mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 09:45 
 
Jako, ze klan Avalanche wlasnie sie rozpada na kawalki (trzon graczy rezygnuje z gry - w tym clanleader Malaria),
zdecydowalem sie na wystosowanie apelu do wszystkich polskich graczy na Bartzie.

Pozostali gracze z Avalanche zdecydowali, ze beda wspolnie kontynuowac gre pod znakiem nowego klanu,
ktory chcemy wspolnie stworzyc.
W chwili obecnej jest Nas 6 - czterech pozostalych graczy z klanu Avalanche i dwoch jeszcze niezrzeszonych.

Jesli ktos z czytelnikow forum gra na Bartzie i nie jest jeszcze w zadnym klanie lub chcialby grac w towarzystwie rodakow
niech sie zglasza do mnie lub Sylviana.
(namiary na mnie w sygnaturze - zazwyczaj jestem w godzinach 19-24,
w innych godzinach, poza weekendami jestem afk - sie handuje :) ).


Ostatnio edytowano 20 wrz 2004, 14:26 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 10:31 
 
Molestowaliście GM, aby przeniósł funkcję ClanLeader'a na kogos z pozostalych graczy? Może warto?

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 10:35 
 
Znajac podejscie GM do jakiekolwiek innego problemu, niz "I'm stuck", nie warto probowac.

Ponadto Malaria juz sprzedal konto, wiec osobnik, ktory kupil konto moze miec inne zdanie na temat przeniesienia przywodztwa klanu.
A badz co badz to Malaria jest jego zalozycielem. (Nawet jesli konto zmienilo wlasciciela).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 10:52 
 
Wiem ze off topic ale jednak nie moglem sie powstrzymac - co zrobic..

U nas w klanie tez byla podobna sytuacja ze lider zrezygnowal..ale nie byl 'chytrusem' i zostawil postac klanowi - ktos oczywiscie oplaca konto, jest postac, ale dzieki temu 'gestowi' z jego strony nie musielismy zaczynac budowy klanu od zera, i nasza 'stara nazwa' ktora byla rozpoznawalna pozostala..

Mogliscie dogadac sie jakos z malaria ze on sprzedaje all swoje itemy - zamienia na kase, a kase sprzedaje za '$" a postac gola zostawia wam, badz co badz mial wysoki lvl i zawsze ktos z was moglby nia pograc..a koszty abonamentu rozlozyc np na 2-3 osoby ktore sa 'najbardziej' zwiazane z klanem - mysle ze to moglo byc dobre wyjscie..
ale widac ze Waszemu bylemu "L" nie zalezalo na tym co sie stanie dalej z klanem :>

ps

Zycze ogolnie szcescia na 'Nowej drodze zycia'

ps2
tak wiem ze to nie moja sprawa, ale co z tego :>

ps3
Ethan zebrales juz all surowce- daj znac :>

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 11:09 
 
Nie ma sensu gdybac i zastanawiac sie co by bylo gdyby.
Stalo sie, jak sie stalo. Jedyne co pozostaje to dostosowac sie do zaistnialej sytuacji.
Nie ma sensu rozprawiac co Malaria mogl, a czego nie mogl zrobic.
Teraz juz jest po fakcie. Kazdy oceni to jak zechce, a ja swoja opinie pozostawie dla Siebie :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 14:23 
 
Poziomka napisał(a):
Wiem ze off topic ale jednak nie moglem sie powstrzymac - co zrobic..


Też nie mogę się powstrzymać. Ethan, masz moje pełne poparcie. Już po ptokoch. Wszelkie dywagacje mają charakter rozważań o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkanocy :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 15:24 
 
Zdecydowanie Sw Bozego Narodzenia .. w ten dzien przychodzi do mmnie Sw Mikolaj :>

Niby na Wielkanocne przychodzi krolik -zajaczek - ale jest mniej rozrzutny :D

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 19:50 
 
Poziomka pacanie, zrób klan lev 3 i sam przekazuj, zobaczymy jak ci wyjdzie koles, napewno niepodołasz. Co do odejścia Malarii to ma pełne prawo do decydowania odnosnie jego konta i taki ktos jak ty moze oczywiście tylko mieszać z braku innego zajęcia.
P.S.
Na lev 3 clanu dam ci gratis Proof of Blood haha, ale znając twój zapał to jaja ci zmiękną jeżeli miałbyś wydac tyle SP hehe. Odnośnie twojej odpowiedzi to mam ją gdzieś bo jak zwykle nic nie wniesiesz do rozmowy tylko jakies swoje gówniane przemyślenia na temat który ciebie niedotyczy. Dlatego proponuje nadać Poziomce oficjalny tytuł: WSZY MMORPG.PL :evil:


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 21:09 
 
Eh odpisalem Ci , ale po chwili doszedlem do wniosku ze nie zaslugujesz na to, dlatego go usunelem :>

ps

mam nadzieje ze idac za przykladem sowich kolegow tez zrezygnujesz z gry, wtedy bede szczesliwy w 100 %

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 21:33 
 
Poziomka ty to masz ladnie we lbie nasrane , doslownie sieka z mozgu .

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 22:05 
 
Panowie - nie reklamujecie swojego serwera.
Topic closed - co mialo byc powiedziane na temat zostalo powiedziane a mam dziwne uczucie ze nikt nic juz ciekawego nie powie :D
Jesli ktos potrzebuje jakis dodatkowych informacji, chce cos zalatwic etc - do Ethana na priv.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.