mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 16:52 
Cytuj  
w takich sytuacjach uzywaj komendy:

/block username

bardzo wygodna :)


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 16:54 
Cytuj  
lol :)

najlepsza metode podal Karol :) powiedzic ze ma sie bogatego alta w Aden (wzglednie w innym miescie jak najdalej od swojej aktualnej pozycji) i pozyczy mu sie kase tylko niech tam biegnie i pm jak bedzie na miejscu to zrobisz relog na tego bogatego alta ..........

a na bardziej powaznie to powiedziec nie mam a jak nie poskutkuje to olewac - powinien sie znudzic, jak dasz takiemu namolnemu to cie zameczy. Oczywiscie bywaja wyjatki ze komus naprawde brakuje ale to juz musisz wyczuc sam.

co do picia Potionkow to nie wiem dlaczego ??? Jak pisal Sylvian naucz sie walczyc na dystans i go utrzymywac. Levelowalem do tej pory 2 archerow i nie mialem problemow pomiedzy 10 a 30 lev w utrzymaniu sie przy zyciu zabijajac 1 moba na raz.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 16:56 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Jestem Siratu ćwiczę tam gdzie dostaje 500 exp za zabicie stworka 8).


Koło RuinOfDespair są dosyć powolne moby, które są wrażliwe na łuki - spróbuj tam:

17 Ruin Imp 500
18 Scavenger Bat 528
20 Ruin Bat 588
21 Ruin Imp Elder 631


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 17:03 
Cytuj  
Nie polecam Ruins of Despair - kupa redow tam lata.

2 sprawa to to ze Ruin Impy maja piekielnie mocnego draina i wala magia pozatym sa agro :/ a to boli i to bardzo szczegolnie jesli zaagrujesz 2 Impy i oberwiesz 2 drainy. Levelujac tam mojego Human Fightera z best NG set i best NG armor czesto padalem a to od redow a to od agro mobkow.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 08:08 
Cytuj  
Pewnie specyfika waszego servera... u nas cisza i spokój...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 11:41 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Jestem Siratu ćwiczę tam gdzie dostaje 500 exp za zabicie stworka 8). Ej mam małą prośbę ma ktoś na zbyciu trochę Halin potion, bo wypijam je litrami, ciężkie jest życie łucznika na solo play. Acha, co się robi z kimś, kto biega koło ciebie i chce pieniędzy ?? Nie no wiecie sam jestem nowy myślałem, że on tez. A okazało się, że start w tej grze jest ciężki no to dałem mu 20 000tys a on normalnie zamiast podziękować i odejść prześladował mnie przez 15 minut i chciał więcej no musicalem się aż wylogować :x

OMG dałeś mu 20k o.O ja bym go pewnie zatłukł jak by mnie drażnił, ale możliwe że to nerwy mi puszczają ostatnio :P

BTW dobra rada. Naucz się grać tym łucznikiem bo coś chyba nie tęgo Ci idzie :P
Najlepsze dla ciebie są moby które zabijasz max w 3 strzałach. A to dlatego, że po 1 nie udeży cię nawet taki mob (chyli nie musisz się leczyć) po 2 bije się je w miarę szybko więc pomimo, mniejszego expa za 1 moba - w czasie zdobywasz go więcej).
Pamiętaj atakujesz, odbiegasz atakujesz - tak aby mob nie dobiegł do ciebie.
PS. Raczej nikogo z nowych graczy nie stać na to alby używać healing potionów - poprostu z poczatku lepiej siedzieć na dupie i się leczyc (choć bow userowi to nie powinno grozić bo jak mówiłem moby do ciebie zazwyczaj nie dobiegają).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 11:35 
Cytuj  
dokladnie to co powiedzaial Sylvian.
Nie mozesz grac lucznikiem i zamiast restow pic potiony - to cie zrujnuje, bedziesz musial potem pozyczac kase zeby jako tako dawac sobie rade na next lvlach.
Healin potiony sa tylko na emergency situations (no chyba ze opływasz a adene i mozesz sobie na to pozwolic)
Generalnie to dobre lvlowanie (optymalne) lucznikiem solo polega na tym ze restujesz na mane nie na hp.
Moja rada: zabijac slabsze mobki ale wiecej w jednej rundzie. To naprawde dziala:)
PS jaki masz nick in-game bo chyba nie doczytalem..?:)


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 12:17 
Cytuj  
Siratu toć jest jak BYK :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.