mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 12:21 
Cytuj  
OK co do PvP jest trochę inczej niż nam się zdawało.
Generalnie aby udeżyć białego musisz zrobić to przez force attack (czyli z CRTL'em) - coby przypadkiem red'em nie zostać. Natomiast purple atakuje się już normalnie.
Z tego co wyczytałem to mozeliwe że podczas release C3 znów wprowadzą switcha pvp mode on/off (podczas testów C2 też tego nie było a jak widac w chwili obecnej jest).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 12:35 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Pytanie moje jest takie:
1. Czy te chesty są tylko w newbie lokacjach czy wszędzie je można spotkac? .... rozumiem ze pojawiają się losowo jeśli chodzi o czas i miejsce
2. O co biega z tym lvl`em skilla unlock a rodzajem (kolorem) skrzynki która miałby być otwierana. Czy jak wylvluje skilla na maxa i sam mam high lvl postaci to będe mógł otwierać wszystkie chesty z takim samym succes rate`m?
3. Czy w ogól wrto na to wydać SP?

Jak ktoś się orientuje prosze o odpowiedz.


1) W tej chwili sa w okreslonych lokacjach - np. EG, okolice Dion etc.
2) Musisz otwierac skrzynki na twoim levelu (light blue lub wyzej dla Ciebie) - jesli otwierasz za niskie to na masz taki drop penalty jakbys polowal na dark blue moby. Level skila odpowiada levelowi skrzynek. Tzn majac np. unlock 1 nie otworzysz skrzynki 3 lev. Do tego level unlock ma wplyw na ilosc wytrychow jaka sie uzywa (i niestety im wyzszy unlock tym wiecej kluczy idzie)
3) Teraz - nie. W C3 - moze.
Ale pamietajcie ze w C2 test tez wszyscy krzyczeli ze skrzynki to super interes a w release juz to bylo do dupy.
IMHO w C2 za bardzo to oslabili - w C3 powinni TROCHE podniesc szanse na dobre dropy bo inaczej dalej nikt sie tym nie bedzie bawil.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:31 
Cytuj  
Prawdopodobnie chesty będą się pojawiały w większej ilości lokacji niż w C2.
W C2 najwyżej levelowe chesty jakie widziałem były w Pirate Tunel - max ok. 50 lvl.

To, że będzie więcej z nich kasy i spora szansa na full dropa - to już potwierdzona informacja.
Biorąc pod uwagę, że wydatki w tej grze rosną DEV dokładają nowe możliwości zarobkowania.

W C2 pojawił się Manor System i skrzynki.
W C3 Manor System został poddany tuningowi i można normalnie seedować moba i mieć dropy.
To samo tyczy się skrzynek.
Do tego dochodzi jeszcze możliwość wymiany non grade sprzetu u NPCa dopłacając różnice w cenie.
Dla D i C grade broni też istnieje taka możliwość - tyle, że u jednego NPCa w nowych lokacjach za ancient adenę.

Ponadto dochodzę do wniosków, że w C3 ceny enchatnów powinny zmaleć i łatwiej je będzie można zdobyć.
Kupując za adenę od PC, za ancient adenę od NPCa, Manor System dla posiadaczy zamków, dropy i spoile.
Podejrzewam też, że DEVs prawdopodobnie zmniejszą szansę na break sprzętu podczas enchantu.
Te wszystkie bajery graficzne dotyczące overenchantowanych broni dają wiele o myślenia.

Możliwe, że w przyszlości będzie tak, jak jest w MU.
A mianowicie nieudany overenchant nie niszczy broni, a jedynie powoduje wyzerowanie enchantów.
I to według mnie jest dużo lepsze rozwiązanie.
Jedyny problem jaki by się pojawiał to brak kryształow. :]
Ale to już temat na inną opowieść. :P

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:40 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Jedyny problem jaki by się pojawiał to brak kryształow. :]
Ale to już temat na inną opowieść. :P


Wlasnie tak mi sie wydaje - ze ceny krysztalow pojda w gore bo ludzie nie beda krystalizowac starej broni tylko wymieniac na lepsza u NPC.
Ale roznica jest obawiam sie "niezarobkowa" - skoczyc cenowo srednio moga o jakies 10-15% a to za malo zeby w to inwestowac "dlugoterminowo".


