mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 12:30 
Cytuj  
Tzn z SoS jest jedna dupacja... oczka są przemieszane z Aggro DireWyrm 42 lvl które z kolei mają +50% pdef more against bows :cry:

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:34 
Cytuj  
Bylem juz w SoS i nie oplaca mi sie to POKI CO. Oczka sa mimo wszystko jak na moj poziom (34) i wyposazenie (strenghtened longbow) troche za mocne do bicia w pojedynke. Nawet z elven set czesto mnie rootuja, a nawet jesli nie to kiting jest utrudniony przez wspomniane WYRMY, ktore moze szybkie nie sa, ale sie je strasznie dlugo zabija i cala akcja jest po prostu nieoplacalna pod wzgledem stosunku czasu do zdobytego XPa. Ide probowac szczescia z daggerem w Crumie :-)


_________________
Desanthalas :: Elven Scout, rank 34
Hindemith, Praetor of Silver Arrows


Posty: 48
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2004, 15:22 
Cytuj  
Kochani,
Potrzebuję pomocy.
Czy ktoś z was wie gdzie jest ta cholerna skrzynka z questu dwarfów :evil: .
Wiem że jest na 2 piętrze Cruma Tower tylko w którym pokoju - czy jest to stałe miejsce??
Mam trudności z zebraniem druzyny i pójściem tam w celach poszukiwawczych.
A musze kliknąć tą skrzynkę /pudełko aby móc dalej robić questa.
Co gorsze będe musiał tam jeszcze wrócić aby po zrobieniu kluczy otworzyć ją.
Niestety gram w godzinach w których nie ma już większości mojego klanu - a siedzący w Crumie raczej nie chcą się dać namówić na taką wyprawę.Jesli już ktoś chce iść żąda za to kasy .
Pomóózcie!!!

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2004, 15:37 
Cytuj  
Skrzyneczka, którą szukasz znajduje się zawsze w tym samym miejscu - to raz.

Dwa - dokladna lokalizacje znajdziesz Guidzie (opis questa + mapa Crumy).

Stosunkowo łatwo tam trafic, ale po drodze mozna trafić na agresywne, bardzo (dla Ciebie) mocne moby.
Więc doradzam iść w grupie lub z choć jedna osoba lvl 45+.

Nota bene trzeba to skrzyneczkę odwiedzić dwa razy :]

Powodzenia :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2004, 17:27 
Cytuj  
Wracając do temat'u "mam kryzys" to jestem już po kryzysie. Tzn subskrypcja mi się skończyła... i teraz jestem na głodzie. Ale przetrwam! Chyba...


Posty: 48
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 19:39 
Cytuj  
Ethan,
Dzięki za pomoc.Tego mi było trzeba.
Udało mi sie dotrzec i wrócić dwa razy w jednym kawałku :)
Co do możliwości spotkania agresywnych mobków - rzeczywiście można spotkać jednego albo dwa :D
Uźwa ich tam są tysiące ..no może troche przesadzilem ale jak dla mnie (40 lvl ) było tego tam zdecydowanie za dużo.
Pzdr

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 19:44 
Cytuj  
Gratuluję sukcesu :)

Akurat ja spotkałem z Sylvianem tylko dwa :wink:

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 11:46 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Gratuluję sukcesu :)

Akurat ja spotkałem z Sylvianem tylko dwa :wink:

Przez 'spotkałem tylko 2' to ty masz chyba na mysli tą wtopę przed samym wejściem do pokoju gdzie biliśmy 2 na raz... jednemu murzynowi nawet prawie się zdechło hehe :D
No ale fakt jakoś bez większych sensacji się obyło :) (dzięki bogu, że był ze mną Ethan bo mogło by byc śmiesznie).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 15:34 
Cytuj  
Panowie, chcialbym przypomniec, ze ta gra wedlug opisu jest gra dla hardcore'owych graczy. Wymaga duzo czasu, zbieranie pieniedzy jest zmudne itp. Trzeba bylo przeczytac recenzje w MANGAzynie - jakos z poczatku roku (wydanie 100% gry). Ja wiedzialem na co sie decyduje, ze bedzie wolno, ciezko etc. Na razie brakuje mi tego, aby moj klan zaczal czesciej robic jakies wspolne raidy/polowania, bo to jest akurat najprzyjemniejsza czesc tej gry.

I lvlowanie w grupach w cale nie jest wolniejsze. Byc moze na krotka mete (1-3h) ale przy dluzszych sesjach to czysty zysk (zadnych przerw, bezpieczenstwo, nowe zhajomosci). Wada: mniej kasy - ale rekompensowac to moga dropy (wieksza grupa, szybsze zabijanie, a wiadomo, ze im wiecej zabitych mobow tym szansa na dropa wieksza.

