mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 18:44 
Cytuj  
Ktoś jusz gra na c2 test serverze? :] mi się właśnie kączy ściągać update... =)

*

Posty: 61
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 22:32 
Cytuj  
Eh jaki update?u mnie nic nie ciagnal i nic nowego na liscie serwerow sie nie pojawilo:/

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 23:42 
Cytuj  
musisz pobrać klient test servera z ich strony =)

Pograłem kilka h... i musze powiedzieć że jest suuuuuuuper trudno durzo zwiedzić lvl8 postacią ale:

-Nowa motywy muzychne są jeszcze lepsze niż wcześniej :)
-Animacja adena drop jest wyczesana.... =p
-dodali sporo fajnych usprawnień np: kolory cen itemów w sklepach w zalerzności od rzędu wielkości (tzn kilkaset adena biały ,kilka tysięcy inny kilkadziesiąt jeszcze inny itd czyli scamowanie będzie trudniejsze)
-Dropy wyświetlają się na zółto w oknie chat... nie ma szans na przegapienie
-Monster race track jusz wydaje mi się swietną zabawą choć na razie straciłem tam 1.5k ;p (ale emocje są naprawde fajne :)
-Hmmm skrzynie są rozsiane wszędzie... (tyle że trzeba mieć klucze lub skilla by je otworzyć)
-Więcej grópowych mobów (nawet dziwne combosy w stylu bee, bear i wolf ^^)
-Dodali nowe tereny w starych lokacjach tzn np koło floran mamy bee hive, koło giran silenos baracas... itd itp
-macra ułatwiające np bufowanie czy sprzedawanie (WTB blablabla pod jednym przyciskiem)
-masa głardów koło początkowych miast (mają nawet trasy partolowe chyba)
-Kilka nowych itemków użyteczności ogólnej (torba sps bulk 300sps w tańsej cenie i chyba mniej ważą, lina zmniejszająca ciężar o.O)
-Można nurkować/pływać (w kilka miejsc tylko w ten sposob można dojść)

i więcej ...

hmmm to narzie tyle co mi się udało zobaczyć

Pozdrawiam

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 09:00 
Cytuj  
hehehehe

Juz sie nie moge doczekac C2. Podgrzales mocno temerature. Co innego czytac zapowiedzi i ogladac screeny, a co innego miec pierwsze wrazenia czlowieka grajacego.

Ja juz sobie sciagam Test Clienta, zeby chociaz z czystej ciekawosci zobaczyc przed premiera, jak to wyglada.

Nie wspomniales nic na temat bugow i wydajnosci. Zmienilo sie cos w tym temacie ?

Przy okazji mozliwe, ze wersja testowa mozna spatchowac sobie bezpiecznie obecnego klienta, a by miec nowe tekstury broni i zbroi.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 11:21 
Cytuj  
Nono dorzuciłeś chłopie do pieca... :D
Zaiste ciekawie się to zapowiada.. zaintrygowało mnie tylko to "Animacja adena drop jest wyczesana.... =p " o.O hehe

Ja tam sobie cierpliwie poczekam - nie mam zbytnio czasu aby jeszcze bawić się w testowego klienta, więc pozostaje mi tylko żywić się informacjami od was :D

PS.
Może jakieś ciekawe screeny ?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 13:16 
Cytuj  
Well screenów nie będzie... na razie.. bo lvluje na evie mojego dorfa intensywnie ale może kiedyś wpadne jeszcze na c2 test serv... =]

hmm co do bugów to jak zwykle literówki i niemieszczące się teksty... ;p ale to już norma u nc na ;p

A czy inne zlikwidowali.. a jakie inne masz na myśli? wiem że DVC shortcut dalej podobno działa ;p

Pozdrawiam

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2004, 11:45 
Cytuj  
Hehe ciekawa informacja z oficjalnej strony:
Cytuj:
November 22, 2004New Drop Rates On PTSFrom Wednesday, November 24 at 9:00 a.m. PDT through Wednesday, December 8th at 12:01 a.m. PDT (which is the launch of Chronicle 2), increased drop rates will be initiated on the Public Test Server. The new drop rates are as follows:


Item Drop Increase = 5x
XP/SP = 5x
Spoil Rate = 5x
Adena Drop Increase = 10x
XP Loss On Death = Yes
Item Drop On Death = Yes
Party XP/SP = 5x

No i czemu do diaska nie zrobili tak od początku. To jedyne sensowne rozwiązanie jeśli chodzi o high level content.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.