mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 17:43 
Cytuj  
Bedzie w C2, LOL :grin:
Od strony komunikacji chlopaki z NC najwyrazniej nie maja wyobrazni.

Ale makro jest ok.
Jak masz cos sprzedac to je puszczasz i grasz normalnie a co X sekund/minut ono spamuje okolice.

_________________
It's the same things your whole life. Clean up your room! Stand up straight! Pick up your feet! Take it like a man! Be nice to your sister! Don't mix beer and wine, ever! Oh yeah, and DON'T drive on the railroad track!
Phil Connors, Groundhog Day

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-08-08 18:44 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 17:44 
Cytuj  
Heh bedzie albo i nie bedzie :>>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 10:14 
Cytuj  
Taki bug na karme - jeszcze nie sprawdzalem :smile:
Padasz ale nie dajesz "do najblizszej wioski" tylko dajesz opcje=>restart i ponowanie logujesz sie na postac.
Znowu masz animacje smierci ale nie tracisz ponowanie XP i nie dropujesz itemow ale kazdy taki relog powoduje ubytek 15-20 punktow karmy.

Niezla alternatywa dla tego poprzedniego tricka z byciem w teamie bedac martwym (koledzy kiluja moby i odrabiaja Ci karme a Ty lezysz).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 12:33 
Cytuj  
Kolejny bug/exploit...

Ostatnio jest plaga podszywania sie pod inne osoby - głównie znanych, zaufanych crafterów, którzy wynajmują swoje usługi. Jeśli ktoś ma w nazwie znaczek taki jak małe "L" (l) to w grze wygląda ono dokładnie tak samo jak duże "i" (I). Stąd np. Delight i DeIight w grze wyglądają tak samo. A dodatkow tagi klanów sa ogólnie dostepne (na stronie lub w jednym z katalogów z grą). Gośc umieszcza taki sam tag, nazywa sie podobnie i się ogłasza... Niedawno ktos stracił materiałów za 6m... Miał mieć Full Plate i nie ma nic...

Bądźcie czujni.

I starszy bug:

Jaeżeli ktoś każe wam postawić sklepik i wystawić w nim jakis gówniany shit po 10m adena za sztukę (najczęściej jest to wartośc 500 sztuk) i twoją rzecz za 4.9xx.xxx adena - na 100% jest scammerem. To bug, który pozwala kupić ta rzecz za 1 adena albo nic.

Nashem/Warrior lvl 39/Bartz

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 15:49 
Cytuj  
Kolejny Bubel...

Uważajcie co ściągacie. Kilka dni temu (chyba 22.08) pojawił się do ściągnięcia na oficjalnym forum plik l2.ini (zapodał go jakiś uzytkownik). Podobno był tak skonfigurowany, że odpalał grę w trybie okienkowym. Być może, ale robił coś jeszcze... Miał chyba keyloggera albo innego "bakcyla". Efekt jest taki: kilka osób straciło konta (zostały zhakowane).

Uważajcie zatem co ściagacie i skąd.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 19:29 
Cytuj  
Nashem napisał(a):
Kolejny Bubel...

Uważajcie co ściągacie. Kilka dni temu (chyba 22.08) pojawił się do ściągnięcia na oficjalnym forum plik l2.ini (zapodał go jakiś uzytkownik). Podobno był tak skonfigurowany, że odpalał grę w trybie okienkowym. Być może, ale robił coś jeszcze... Miał chyba keyloggera albo innego "bakcyla". Efekt jest taki: kilka osób straciło konta (zostały zhakowane).

Uważajcie zatem co ściagacie i skąd.



lol to już trwa od dobrych kilku miechów i osoby które potraciły stuff w ten sposób liczone są już w setki. Z mojej strony przypomne tylko że w takim przypadku (a jest to 99% wszystkich włamań na kąta) NCsoft nie zwraca sprzętu.. tylko banuje delikwęta który ma twój stuff) BTW spreparowane nie były/są tylko lin2.ini do windowed ale pliki odpowiedzialne za zoom i pokazywanie leveli mobków

BTW czasami to smieszne kiedy np taki koleś jeden z najwyszych poziomów na serveie leader dużego clanu loguje się i.... WTF where is my stuff..... :wtf: lol ;P


aaa ostatnio krąży chyba taki pliczek po którego instalce widać tylko server bartz a cały twój login i password idzie najprawdopodobniej do jakiegoś szczęsliwca który cieszy się z kolejnych milionów adeny za free


Pozdrawiam

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 15:45 
Cytuj  
Goatus napisał(a):

BTW czasami to smieszne kiedy np taki koleś jeden z najwyszych poziomów na serveie leader dużego clanu loguje się i.... WTF where is my stuff..... :wtf: lol ;P aaa ostatnio krąży chyba taki pliczek po którego instalce widać tylko server bartz a cały twój login i password idzie najprawdopodobniej do jakiegoś szczęsliwca który cieszy się z kolejnych milionów adeny za free
Pozdrawiam

Wcale to nie jest smieszne. Zbieg okolicznosci, ale wlasnie dzisiaj rano spotkalo to lidera mojego poprzedniego clanu. Facet juz skasowal cala gre i wypisal sie z interesu :evil:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 16:52 
Cytuj  
Smieszne jest to że to tylko ich wina a mają oni pretęsje do całego świata a najbardzie ncsoft... btw jak to był clan leader to niewidze problemu... nie może liczyć na pomoc swojego clanu?