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 07:36 
Cytuj  
Zapytalem w innym watku..zapytam i tu :)

jako ze pare osob z was juz gra w c3 testowego wiec zapewne wiecie wiecej niz ci co tylko czytaja/sluchaja plotek..

Mam okazje kupic dark screamera +7 bez SA..
Gosc twierdzi ze w c3 dojda nowe SA na bron i dlatego wstrzymuje sie z robieniem SA..
To jest prawda czy wciska mi kit i liczy ze zaplace wiecej :>?

Licze na szybka odpowiedz :)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 08:35 
Cytuj  
nic mi nie wiadomo o nowych SA do DS-a

do CD ma być za MM ale to juz było opisywane


_________________
Kurga

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 09:24 
Cytuj  
SA broni, które już je posiadają nie zmieni się.
Wyjątkiem są daggers, które miały might mortal, lae to było już opisywane wielokrotnie.

Za to kilka broni, które nie posiada SA, w Chronicle 3 je dostanie.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 10:29 
Cytuj  
Co się wczoraj działo na test serwerze!!!! :D

Mianowicie wreszcie zgodnie z obietnicami (miało to być w poniedziałek)
ilość XP i zdobytej adeny z ostatniego tygodnia została pomnożona przez 10.
Po restarcie serwera i zalogowaniu się do gry stwierdziłem, że mam ponad 80 mln adena i 56 lvl (przed miałem 43). :D:D:D
Oczywiście dotyczy to wszystkich graczy. (Rekordziści mieli ok. 1 miliarda)
No i zaczął się szturm na Luxury Shop, bo to jedyny sposób na zdobycie ekwipunku C grade.
(Crafterów nie ma, a liczyć na dropa nie ma sensu)
Tylu ludzi biegających we wszelkich kierunkach w poszukiwaniu kryształow D i C grade nie widziałem nigdy.
Prędkość poruszania w Giran wynosiła 100 pixeli/min. :]

Wejście do Luxury Shop przez drzwi trwało od 5 do 30 minut. :D:D:D
Wyjście nie było możliwe bez użycia SoE. :D:D:D

Ceny kryształów D dochodziły dochodziły do 5k, a C kryształów do 70k.
Kosmos po prostu. Ale dzięki Bogu po ponad godzinie udało mi się skompletować sprzęt C grade.

Dzięki temu wiem teraz, jak się człowiek czuje na wyprzedażach w Media Markt. :D


No i wreszcie zobaczyłem, jak wyglądają nowe animacje skilli:
- Poison Blade Dance - OMG
- Sting
- Dances
Powiem jedno:

BLADEDANCER RULEZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W Pvp jestem rzadki, jak barszcz więzienny, ale nadrabiam to kosmiczną animacją skilli.
I za to kocham swojego znerfowanego BD. :wink:

Prawdopodobnie działają już Seven Sign.
Najpewniej w piątek zdam Wam relację z nowych lokacji.
(Dzisiaj robimy questa na lvl 4 klanu)


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 11:28 przez Ethan, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 10:31 
Cytuj  
LOL no to fun nieziemski widze ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 12:40 
Cytuj  
hmmm i takie posty lubię :)
LOL...juz widze tą kolejke i :wtf: na chacie.
Jesli te skille BD wygladaja tak jak na tym filmie co zlinkowałem w "Linki AVI" to rzeczywiscie zwala z nog.
Ethan pociesze Cie ze w pvp nie bedziesz cienki jak barszcz bo rozmawiałem z weteranami z śp.BlueDragons ktorzy grali w koreanskie C3 i BD wymiataja w pvp, to samo tyczy sie gladiatorów. :)


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.