sie orientujesz, pozatym bylem pare razy w Pile w miedzyczasie i widzialem jak sie wqrwial waszym zachowaniem, Takze jak masz ochote to wsadz se ryj w kubel z pomyjami koles...:) Pozatym przypomnij jaka byla umowa miedzy wami, jezeli jestes w stanie cokolwiek sensownego zapamietac... BTW to po co przylazles na Bartz? Zapewne po free stuff ktory Belana otrzymywala od Krida, bo ona nic nie byla w stanie sama zrobic..... tylko zebrac no i LMS hehe


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 23:31 
Cytuj  
Panowie - rozmawiajcie sobie o czym chcecie ale bez epitetow.
Kurwic mozna tez w cywilizowany sposob - to pewne wyzwanie dla inteligencji wiec jesli ktos sie nie czuje na silach => flames.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 16:26 
Cytuj  
Vissegard masz okres czy moze przechodzisz okres dojrzewania :>?
jesli tak to wybaczam Ci:>

ps

Niedawno byl poruszany temat paraolimpiusza ktory zwedzil stuff jakiegos goscia i nie raczyl oddac i wtedy Bylek pisal ze takich spraw nie zalatwia sie na forum..

A teraz ty wyjezdzasz z takimi tekstami na forum..i to jest okey ??

Gdybym bym moderatorem to dostalbys ostrzezenie za nieodpowiednie zachowanie :>

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 16:49 
Cytuj  
Hmm Karol w moim posicie jakos trudno sie doszukac jakiegokolwiek bluzgania, uzylem epitetow tylko okreslajacych Seba, a do Poziomki to po co sie wpieprzasz jezeli cie to niedotyczy, akurat to ty nie masz zielonego pojecia o tej sprawie takze nie zabieraj glosu bo jeszcze przedwczesnej mutacji dostaniesz. hehe


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 16:59 
Cytuj  
omg to i ja się dorzuce.. skoro nawet karol który jeszcze nie tak dawno sam na mnie bluzgał teraz każe wam się uspokoić to znaczy że sprawa jest poważna... lol...

Ale panowie naprawde clanowe sprawy weźcie sobie na jakieś clanowe forum... troche powagi i kultury osobistej bo zachowujecie się jak wielkie dzieciuchy które dopieroc co nauczyły się przeklinać i muszą się pochwalić na podwurku nowymi umiejętnościami...

może tak EOT? przynajmniej w tej waszej kwesti? no dalej kto ma tyle odwagi żeby już nic nie powiedzieć więcej?


Pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 17:05 
Cytuj  
wies-gard:

Tak sie sklada ze tez czytam to forum wiec sprawa mnie dotyczy, a jak masz jakis problem to napisz do kasi..

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 17:56 
Cytuj  
Poziomka to nie Bravo Girl... mam nadzieje ze tym razem zalapiesz. Pozatym ta sprawa naprawde cie nie dotyczy to sie nie wpier... bo swoja glupote to jush udokumentowales.
Pozatym to moj ostatni post na tym topicu, ktory pozatym mial zupelnie czego innego dotyczyc. Pozatym poziomka jush przekwitla w tym roku hehe


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 18:10 
Cytuj  
Ja caly czas uwazam ze sprawa mnie dotyczy: bo znam te osoby o ktorych pisales, czytam to forum.

Jesli mozesz to powiedz czemu uwazasz ze mnie to nie dotyczy.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 18:43 
Cytuj  
Vissegard napisał(a):
Hmm Karol w moim posicie jakos trudno sie doszukac jakiegokolwiek bluzgania, uzylem epitetow tylko okreslajacych Seba, a do Poziomki to po co sie wpieprzasz jezeli cie to niedotyczy, akurat to ty nie masz zielonego pojecia o tej sprawie takze nie zabieraj glosu bo jeszcze przedwczesnej mutacji dostaniesz. hehe


Staram sie "nie wpieprzac" tak dlugo jak posty niektorych userow trzymaja jakis poziom.
Nie lubie wywalac watkow z forum wiec zwrocilem uwage nie tylko Tobie ale generalnie wszystkim ktorzy odbiegaja od tematu tego watku.
A co do mojej mutacji to zajme sie tym problem jak tylko zaczniesz spotykac sie wreszcie z jakas dziewczyna ktorej imie nie konczy sie na .JPG ;)

EOT.

Konczymy bezproduktywna rozmowe nie na temat i/lub zakladamy osobny watek.
Nie chce mi sie bawic w wywalanie poszczegolnych wiadomosci tylko wywale caly topic na flames.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 3
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 07:28 
Cytuj  
co do tematu pewno ze bede zmienial serwer jak postawia jakis w EU :D .

PS.szkoda Karol ze skasowales mojego posta :lol: ale naprawde facet pojecia niema co gada :] ,no tak wszystko slyszal ale nic niewidzial ;)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 09:48 
Cytuj  
Sorry wszystkich ale syf zrobiliście, że ręce opadają.
Vis dla mnie Seba ma tu sporo racji - mało tego on nic nie zrobił a wszyscy na nim psy wieszają (tak wiem nie o to chodzi..), ale dajcie już sobie spokój. Stało się jak się stało i koniec - taki lajf. Ani jeden ani drugi się nie przekona więc cała rozmowa nie ma sensu. Trzeba żyć dalej.

