mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 11:31 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
To jest liczba aktywnych kont a nie graczy.
Np. moja liczba accountow wzrosla o 200% w ciagu ostatniego pol roku :)

hehe, jest nas więcej :)


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 16:29 
Cytuj  
Ah i jeszcze odnośnie wykresu - nie ma co się podniecać, że gramy w najpopularnijszą grę... gówno prawda... zobaczcie na ilość postów na MMORPG.PL przypadająca na każdą grę. Bynajmniej L2 nie jest w czołówce :(


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 18:01 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Ah i jeszcze odnośnie wykresu - nie ma co się podniecać, że gramy w najpopularnijszą grę... gówno prawda... zobaczcie na ilość postów na MMORPG.PL przypadająca na każdą grę. Bynajmniej L2 nie jest w czołówce :(



tak ale czy np mozna probowac porownac UO z L2 ? watpie ....
druga sprawa to zobacz na ilosc odpowiedz w stosunku do ilosci postow ~~ to tez o czyms swiadczy :)

jeszcze jedno glupie pytanie do tych ktorzy sie orientuja .... czy ma ktos moze konto w ING bank'u ? bo chcial bym sie dowiedziec od was jakie sa warunki dostania karty VISA ? jesli ktos cos na ten temat wie bede wdzieczny za odpowiedz :)


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 21:22 
Cytuj  
Co do najpopularniejszej gry to choćby się ncsoft nie wiem jak starał to WoW'a żadna gra nie przebije. Powód: Po WoW'a sięgają bardziej fani serii Warcraft a nie MMO, dlatego na początku mimo tych sczterdziestu kilku serwerów, mieli przeludnienie i dodali więcej :P, jakby nie patrzeć to w L2 coś takiego wykluczam. Reklama działa.
PS: nie lubię WoW'a


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 04:43 
Cytuj  
skylight00 napisal:
Cytuj:
jeszcze jedno glupie pytanie do tych ktorzy sie orientuja .... czy ma ktos moze konto w ING bank'u ?


Znaczy rozchodzi sie o Bank Slaski :>?

A nie podaja na stronach co trzeba spelnic by dostac karte ??

Jesli nie znajdziesz informacji to po tym weekendzie bede w oddziale slaskiego moge wziasc ulotki i jakby co dokladnie Ci odpowiedziec co i jak :>

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 13:17 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
skylight00 napisal:
Cytuj:
jeszcze jedno glupie pytanie do tych ktorzy sie orientuja .... czy ma ktos moze konto w ING bank'u ?


Znaczy rozchodzi sie o Bank Slaski :>?

A nie podaja na stronach co trzeba spelnic by dostac karte ??

Jesli nie znajdziesz informacji to po tym weekendzie bede w oddziale slaskiego moge wziasc ulotki i jakby co dokladnie Ci odpowiedziec co i jak :>


kurde wyslalem niby pm'a do Ciebie ale nie wiem czy doszedl bo w wyslanych nie mam tego pm'a :< wiec napisz tu na wszelki wypadek jeszcze raz to co tam :)


na drodze do swiata l2 ofciala stoi mi na przeszkodzie tylko i wylacznie forma platnosci ... jezeli uda Ci sie cokolwiek dowiedziec bede wdzieczny chociaz mam nadzieje ze szybciej sie czegos dowiem a moze nawet cos zalatwie i bede mogl zaczac grac :) Dzieki jeszcze raz :)

edit:
dowiedzialem sie i wyglada to na tyle nieciakwie ze nie zaczne grac szyciej niz w polowie maja :< poniewaz zeby dostac karte VISA Classic trzeba miec miesieczne dochody powyzej 1000zl - nie stety ja takich dochodow nie mam :P - moj brat ma ale ... on nie ma skonczonych 21 lat :/ [co za gowno]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 15:41 
Cytuj  
No to znajdz kolege/kolezanke, popros mame tate babcie ciocie, zeby oni/one placily a ty bedziesz dawal PLN..

Sporo osob tak robi.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 16:04 
Cytuj  
Albo zaloz sobie konto w mbanku. Badz jezeli nie masz 18 lat w izzybanku. Przez internet.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 17:34 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Albo zaloz sobie konto w mbanku. Badz jezeli nie masz 18 lat w izzybanku. Przez internet.


mam 21 lat skonczone ~~ chcesz przez to powiedzec ze w tych bankach majac u nich konto dostane karte ktora bede mogl placic za L2 ?


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 18:16 
Cytuj  
w mbanku i w multibanku za 25zl rocznie dostajesz karte specjalna do platnosci internetowych ktora jest widziana jako VISA ale nie jest karta kredytowa i nie musisz wykazac zadnych dochodow tylko musisz miec konto w ktoryms z tych bankow

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 21:24 
Cytuj  
~Tak. W mbanku wyrabiasz konto, piszesz krotkie podanie o eKarte i mozesz nia sukcesywnie placic za Lineage2 tak jak za kazdego innego mmorpga. Ba! Zrobisz nawet nia zakupy przez internet. Tak czy owak - lepszego rozwiazania niz mbank, multibank i inteligo nie znajdziesz.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:04 
Cytuj  
Przeglądając dzisiaj oficjalną stronę L2 zauważyłem na głównej stronie w dziale Featured Fan Site link do......

