mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:11 
 
Mianowicie mam pytanie czy ktos moze mi doradzic jaka klasa zaczac grac bo jak by nie bylo to bede strasznie zacofany do reszty servera ... pod wzgledem czasu wiec czym najlepiej grac zebym mial jakas przyszlosc i co najwazniejsze dla mnie zebym mogl grac w klanie i byc pozytecznym ;] Caly czas mysle nad Overlord'em ale czy to ma sens ? gralem pare razy ta postacia na roznych serverach zebys sprawdzic i jak by nie patrzec to ciezko sie nia gra ! ale z drugiej strony to postac ktora na poczatkuu nie wymaga wiekszych nakladow finansowych [takie odnioslem wrazenie] i co najwazniejsze w klanie postac jak overlord jest chyba niezbedny ...

Wszelkie komentarze prosze kierowac bezposrednio :P ew. jakies inne propozycje :)


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:35 
 
Ja [...], co za sygnaturka :o

Edit by Beast: Pierwsze ostrzezenie dla Pana Asmaxa.
Edit by Asmax: Dziękuję.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 7 maja 2005, 10:35 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 19:40 
 
Asmax bo cie wywala na flame :P
Jak chcesz byc potrzebny to rob jakiegos kleche buffera :) nam w klanie tego najbardziej brakuje ale to klasa supportowa czyli solowanie jest nie bardzo ale patrzac pod katem c3 gdzie duo party to +30% exp ... musisz sam przemyslec a zeby ci bardziej namieszac w glowie to kazda klasa jest fajna potrzebna i wogole, mysl o tym zeby sie dobrze bawic grajac wybrana przez siebie klasa.

edit: heh ktos mi posta zmienil i sie nie podpisal :)
PRECZ Z CENZURA !! :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 7 maja 2005, 11:20 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 19:46 
 
Temat juz byl chyba pare razy walkowany ..

Ol jest fajny, warto nim grac jednakze bez pomocy dobrego klanu,alliancu bedzie Ci baaardzo ciezko.


Najbardziej potrzebne klasy to:
Buffer,BD,SwS,Healerzy- reszte latwo jest uzbierac :)

Ciezko doradzic czym warto grac bo kazda profesja ma w sobie cos fajnego , cos co czyni ja pozyteczna :)

Sugerowalbym lucznika (HE) , albo nukera (SpS) ewentualnie BD lub SwS.

Odradzam robienie daggerow i innych Dd gdyz tego jest pelno i ciezko czasem o grupe :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 01:29 
 
Poziomka napisał(a):
Odradzam robienie daggerow i innych Dd gdyz tego jest pelno i ciezko czasem o grupe :)

Sratytaty... cieżko o grupe... akurat poszedłem do CT na drugie piętro moim SH. Szybciorkiem wlazłem do 8 osobowej grupy i po pierwszym starciu wyszło na jaw: że mamy 3 healerów, jednego tanka, jednego SR (w CT !!), i jednego sword usera i mnie (SH). I tylko ja używałem CBSPS. Mało healeów... Akurat!!
PS. Wybyłem z party błyskawicznie...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 07:33 
 
To idz zobacz co sie dzieje w DVC...Bufferow/healerow/BD/SWS zawsze malo.. za to co chwila mozna przeczytac ze 'DD lfg"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 09:04 
 
Daj se luz graj tym kim chcesz. Buffer kupa i tak za nim zaczniesz byc przydatnym w klanie minie ze 2 miechy, zreszta ta klasa jest dla psycholi jest straszliwie nudna bedziesz zawsze ztylu. A pogloski o tym ze niby latwo o party ta klasa sa wysoce nieprawdziwe, wiekszosc bedzie tylko chciala wyzebrac buffa, wien bo mam alta na 18 lv PrincesMiyu <==Bylem bardzo znudzony i wstawionny :D I pamietaj zlota zasade "Wszystkie klasy sa dobre"


ps. pisze na starym laptopie z japoni i z japonskim Windowsem i dla tego nie ma polskich literek.

ps2. Czekam na karte do kompa wiedz nie bedzie mnie jakies kolejne 5 dni :har:

