mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 18:00 
 
Itachii napisał(a):
niech ktos napisze ze wyboru jakim jest WC nie powienien zalowac bo nie chce zeby bylo na mnie jakby cos. :wink:

A tak poważnie to naprawde WC to dobry wybor, gram juz troche i wiem ze jest ich malo, lvluje sie nawet w miare szybko (moze nie jak lucznik czy nuker) ale w miare szybko, no i nie powinienes sie nudzic. odpowiedzialna rola w party i naprawde kawał siły bojowej.
3mamy kciuki, to na kiedy planujesz 40`stke na liczniku? :D


w miedzy czasie jak czekam na karte + matura ;] postanowilem z tylko teoretycznego punktu widzenia sprawdzic jak to wyglada w praktyce ,gralem kiedys na takim serverze typowo PvP czyli high rate wszystko w sklepach ;] dzisiaj tam wchodze patrze a tam rate'y po chyba 50 [jak zabilem keltira to dostalem 24lvl'e :P ] mniejsza o to zrobilem sobie narazie szybko 58lvl WC zeby zobaczyc jak sie w tym gra ubralem go w to co chcial bym miec na offcialu :) czyli leather BW ;] i wrazenie zrobil na mnie zeby nie dostac ostrzezenia SUPER moze zaraz zrobie overlorda dolacze do jakiegos klanu zeby tylko sprawdzic jak to wyglada poki co mimo wszystko zostaje przy opini It'a :* Mysle ze jak ktos gra WC to napewno tego nigdy nie zalowal :) Jak juz cos sprawdze w OL to nie omieszkam tu wyglosisc swojej opini
P.S [za to kocham servery 'priv' jak kolwiek inaczej je zwal :P]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 18:08 
 
skylight00 napisał(a):
... wszystko zostaje przy opini It'a :*


O_o, do czego to dochodzi, już sobie buzi dają;)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 20:18 
 
:o


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 21:11 
 
dobra to moze jako kontynuacja tematu bo ten sie powoli wypalil :P [ w kocncu dostalem odpowiedz i sam sprawdzilem na moje pytanie ] Jaka bron dla takiego WC ? mam wrazenie ze najlepsza bonia dla niego byl by jakis Dagger ... co wy na to ? tzn powiem odrazu dlaczego aka decyzja ... w sumie jest ten stun i hammer crash ale moim skromnym zdaniem mam wrazenie ze na wyzszym lvl jak sie ma naprawde juz dobre skille to daggerem taki WC naprawde napiepsza ... z zawrotna szybkoscia :P a mam wrazenie ze tym bluntem to i tak nic nie zdziala ... k z gory dzieki za pomoc po raz kolejny :) i mam nadzieje ze wasze wypowiedz tym razem ogranicza sie raczej do tematu :P a nie np do mojej sygnaturki ;]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 22:42 
 
WC musi miec bron wybalansowana miedzy mattack a pattack - inaczej DoTy mu nie beda wchodzic.

Czyli z D grade - Staff of Life
C grade - Nirvana Axe/Mace of underworld/Club of Naure
B grade - Hell Knife

Tak przynajmniej zrobili WC z mojej gildii i nie narzekaja.

Do tego heavy armor + shield.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 23:54 
 
kombinacja dagger + shield sprawdzi sie na poczatku, kiedy bedziesz sporo bił solo i pvp raczej nie bedzie cie dotyczyc. Zreszta najlepiej opowie o tym vanquish jesli zechce zabrac glos ...OL jest b. podobny do WC jak wiesz.
Nie lekcjoważ stuna - to niesamowita "broń". jesli zdecydujesz sie na dagger (docelowo hell knife chyba najlepiej wypada...duzy m. att, niezly p.att) kup sobie w sklepie jakiś noobiasty blunt (club na przykład) i zrob na pierwszym pasku macro do stunowania tymże clubem. Szansa na wyladowanie stuna nie zalezy od p/m att. wiec spokojnie mozesz tym badziewiem stunować. Zestunowanego moba/playera najlepiej jest drainować lub puszczać mu jakieś nieprzyjemnae spele bo regular atack na zestunowanym "targecie" często przerywa stuna. Wielu o tym zapomina...szczegolnie w pvp.
(wyjatek "dwarfy", ktore jak zastunuja to moga tylko regular hity ładować bo nie mają biedne zadnych ataków magicznych, self heali itp.)


