mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 10:00 
Cytuj  
Postanowiłem zrobić DeOracle... W tym celu udałem się swoim mainem do DeVillage i po stworzeniu nowej postaci (piersiastej i dupiastej darkelfki) przekazałem jej top nongrade ekwipunek. Kupilem nonBSPS'ów i ruszyłem w bój. I teraz szczypta impresji:

- po pierwsze 15 lvl postaci miałem po TRZECH godzinach grania... OMFG!! A ja kiedyś, na początku, robilem te 15 lvl przez dwa, trzy tygodnie... Przy czym pierwsze 14 lvl dawalo się robić taktyką one shot = one kill, trwalo to 2 godziny, a nastepne dwa poziomy juz za pomoca 2 shots = one kill... co znaczaco spowolnilo process lvlowania...

- po drugie tereny wokół SODA in na DEAltar są pełne postaci o swoisko brzmiących nazwach: Love0Jennifer, XiaoMa01, ZhunTon itp... nie zdawałem sobie dotychczas sprawy ze skali tego zjawiska ale tam po prostu jest pełno botów!!!

- po trzecie gdzie są te moby które zapamiętałem!!! sporo terenów ma zupełnie inne obłożenie - wokół gludio szczególnie...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 10:51 
Cytuj  
Najgorsze jest ze te boty nie za bardzo da sie kilnac :(

Leczenie moba praktycznie odpada bo zdejmuja go szybciej niz sie castuje heal, trainowanie praktycznie tez bo L2 walker ma zabezpieczenie przed tym a jak polazlem tam redem to pustki - widac kazdy ma ustawione "log out when red player in range 6000" :)

Dlatego ta zmiana ktora ma wejsc w C3 (czyli praktycznie free PvP :) ) jest sensowna IMHO.

EDIT: wlasciwie to mi przychodzi do glowy tylko jeden pomysl z kilowaniem low level botow - warlock z blind cubics.
Bierzesz w lape gitare (zeby zadac jak najnizszy dmg) i walisz takiego bota gdy on walczy.
Kazde uderzenie to 2% szansy na blind a jak juz sie uda to gosc ma 30 sek paralize :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:57 
Cytuj  
No tak ale jesli ma ustawione to co piszesz
"log out when red player in range 6000"
to moze tez ma ustawione wyloguj sie gdy zobaczysz jakiegokolwiek playera :)

jesli nie ma, to najlepszym sposobem ciagle jest train :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 12:06 
Cytuj  
Aha i impresja z lvlowania mojego main'a... Walczę sobie jak pan bóg przykazał i nagle widzę że niedaleko mnie loguje sie jakiś sympatyczny ork. W niebieskim ubranku, z gustownym title nad zieloną główką: "Bot Killer".

Jako że właśnie siedziałem, restując sobie, podbiegł do mnie i zaczął pogawędkę: Hi. Na co mu odpowiedziałem Hi, u bot killer, gonna kill me?

Facet zaczął sie tłumaczyć: just checkin... że on tak już sporo załatwił i że to jego hobby... :P

A gdybym był bocikiem, to przecież bym mu nie odpowiedział... to by mnie zjebał i jeszcze mógłby do GM petycję napisać... OMG, nigdy nie lvlować AFK!!!


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 12:14 
Cytuj  
Sporo Botów też jest przy zamku Giran. W zeszły piątek był rekord chyba, 9 botów tworzące drużynę i koszęce mobki.


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 12:59 
Cytuj  
ja mam swoj sposob:
jak bot juz zaagruje moba zapodaje mu bleed`a (0 dmg a cale HP zje mu w jakies 10 sek.).....mobek dokancza dziela, bot na ziemi.
Ale trainy pewno tez sa zabawne.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 13:12 
Cytuj  
A czy tick bleeda daje red status jesli to go zabije?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:06 
Cytuj  
Z tego co pamietam... Bleed nie zabija - schodzi do 1HP. Chyba, ze w C2 to zmienili...

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 16:40 
Cytuj  
Dalej tak samo ;)

Co do mnie, lubię puszczać na ludzi Entagle z bsps ^^. Takie " malutkie" spowolnienie, które wyraźnie widać w walce.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 09:23 
Cytuj  
Reasumując, zrobienie 20 lvl w clasie DeMystic zajmuje 7 godzin. Oczywiście przy konsekwentnym trzymaniu się taktyki: one shot = one kill. I wyposażeniu w top nongrade items... tudziez spamowainu BSPS


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 08:29 
Cytuj  
:o 7 godzin...... a ja moją postać chyba miesiąc ćwiczyłem do dwudziestki (ale to było prawie rok temu :wink: ).


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 21:33 
Cytuj  
No dobra, przesadzilem, to bylo 8 godzin... i ostanie dwa poziomy juz byly 2 shot = 1 kill. No i ja tez swoja pierwsza postac lvlowalem przez miesiac do 20 poziomu... od IV 2004 do V 2004... :(


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 23:04 
Cytuj  
Jakież to piękne.... pójdź w me ramiona bracie :] .


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2005, 00:37 
Cytuj  
No i sorki za nabijanie postów, ale coś jeszcze - po przesiadce na dgrade wracam do taktyki: one shot = one kill. Tempo lvlowania expresowe... z politowaniem patrze na siebie sprzed kilku miesięcy (gdzie tam, nawet sprzed 10 dni) - pędzilem za tym aby dostawac jak najwiekszy exp z jednego killa... konczylo sie na tym ze zabijalem moba w trzech nawet 4 strzalach - mp zjezdzalo mi blyskawicznie, i musialem sporo odpoczywac - nie wspominajac juz o ryzyku padow...

Reasumujac: wskaznik "Exp over time" jest najlepszy przy biciu mobkow o poziomie rownym badz nizszym o 1, max 2 lvl'e.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2005, 01:31 
Cytuj  
Nic nowego :)
Green moby to ex penalty juz (w C3 ma tego jz nie byc) wiec najsesowniejsze co mozna robic to white o mozliwie duzej wrazliwosci na dmg ktore sie im robi swoja magia.
Poza tym na yellow juz mozna miec "attack fail" a to strata MP :)


Jedno jest tylko przygnebiajace - ze tak szybko levelujac na blesed SpS doplacasz do postaci - "nowy" czegos takiego nie zrobi chyba ze chce sobie gimpnac postac.
Jak healera levelowalem to kasy z lotu nie wystarczalo na same bSpS a co dopiero na ewentualny upgrade sprzetu....


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2005, 07:44 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Green moby to ex penalty juz (w C3 ma tego jz nie byc) wiec najsesowniejsze co mozna robic to white o mozliwie duzej wrazliwosci na dmg ktore sie im robi swoja magia.

Czekaj, to nie tak. Teraz jak walisz white moby to też masz penalty (na każdy lvl różnicy 10% expa mniej) W C3 penalty nie będzie obowiązywało white mobów... A zaczynac się będzie dopiero od zielonych.

A odnośnie kosztów bsps czyli lvlowania - fakt nowa postac ledwo zarabia na siebie - nie daloby sie czegos takiego zrobic ten rok temu... :(((


/edit/

od poziomu 20 do 25 zajęło mi 10 godzin...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 20:47 
Cytuj  
Hmmmm.... ja już od 30 poziomu lecę na 2 poziomy słabszych stworkach, na doświadczenie nie narzekam, więc potwierdzam słuszność tej taktyki. :)


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.