Ja tam nie mam zamiaru nikogo osądzać. Prawda jest taka, że grałem ze BlackSebem troche (zresztą wszyscy grali) i ja nie mam mu nic do zarzucenia. A, że Bel odeszła w takich a nie innych okolicznościach to też nie znaczy że mamy sobie nawzajem flaki wypruwać. Bożem, co się stało to się nie odstanie - bardziej to zabolało nas psychicznie niż fizycznie.

Co do poziomki to aż się nie wypowiem... człowieniu byłeś świadkiem czegokolwiek o czym tu jest mowa? Nie, więc po co się mądrzysz skoro nie możesz zając obiektywnego stanowiska?

PS.
BTW Wyraźnie widać że przydało by się forum klanowe...
------------------------------------------

Wracając do tematu to coś mi się wydaje, że NC puści plotke na tema serwera Eva tylko po to, żeby zamknąć nam buzie. Bo nic się w tym temacie nie dzieje. Ja się obawiam tylko, żę serwer postawią dopiero jak będzie eurpoejski oddział NCSoft, który plaują stworzyć w niedalekiej przyszłości (albo i dalekiej bo najszybciej to w 2005 i też nie wiadomo kiedy).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 13:21 
Cytuj  
Lockne topic na 24 godz bo widac ze niektorzy nie potrafia przestac (ewntualnie czytac)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 13:38 
Cytuj  
Pozimka, to ty zacząłeś ten cały flame wars na tym topicu ( świadomie bądź nieświadomie, don't give a shit ) zadając pytanie co się dzieje w Avalanche, że tyle luda odeszło, ( nigdy nie należałeś do klanu to co cię to obchodzi o.O ) tak więc co się dziwisz, że klanowicze bronią klanu o.O. Ciągle wtykasz nos w sprawy klanowe ( a nie jesteś członkiem Avalanche ) i obrażasz klanowiczów. A tak na marginesie to wydaje mi się, że jesteś wkurzony bo nigdy nie zostałeś przyjęty do klanu i teraz chcesz narobić jak najwięcej smrodu dookoła Avalanche, jeśli tak jest to jesteś żałosny.

k thnx

Co do powodów mojego odejścia, to niestety klanowicze mogli tylko spekulować co się stało i dlaczego nagle zniknąłem, ( glupio zrobiłem, że nie zostawiłęm żadnego kontaktu typu telefon, cóż stało się) ale wylądowałem w szpitalu a z punktu widzenia gry to faktycznie wyglądalo tak jakbym odszedł przez Belane i Blackseba. dlaczego ??
Wszytko było naprawde fajnie dopóki nie zaczęliśmy z Malarią zarabiać kasy na sprzęt poprzez handel i crafting. Kupiliśmy sobie fajnie zbroje i broń za cięzko zarobioną adenę ( nic nie robiliśmy całymi dniami tylko siedzieliśmy w miastach i trade trade trade craft craft craft ) a Belana sobie robiła co chciała. W pewnej chwili Belana zaczęła być strasznie zazdrosna o nasz sprzęt i też chciałą sobie kupić lepszy. Powiedzieliśmy jej, że nie ma sprawy, możemy troche pohandlować i pocraftować z jej pomocą i wtedy ona sobie zarobi kase i kupi co tam chce. Niestety Belanie nie chciało się siedzieć całymi dniami, ona chciała wszytko teraz zaraz, no cóz ja też chce gwiazdkę z nieba :) . Blackseb zaczął grać na naszym serverze i Belana zmieniła swoj sprzet tak, żeby Black mógł sobie na nim levelować kiedy ona nie grała psując trochę wszystko ponieważ klan opierał sie w dużej mierze na naszej trójce ( Malaria Belana I ja ) . Była też pewna dyskusja pomiędzy Malarią, Belaną i mną na temat C1 i zmian typu wojny klanowe i ogólnie PvP ( po której byliśmy troche wkurzeni z postawy Belany na ten temat ). I potem niestety wylądowałem w szpitalu tak więc nie dziw się, że ludzie myśleli, że odszedłem przez Belane i Blackseba.

Nashem, ty nigdy nie chodziłeś z nami na polowania mimo dośc częstych zaproszeń, ty wolałeś iść na TI na pająki zarabiać na nich kase. Na TS też nie wchodziłeś diabli wiedzą czemu. Co do przekazywania info w klanie to jakoś nikt z tym nie miał i nie ma problemu mimo braku klanowego forum, tylko ty miałeś jakieś ale.
TS w zupełności wystarcza dla wszystkich a grono klanowiczów powiększyło się ( i dalej nikt nie ma problemów z informacjami ).
Jeśli myślisz, że Blackseb był bardzo samodzielny w grze to się mylisz ( Belana, jak tylko Blackseb zaczął grać robiła wszystko pod niego tzn. kupowała sprzęt żeby on mógł sobie na nim levelować, jakbyś chociaż troszke przebywał na TS to byś wiedział ). Co do podziału dropow itp., ja też byłem nowy jak wstąpiłęm do klanu i nikt mnie nie znał, na zaufanie trzeba sobie zapracować a nie ciągle pukać pająki na TI ( jak grałem to to właśnie było twoje głownym zajęciem ). Dropy zawsze były dzielone pomiędzy ludzi, którzy znaleźli dany item po równo.

To tyle, mówcie co chcecie ( nie interesuje mnie to ) klan miał swoje wzloty i upadki, ale teraz jest super, wszytkim się podoba i ogólnie jest cool. Jak ktoś dalej będzie psioczył to jego problem, niestety niektórych nawet gwiazdka z nieba nie zadowoli.

Bylek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.