Lineage2.pl

Poczułem się jak uderzony bluntem przez Sylviana. ;)

Człowiek całe życie się uczy. :P


Niestety, jak to w Polsce bywa większość bywalców tamtejszego forum, to fani freeshardów....
Dziwny ten kraj ta Polska. ;)


Ostatnio edytowano 6 maja 2005, 11:36 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:24 
Cytuj  
Cytuj:
Temat postu: GDZIE TEN POTWUR?
MAM 19 LVL I JESTEM DARK ELVEN MISTYC (...)


Jezu.... :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:57 
Cytuj  
rang rang ( co najgorsze, to oni tak na serio )

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 10:42 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Przeglądając dzisiaj oficjalną stronę L2 zauważyłem na głównej stronie w dziale Featured Fan Site link do......

Lineage2.pl

Poczułem się jak uderzony bluntem przez Sylviana. ;)

Człowiek całe życie się uczy. :P


Niestety, jak to w Polsce bywa większość bywalców tamtejszego forum, to fani freeshardów....
Dziwny ten kraj ta Polska. ;)


to jeszcze jedno pytanie co do platnosci ... jak zaplace 39.99$ to jest aktywacja a potem odrazu mi sciagna te 14.99$ za miesciac czy jak to jest ? tzn chodzi mi o to jak il i kiedy scigna mi z konta po wpisaniu numeru mojej karty i ile potrwa zanim bede mogl zaczac grac ? :<


wiecie jak to przeczytalem to jak najszybciej moglem odpalilem ta strone moje pierwsze wrazenie ? alt+F4 :< osobiscie nie zrobilem nigdy strony www ale jak sie na ogladalem www.lineage2.com i www.lineage2.co.kr to ta skromnie mowiac jest poprostu biedna :/ jak by ta strona miala mnie zachecic do grania w l2 to raczej szanse byly by nikle :P ot tyle ;]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 14:06 
Cytuj  
Glownie do graczy na Bartz a reszcie dla ciekawego info

The whole story :

Few days ago, RK PK 3 xxRUNxx members in FG for a stupid story i will not explain here. Anyway this pb was solved, we did our best to keep in good relationships with RK.
But , yesterday while some alliance members where hunting bad farmers of FG, an untaged strider came and start to flag euro players. Thinking it was for playing, a member just run behind and shoot him a arrow. SUddenly, 5 personns (3 untagged, 1 with a clan, and a RK) came out from nowhere and just killed him and the healer who tried to save him. I was here . . .
I tried to ask WHY ? and then i saw the RK named warchildz who just flagged the 3 members 2 days ago . . . and he said : cause u ganked at my strider FIRST ! Then , while we were trying to understand why . . he just pk me and an other clan mate very quickly and blessed soe . . . in his fuking castle. Later, Zinde and Darkeminence pk more eurolegends members near FG . . . then i decided to start this war with RK cause i think they are playing like they want to do and really dont care bout other players.

Anyway, its the part of the game. So, get ready to fight those arrogants RK even if they are obviously more powerful than us. But we won't be alone in this fight : Defiance and Empire alliance will join our forces VS RK .. I will try to rally up more and more players to fight this despotism cause now ITS ENOUGH, enough to get pked cause a player think he can act like the king of bartz.

Now, eurolegends will have to play alltogether and be very communicative. I will try to do my best to organise us, cause for sure we arent atm but i'm sure we can do something great, as weak as we seems to be versus RK. . .

Now for those who don't want to get involved in this fight, do what you want but just get ready to see your mates and yourself dying. It's time to play all together, not a bad thing just before C3 !

Have fun reading this post, and plz reply as fast as u can.
By the way, first raid on RK with defiance (and may be more) in DVC this night. More details in alliance chat around 16-18h

GET READY


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 01:31 
Cytuj  
OMG
...chłopakom z RK sie nudzi widać. Za chamstwo zycze im ostry wpierdol ... w RK jest kilku gnojkow...jak właśnie warchildz czy al3xander.
Niestety EL nie wygracie z RK ... za duza różnica w lvlach :(
Żałosne że znudzeni gracze z RK nie poszukają sobie kogoś na swoich lvlach do PK lub open pvp.
....gankować graczy lvlujacych na FG....what a shame :-?


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 16:26 
Cytuj  
mam kolejne pytanie tym razem juz bezposrednio skierowane do was :) a mianowicie zapytuje :P czy ktos z was korzysta albo korzystal z Team Speak'a ? dla tych ktorzy nie widza bo przeciez nei kazdy wszystko wie jest to program do poprostu gadania . Drugie pytanie czy nie fajnie bylo by sobie posiedziec i pogadac a nie tylko pisac ? Chyba ze nie jestescie zwolennikami takiej formy komunikowania sie ...

p.s jezeli ktos uzywa tego programu to prosze sie ze mnie nie smiac bo to co napisalem to brzmi banalnie :<


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 16:39 
Cytuj  
Kazda gildia uzywa TS przy siege praktycznie.
Ja przy graniu z 1-2 osobami wole Skype - duzo lepsza jakosc polaczenia.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 17:23 
Cytuj  
pytanko. intelgo a dokladnie krty kredytowe to sa wydawane przez PKO ?
tak wyczytalem z ich strony.
a wiec prawdopodobnie wystarczylo by mi poprostu pojsc do nich, do jednego z oddzialow PKO i zrobic karte :) czyz nie ?


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.