Zatem uszy do gory Panowie, C2 Was odmlodzi :) ja juz sie nie moge doczekac kiedy przyjde do domu i odpale swojego Lineage... Zapominajac sie w nim kolejny raz :)
Czego sobie i Wam zycze :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 15:46 
Cytuj  
Nashem napisał(a):
Trzeba bylo przeczytac recenzje w MANGAzynie - jakos z poczatku roku (wydanie 100% gry).

OT: z bólem serca komentuję, że Mangazyn padł... naprawdę szkoda... to właśnie dzięku mangazynowi dowiedziałem się o L2. To było bardzo wartościowe czasopismo. :(

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 16:42 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Nashem napisał(a):
Trzeba bylo przeczytac recenzje w MANGAzynie - jakos z poczatku roku (wydanie 100% gry).

OT: z bólem serca komentuję, że Mangazyn padł... naprawdę szkoda... to właśnie dzięku mangazynowi dowiedziałem się o L2. To było bardzo wartościowe czasopismo. :(

Damn a wczoraj dziewczyny pytałem się czemu nie kupiła ostatnio mangazynu :( szokda i to wielka. Bo już nie ma na naszym rynku żadnego dobrego pisma o takiej tematyce.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 19:25 
Cytuj  
Tym razem ja mam kryzys :/

Naczytalem sie sporo o Waszych wrazeniach a'propos C2 i jakos nie moge sie zmusic do odpalenia l2 :/ po updacie (nie widzialem jeszcze C2)

Powiedzcie mi krotko zmienilo sie na "+" czy "-" ?? i jedno zdanie uzasadnienia ....

moze to cos pomoze

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 19:30 
Cytuj  
Zmieniło się na + i to dużo.

SA, tatuaże, nowe questy, nowe lokacje i co najważniejsze content.

Ta gra powoli zaczyna być MMORPG naprawdę, a nie tylko trochę.


Nowe moby wymagają naprawdę więcej uwagi i wymuszają używania innych taktyk.


Ja jestem zadowolony - brakuje mi tylko możliwości transferu - żeby zebrać Nas wreszcie wszsytkich do kupy :)

Nie spotkałem jeszcze osoby, któraby złorzeczyła na C2.
Naprawdę warto. Chociaż zobaczyć.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 19:40 
Cytuj  
A ja spotkałem jedną.
Polaka :D :D

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 20:09 
Cytuj  
LOL

Ale Polak znajdzie nawet dziurę w całym, więc opinie Polaków się nie liczą.

Malkontenctwo mamy we krwi. Nie znam żadnego Polaka, któryby na coś nie narzekał. :wink:

A to podatki wysokie, a to pogoda zła, a to politycy kradną (tak, jakby tylko oni kradli :]),
a to mam pryszcza na twarzy, a to dziewczyna/żona przytyła 20 kilo etc etc :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 10:51 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
Tym razem ja mam kryzys :/

Naczytalem sie sporo o Waszych wrazeniach a'propos C2 i jakos nie moge sie zmusic do odpalenia l2 :/ po updacie (nie widzialem jeszcze C2)

Powiedzcie mi krotko zmienilo sie na "+" czy "-" ?? i jedno zdanie uzasadnienia ....

moze to cos pomoze

Nie poddawaj się :)
Mi się C2 podoba strasznie - niby trudniej, ale jakoś materiały lecą jak szalone i wogóle bardzo fajnie się gra. Pomijam już SA które są strzałem w dziesiątke.
BTW jak ktoś jest online - to pls może sprawdzić numery z loterii na Bartz'u? :D
Normalnie bardziej to przeżywam niż w real life :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 48
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 10:42 
Cytuj  
Zmiany w C2 są na plus.Polecam gorąco.Już zamierzałem kończyć zabawę ale jak ujrzałem zmiany w C2 to postanowiłem zostać jeszcze miesiąc.
P.S. Ja też spotkałem Polaka-marudę.to już dwóch a może to jeden i ten sam :D

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 11:03 
Cytuj  
Chyba ten sam... :lol: :lol: :lol:

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 11:03 
Cytuj  
No wlasnie zostalem :) a zmiany czy sa na + to jeszcze nie wiem :) bo zrobilem nowa postac :) ale pewnie tak jest. Wniskujac z wypowiedzi na przeroznych forach zmiany sa na lepsze i w koncu jak ktos to trafnie ujal zaczyna to przypominac MMORPG :).
Na pewno na + zmienila sie przyjemnosc z gry w ostatnim czasie :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.