Pozdrawiam

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 09:32 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Smieszne jest to że to tylko ich wina a mają oni pretęsje do całego świata a najbardzie ncsoft... btw jak to był clan leader to niewidze problemu... nie może liczyć na pomoc swojego clanu?

Pozdrawiam

Niektórzy nie pojmują, że klan to rodzina w której pomaga się sobie nawzajem. Pomijając fakt, że o takie rzeczy można mieć pretensje tylko do siebie samego bo bądź co bądź to złamanie zasad EULA, pomiomo, że często chodzi o głupotę.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 09:43 
Cytuj  
Proszę dajcie sobie spokój. Człowiek nie ma do nikogo pretensji. Został potwornie oszukany przez pierdolonego chuja/hackera. Został klasycznie złamany :( Ucierpieli na tym też czlonkowie klanu - (magazyn klanowy poszedł z dymem)
Nie dziwię mu się, że po prostu powiedział, że ma dosyć i odszedł z gry. Po czymś takim po prostu stracił do tego serce.


Posty: 39
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 20:20 
Cytuj  
ej... a czy te pliki na serwie Karola sa w porzadku? ktos wie? bo troche sie tam bawilem... ale i tak wrocilem do backupa wiec wszystko mam jak bylo... sprzetu na razie dobrego nie mam (nawet sredniego nie ma :P) ale jak sie kiedys dochrapie ktos moze miec moje haslo a zmieniac mi sie nie chce... tak wiec Karolu czy udostepnione przez ciebie pliki sa bezpieczne? :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 22:59 
Cytuj  
Nie.
Wrzucilem tam keylogera i czatuje na konto Juniora :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 23:46 
Cytuj  
heh myśle że nie chodziło mu o to że ty coś tam wrzuciłeś tylko z jakiego źródła miałeś swoje pliki (o ile dobrze pamiętam to na l2 orphus były trefne)

Pozdrawiam

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 09:43 
Cytuj  
Kazdy byl z innego zrodla - unikam stalych kontaktow :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 14:11 
Cytuj  
Co zrobić aby uniknąć lagów w miastach...

Miałem sprzęt: Win98se, Radeon8500, PentiumIV 1,8mzh i 512mb RAM. I jak każdy musiałem włączać LOW VIDEO kiedy wchodziłem do miasta...

Do czasu :D Kupilem drugie 512k i ustawiłem w dualu. I od tej pory biegam wszędzie na full video options. Nie mam żadnych lagów...

O tym, czy są lagi, czy ich nie ma, decyduje ilość wolnej pamięci 8)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 17:32 
Cytuj  
W mieście nie masz lagów... tylko twój sprzęt nie wyrabia wyświetlić 100+ graczy w shoop mode zbitych w jedną kupkę... a to nie jest lag...

lag jest wtedy kiedy nagle ni z tego ni z owego klient przestaje odpowiadać na wszelkie twoje akcje... pół biedy kiedy zdarza się to w czasie biegu.. w takim wypadku po sekundzie czy dwuch obraz ci ciemnieje i jesteś przenoszony do miejsca gdzie według serwera powinieneś być... Gorzej kiedy sprawa jest w walce... Do najwredniejszych lagów należy taki kiedy ty niemożesz się ruszyć nic zrobić.. tylko np pisać na chacie lup poty pić.. a wszystko inne dalej idzie... np widzisz jak mob powoli cię zabija....


Pozdrawiam

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 19:34 
Cytuj  
Whatever... w każdym bądż razie niezależnie od tego jak to nazwiesz, rozwiązaniem problemu jest większa ilość pamięci w kompie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 20:28 
Cytuj  
Mysle ze warto przeczytac, nic nie kosztuje a moze uratowac czyje konto :>

http://boards.lineage2.com/showflat.php ... art=1#3220

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 14:15 
Cytuj  
Szczypta pożytecznych informacji dla fanów języka chińskiego :D

Chiński dla początkujących


Ostatnio edytowano 6 gru 2004, 17:01 przez Ethan, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 06:27 
Cytuj  
Nie bylem pewien pod ktory temat to podpiac czy zakladac nowy, wybralem ten :>

Moze czesc osob juz widziala ten film a moze i nie, ale warto obejrzec- filmik niezle zrobiony.

http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=38492
link do tematu

a tu sciezka do pliku
http://rage.syvil.net/L2movies/FaGludioSeige.zip

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.