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 14:02 
 
to ze ciezko sie gra healerami bufferami to wiem :P ale myslac nad tym kim grac wzialem pod uwage to ze raczej bede klepal biede = nie bede mia lza bardzo sprzetu przeanazliowalem wszystkie skille tych klas i mysle ze orc shaman pozniej OL bedzie w miare latwa klasa bo ma skille do bicia tzn chodz mi tu dokladnie o stun'a uwazam ze ta klasa mozna spokojnie sobie samemu expic na mobach golem ~~
P.S az mnie ciary przeszly jak napisales ze bede przydatny po 2miesiacach :P mysle ze to bedzie szybciej ;]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 14:21 
 
Jak juz pisalem Ol to klasa ktora MUSI miec wsparcie w postaci klanu i alliancu..

Do solowania lepszy juz jest WC - poniewaz ma haste2

*

Posty: 56
Dołączył(a): 20.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 15:48 
 
skylight00 weź zmień tą sygnaturkę, bo się nie mieści w żadnych normach.

PS. Mderator
A już myślałem, że moderator usunął z podpisu tą sygnaturkę :-?

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 16:07 
 
arkadek napisał(a):
Poziomka napisał(a):
Odradzam robienie daggerow i innych Dd gdyz tego jest pelno i ciezko czasem o grupe :)

Sratytaty... cieżko o grupe... akurat poszedłem do CT na drugie piętro moim SH. Szybciorkiem wlazłem do 8 osobowej grupy i po pierwszym starciu wyszło na jaw: że mamy 3 healerów, jednego tanka, jednego SR (w CT !!), i jednego sword usera i mnie (SH). I tylko ja używałem CBSPS. Mało healeów... Akurat!!
PS. Wybyłem z party błyskawicznie...

Akurat nie sraty taty tylko szczera prawda. Wysokolevelowych healerów bufferów prawie nie ma. W DVC zbiera sie party przez 2-3godziny właśnie dlatego, że nie ma healerów/bufferów - bo AOE sleepera nie tak trudno znaleźć.
Cytuj:
P.S az mnie ciary przeszly jak napisales ze bede przydatny po 2miesiacach mysle ze to bedzie szybciej ;]

LOL a ja myślę że sporo więcej czasu minie zanim będziesz przydatny dla jakiesgoś w miare sensownego klanu. Juz nawet nie mówei o czołówce a o levelach powiedzmy 4x.

DD to w tej chwili najmniej pożadane klasy. Ork jest sensowny bo buffer to dobra sprawa a i przyłożyć potrafi.

PS. Siratu do 20 lev to ty ani healerem/bufferem nie jesteś ani nikt nie potrzebuje party. Do 20 spokojnie mozna solować każda klasą (nawet przyszły healer ma windstrike'a i może grać jak nukker).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 17:27 
 
Czuje ze w C3 zostane bezrobotny :/

PS. Skylight wez zmien te sygnaturke albo ja zoptymalizuj bo pojawia sie po jakichs 2-3 min ....... :/


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 17:40 
 
Panie slodka-sygnaturka-z-blogaska.

Cytuj:
-PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą przekraczac wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 19:55 
 
Buffer ma fajnie gdyz moze ww sprzedawać, tym ludzie nigdy nie gardzą :). A jak nie sprzedajesz to przynajmniej rece lecą. :D


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 10:53 
 
WC (Warcryier) - najlepszy wybor.
Dobry buffer i DD. mozesz solo, mozesz w grupie, bardzo porzadany w pvp i kazdym clanie.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 14:18 
 
Itachii napisał(a):
WC (Warcryier) - najlepszy wybor.
Dobry buffer i DD. mozesz solo, mozesz w grupie, bardzo porzadany w pvp i kazdym clanie.


PvP zdaje mi sie ze overlord jest lepszy ;] poza tym zastanawiam sie wlasnie w jakim kierunku sie rozwijac bo warcryer moim skromnym zdaniem jest bardziej do gry indywidualnej tzn w porownaniu do overlorda but ja stawiam na gre klanowa w przyszlosci prawde mowiac malo mnie interesuja indywidualne postepy :< Tylko wlasnie czy buffy warcry'era sa lepsze ? przegladalem tak jedne i drugie i ostatecznie nie moge sie zdecydowac kto tak naprawde jest lepsza postacia pod wzgledem samych skilli ...


