mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 05:51 
Cytuj  
rzecz sie ma o cenach - jak myslicie co i dlaczego pojdzie w gore, w co warto inwestowac, w co nie warto.
Wart odnotowania jest fakt ze C SS po 17a teraz (bartz)....jak myslicie czy to sie utrzyma, spadnie czy wzrosnie. Na pewno spadnie cena earrin of black ore (pieces ze spoila ida jak burza na gorze ToI), podobnie czesci do BW Boots ktorych wyfarmowanie w C1 bylo cholernie trudne.
Czekam na dalsze dywagacje...


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 07:09 
Cytuj  
Hm ja sadzilem ze pewne rzeczy C grade - bronie, armory, bizuterie,scrole enchant bedzie mozna kupowac w sklepie jakims- a jak narazie niczego takiego nie znalazlem. Moze da sie to kupowac ale np w Aden czy tym nowym Miescie ? ktos byl sprawdzal ?

A co do tego co sie powinno teraz craftowac. to sadze ze rzeczy B i C grade - szczegolnie armory,axe,duale,sztylety - caly czas beda w modzie .zauwazylemz e sporo dwarfow sprzedaje tarbary,duale 107 i zaczynaja kupowac stuff C grade

A co do ceny 17a za 1 css to sadze ze to bylo spowodowane faktem iz pierwszego dnia nie kazdy gracz sciagnal juz klienta - malo sprzedajacych = wysoka cena :>

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 08:12 
Cytuj  
W Heiness nie kupi c grade rzeczy.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 09:09 
Cytuj  
Z tego co wiem itemy C Grade można kupić w Oren i Aden, ale głowy nie dam, bo tam jeszcze nie byłem.

Co do cen. Podejrzewam, że po chwilowej zwyżce, ceny wszystkich itemów mogą spąć. Z prostego powodu - łatwiej jest zdobyć części do craftowania itemów to raz, a dwa powinno się pojawić więcej surowców.

Na początku kosmiczne ceny mogą osiągnąć bronie z SA i tatuaże (typu +1 -1, +2 -2 - bo do tych nie można kupić dyesów).

Wczoraj ktoś sprzedawał dual katany +4 za 14 mln - czyli nie jest tak drogo. Za tyle samo chodziły przed C2, a nie miały wtedy jeszcze SA Haste.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 11:05 
Cytuj  
C grade mają być dostępne ponoć w Oren - ale z tego co czytałem to tylko to co było dostępne do tej pory w Giran (czyli żadnych nowych rzeczy tam nie kupimy).

Co do cen to jak widać skoczyło SoP - gdyż ludzi rzucili się na dual SLS i SA. Więc same SLS też mogą skoczyć cenowo. Z tego co widziałem to hatchlingi też zdrożały - widziałem kilka po 230-270k oczywiście mowa o hatchlingu na 35lev (więc to tak jakby niczym nie uzasadnione podwyższenie ceny - ludzie liczą że wzrośnie popyt na nie ze względu na możliwość posiadania Strydera).

Napewno Karmian Stockings i Tunic polecą na łeb na szyje bo tylko wczoraj podczas krótkiej wizyty na Alligator Island zdobyliśmy 8 części do jednych i 2 do drugich.

Radziłbym uważać nieco bo boom na niektóre rzeczy szybko może się skończyć - a później ceny powinny już tylko maleć.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 14:20 
Cytuj  
Co do C-SS to mam taka terie... Wszystkie dwarfy poszly bawic sie, poznawac nowe mozliwosci gry wiec nie ma kto ich robic, a jak liczba C-SS na rynku zmalala, cena poszla w gore. A jak dwarfy poszly, to i wszyscy sie ruszyli - zatem zapotrzebowanie na C-SS wzroslo. Mysle, ze jak minie pierwsze podniecenie, wszystko wroci do normy.

Dla mnie najwiekszym bolem jest SA na dualach. mam wciaz sprzeczne informacje ale chyba wskazuje na to, ze wszyscy Gladiatorzy i Blade Dancerzy dostali po dupie. Dlaczego jednoreczne bronie moga miec SA bez ryzyka (quest + kasa) i moga wybrac 1 z 3 rodzajow SA, adualisci musza robic ench +4 po to zeby dostac jeden juz z gory wybrany SA? To jest chore. Uwazam ze to dyskryminacja jakichs 10-12 % wszystkich graczy. Nie zaryzykuje nechantu +4 bo moge stracic z 13m (dual kats +3) jakies 7-8m. Do dupy z tym. A Katany +4 najmniej kosztuja 15m a pewnie pojda jeszcze w gore. A pomyslcie co bedzie z broniami Top -B? Pojechali nas dualistow rowno.
Skoro podniesli one-piece armors do +4 to czemy nie mogli zrobic tego z dualami? Zamirzam napisac do nich jakas petycje w tej sprawie... I tak pewnie nic ztego nie bedzie, ale jestem ciekaw ile dual sword userow do nich napisalo...

PS. Sorki za bledy, ale pisze z pracy, na "nerwie" i z spod lynxa :P

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 14:26 
Cytuj  
Nash easy... :)
A czy przypadkiem w C2 duali nie enchantuje się do +4 bez żadnego ryzyka...?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 18:05 
Cytuj  
na pytanie postawione gmowi czy w C2 mozna bezpiecznie enchantowac bronie z +3 do +4 (bo rozne plotki slyszalem) czy ciagle jest ryzyko nie udanego enchanta jak w c1.
uzyskalem odpowiedz ze "do +3 jes bezpieczne" a dalej ryzyko - lub jakos w tym sensie odpowiedzial, zapomnialem zrobic screena z wypowiedzi - bo bym wkleil.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 22:18 
Cytuj  
Dzis enchantowalem bron na +1 ale na Scrolu pisalo ze do +3 mozna enchantowa na lozie, +4 zwieksza dmg o 4 punkty i jest szansa na zniszczenie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.