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 05:24 
 
Jak napisal itachii Ol i WC to podobne profesje..troche czaruja troche walcza wrecz.
Uwazam ze najlepiej ,najlatwiej sie nimi walczy kiedy maja dagger i jakies heavy wdzianko.(Do stuna mozna uzywac palki ktora dostajesz zaczynajac gre, lub kup sobie jakiegos blunta ze sklepu)(Stun dobra rzecz jak solujesz i walczysz 1vs 1)
Jesli Cie stac kup jakis Overenchantowany D grade dagger (mithril +4-5) albo mainguache +5-6-7)
Juz wyjasniam czemu dagger .
- Szybkosc ataku
- na mniejszym lvlu z Daggerem latwiej jest o grupe (w tym czasie masz dosc slabe buffy i inne czarki), - co oznacza ze marny z Ciebie buffer
- na wyzszym lvlu tez dagger jest lepszy - zawsze to kolejny DD w party- a jak wiadomo im wiecej bijacych tym szybciej bijecie mobki :)
Na pozniejszym etapie jak juz bedziesz C lub B grade a bedzie Cie stac to mozesz kupic sobie 2 bronie(staff) albo kolejny raz jakis dagger ale mocno overenchantowany (np moj +8 ma teraz 115matk co w zupelnosci mi wystarcza)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 07:39 
 
co do tego heavy armora ... nie lepiej leather ? w koncu sam siebie tez buffuje a z tego co wiem jest tam buff do evasion'a czyli myslalem raczej nad leather armor ~~ heavy tak - ale przy chodzeniu raczej samemu jak jest szansa ze bede tez tankowal -ale powaznie sprawdzalem WC w light i z evasionem bodajze na 3lvl ^^ [ wiem ze to dluga droga :P ] i naprawde uniki przynajmniej vs mob'y byly powalajaca jak dla mnie [ no nie byl to AW :P ale naprawde ladnie to wygladalo ] wiec reasumujac widze to tak na poczatku na 100% robe [ low lvl ] jak juz zaczne inwestowac w powiedzmy D grade to myslalem nad heavy a ostatecznie chcial bym latac w light + robe w inve ;]

P.S wkurza mnie jedna rzecz ostanio na forum przy kazdym poscie [kazdego uzytkowinika] mam opcje edytuj :o
P.S2 nie byl bym soba gdybym nie zdal glupiego pytanie :P jak to jest z passem do acc ? tzn czy jesli zmieniam na stronie l2.com w acc passa to przy logowaniu tez sie zmienia ? [ noOb ]
P.S3 dzisiaj mam mature :D


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:11 
 
skylight00 napisał(a):
P.S3 dzisiaj mam mature :D


Zanim Arkadek mnie uprzedzi - No to powodzenia :)

Ps. "cos czuje ze i tak skomentuje.... lol" :P


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:34 
 
Orkiem nie da rady miec dobrego evade - za niski dex ma.
Do tego na poczatku (<40 lev) masz buffy do shielda a nie masz do evade.

IMHO heavy to jedyna opcja :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:40 
 
skylight00 napisał(a):
co do tego heavy armora ... nie lepiej leather ? w koncu sam siebie tez buffuje a z tego co wiem jest tam buff do evasion'a czyli myslalem raczej nad leather armor ~~ heavy tak - ale przy chodzeniu raczej samemu jak jest szansa ze bede tez tankowal -ale powaznie sprawdzalem WC w light i z evasionem bodajze na 3lvl ^^ [ wiem ze to dluga droga :P ] i naprawde uniki przynajmniej vs mob'y byly powalajaca jak dla mnie [ no nie byl to AW :P ale naprawde ladnie to wygladalo ]

Bez jaj... do 20lev to zebyś i nagi latał to uniki są sporadyczną sprawą - nawet dla typowego daggera (o ile mozna wogóle tak powiedzieć bo wtedy nie masz jeszcze zadnej profesji)...

PS. Zmiana hasła do konta plaync to jedno a zamiana hasla in-game to co innego (do tego służy opcja reset password - czy jakoś tak).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 10:15 
 
Strzala napisał(a):
skylight00 napisał(a):
P.S3 dzisiaj mam mature :D

Zanim Arkadek mnie uprzedzi - No to powodzenia :)
Ps. "cos czuje ze i tak skomentuje.... lol" :P

No przecież muszę!!! (jeszcze tylko 2 posty do 500)

POWODZENIA NA MATURZE!!!!