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 14:46 
 
WC bedzie dla ciebie lepszy.
Wg mnie do pvp nie ma lepszej rasy - WC ma szanse ze wszystkimi, szeroki zakres skilli/czarow sleep, stun, drainy, wysyssanie MP i HP, duzo HP wlasnego, duza m. def i p. def......buffuje siebie i party w kilka sekund.
...jakbym jeszcze raz zaczynal to wlasnie WC.
OL jest bardzo podobny, niemniej słabszy i bedzie ci sie go cieżko lvlowło.....w random party jest niemal bezużyteczny.....jest słabym DD i to wszystko, a wiekszość party bedziesz miał z random people którzy będą woleli wziaść daggera lub łucznika.

Pozno zaczynasz, jako WC masz jeszcze szanse nadgonic, jako OL nie masz szans lub szansa jest mniej niz znikoma.
Zapytaj Vanquisha zresztą.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 9 maja 2005, 01:17 przez Itachii, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 18:38 
 
Itachii napisał(a):
WC bedzie dla ciebie lepszy.
Wg mnie do pvp nie ma lepszej rasy - WC ma szanse ze wszystkimi, szeroki zakres skilli/czarow sleep, stun, drainy, wysyssanie MP i HP, duzo HP wlasnego, duza m. def i p. def......buffuje siebie party w kilka sekund.
...jakbym jeszcze raz zaczynal to wlasnie WC.
OL jest bardzo podobny, niemniej słabszy i bedzie ci sie go cieżko lvlowło.....w random party jest niemal bezużyteczny.....jest słabym DD i to wszystko, a wiekszość party bedziesz miał z random people którzy będą woleli wziaść daggera lub łucznika.

Pozno zaczynasz, jako WC masz jeszcze szanse nadgonic, jako OL nie masz szans lub szansa jest mniej niz znikoma.
Zapytaj Vanquisha zresztą.


i tak o to zdecydowalem sie ze jednak bede dazyl do WC ~~ glownie przekonal mnie It ;] ale tak sobie nadal mysle te skille OL nie sa takie zle i ma pare jeszcze lepszych skilli niz WC jesli chodzi o PvP ~~


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 19:33 
 
Hm OL nie jest taki super..ma niby te wszystkie debuffy (Seal'e) ale..

Jak ktos kiedys gdzies podawal taki Seal(aoe) nie rowna sie pojedynczemu czarowi...ma mniejsza szanse wejscia :)

I dodatkowo Ol ma ta wade ze nie ma haste buffa :) bedac nawet w dobrym klanie nie mozesz zbytnio byc jako buffer :>(bez haste 2 porazka)
ale z drugiej strony z haste Buff OL bylby po prostu 'zbyt dopakowany'.

mam nadzieje ze w kolejnym dodatku Ol'e dostanma jakies male bonusy typu:

mniejsze zuzycie Mp na Aoe czarki i Buffy (w tej chwili pelne buff zzera mi 1700 mana :>)
czarki typu heart of paagiro moglyby zwracac wiecej hp
ww1 i ww2 na 58 i 64 lvl to jest przegiecie..musza to zmienic ..:)
skoro zapewne nie dadza haste mogliby dac foucsa lub Death whisper albo najlepiej oba :)

Mogliby tez zabrac pare nie przydatnych , bo niby sa, ale nikt ich nie uzywa bo nie ma czasu, i nie wiele robia :)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 20:28 
 
niech ktos napisze ze wyboru jakim jest WC nie powienien zalowac bo nie chce zeby bylo na mnie jakby cos. :wink:

A tak poważnie to naprawde WC to dobry wybor, gram juz troche i wiem ze jest ich malo, lvluje sie nawet w miare szybko (moze nie jak lucznik czy nuker) ale w miare szybko, no i nie powinienes sie nudzic. odpowiedzialna rola w party i naprawde kawał siły bojowej.
3mamy kciuki, to na kiedy planujesz 40`stke na liczniku? :D


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.