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 10:23 
 
Zastanow sie zanim zaczniesz spamowac - ja nie jestem zlosliwy ale Be(a)stia potrafi cofnac licznik :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 12:56 
 
zapomnij o light armorze na orku - to sie poprostu nie sprawdza, jak Karol powiedział brakuje DEX`a.
Heavy, heavy, heavy na te zielone grubasy.....i tarcza.
Na dłuższą metę skup się na p def, ilości HP i m. att......czary bedziesz miał tak silne że p.att raczej nie bedzie aż tak ważny póżniej.
Na niskim lvlu konfig. postaci w duzym stopniu determinuje sposób w jaki większość czasu grasz ...czy solo czy grupy. Jak nie masz problemu z dostaniem party mozesz sobie sprawe armoru nieco olać (i tak nie tankujesz) a zainwestowć w lepszą broń. na wysokich lvlach gra sie juz tylko w party. Dla oszczedności olej też m. def.....i tak orki maja dobra.

...i jak matura...??


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 20:35 
 
Itachii napisał(a):

...i jak matura...??


powiem krotko z e n a d a :D jutro mam z gery a po jutrze ustna z gery :/ wybaczcie ze OT ale nie mam sily na nic :(
p.s bede mial leather i heavy [ zobaczymy w czym lepiej bede wygladal:P ]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 01:42 
 
...też zdawałem gegre...jeszcze biologie, polak i angol. Przeżyłem.

skylight00 napisał(a):
bede mial leather i heavy [ zobaczymy w czym lepiej bede wygladal:P ]


Ja byłem w garniturze. Widać czasy się zmieniają.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 08:05 
 
Itachii napisał(a):
...też zdawałem gegre...jeszcze biologie, polak i angol. Przeżyłem.

skylight00 napisał(a):
bede mial leather i heavy [ zobaczymy w czym lepiej bede wygladal:P ]


Ja byłem w garniturze. Widać czasy się zmieniają.


no to bylo by niezle :D wyskoczyc na maturze w leather BW :D bo osobiscie heavy mi sie nie podoba ... wracajac do tematu wieczorem kladac sie spac myslalem wlasnie o tych light , heavy i wymymslilem jeszcze jedne powod dla ktorego warto miec by leather armor dla WC a mianowicie mowie dokladnie o wlasnie leather BW bo jesli czary mimo wszystko sa dla WC ratunkiem to czy nie przyda sie te 15% FCS ? a z tego co wiem to wlasnie ten set leather BW daje miedzy innymi 15% do castinga ... ale zebym nie mial za duzo watpliwosci to pewnie dostane pare odpowiedzi :P a poki co to wlasnie ide sprawdzic na tym serverze jak to bedzie wygladalo w heavy .... pytanie teraz o jakim heavy mowicie ? [ troche sie rozmarzylem bo jeszcze nie mam acc a ja juz o B gradowych armorach mowie :D ] ale mniejsza o to :) wiec jak heavy to jaki ? wydaje mi sie ze BW odpada ze wzgledu na tarcze ktorej w nim poprostu brak ... Doom ?

P.S [It] biorac pod wage ze masz juz 72lvl a z tego co sie naczytalem o c3 to na 75lvl mozna zmienic profesje jeszcze raz [nie wiem jak to sie naprawde nazywa:P ] mam takie pytanie do Ciebie na co zmienisz ? ~~


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 13:39 
 
Pewna kobieta we Wrocławiu, na ustną maturę z j. polskiego przyszłoa ubrana w kaftan bezpieczeństwa i dół od pidżamy, a omawiałą kwestię szaleństwa w literaturze, więc wszystko jest możliwe;)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 13:13 
 
tak sie zastanawiam jak jutro pode do banku zaloze konto to ile czasu potrwa zanim dostane karte a potem ile czasu po wpisaniu numeru mojej kart na l2.com dostane seriala ... nie wiem czy ktos z was tak mial ale ja juz ledwo zyje :< chce grac mam mozliwosc grania i bardzo mnie to cieszy tylko ze wszystko jest kwestia czasu a dzisiaj jest niedziela :/ a wlasnie moze ktos jeszcze cos powie o tych kartach platniczych w mbanku albo multibanku ? ^^
p.s musze sobie jakos czas zabic :/

hahaha - doczekalem sie avatara :D


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 22:52 
 
o.0 avatar - rzeczywiście ;)
Niestety na kartach się nie znam - ale zdaje sie ze na www poszczególnych banków są dostępne regulaminy kart płatniczych i wszystko o co chciałbyś zapytać.

W sumie to jak Ci sie spieszyło była któtsza droga - mogłeś przelać kase na konto kogoś z ludzi już grających, kogoś z forum etc. kto wiesz że Cie nie "wydyma" i poświęci Ci kilka minut życia. Ten ktoś aktywowałby twoje konto i mógłbyś grać od ręki.
Ja niestety odpadam do takiej pomocy mimo szczerych chęci, bo u mnie sprawa płatności jest bardziej skomplikowana. Sam załatwam to w pewien sposób "przez kogoś".
Alienator jak to czytasz - pozdrawiam :wink:


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.