mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 09:20 
Cytuj  
hmm wlasnie zalozylem eKonto w mBanku i teraz musze czekac az to wszystko zrobia potem zalatwie sobie sprawe karty nie powiem zeby cieszyl mnie fakt ze nadal musze czekac :/ ale co zrobic ...
i tak sie caly dzien zastanawiam ile to potrwa :< przyznac musze ze strasznie mnie irytuje fakt ze w moim prO wielkim miescie nie ma mBanku :/ naprawde poczulem sie jak prawdziwy wiesniak
p.s bez obrazy dla ludzi ktorzy sa ze wsi nie mam nic zlego na mysli :*


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 19:31 
Cytuj  
Cytuj:
use the method of washing ur luck method
1:get all ingredient ready, go to the warsmith with the amount of money lesser then what you need to make it item. As you dun have enough adena u can see ur item if it fail at mixing or not... after u see 3 times of failing call ur friend to pass u money enough to make the item. Never failed for me..


Ciekawe ciekawe..bede mial okazje jutro wyprobowac :)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 18:00 
Cytuj  
prawde mowiac moja cierpliwosc dobiegla konca - stracilem juz checi do szukania banku zeby dostac glupi kawalek plasticu :/ Wiec prosze o pomc w postaci aktywowania konta i zaplacenia za 3miesiace [oczywisice ja place:P] Jezeli ktos mogl by cos takiego dla mnie zrobic bede bardzo wdzieczny jezeli ktos jest chetny to prosze o PM zeby ustalic szczegoly ...
to nie jest zart - mowie powaznie :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 19:39 
Cytuj  
hmm moze ktos z twoich znajmoych lub rodziny bral kredyt w lukasie, teraz mozna dostac karte kredytowa od nich (visa) na dowod.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 19:54 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
prawde mowiac moja cierpliwosc dobiegla konca - stracilem juz checi do szukania banku zeby dostac glupi kawalek plasticu :


Te a Inteligo mBank nie istnieje ?

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 20:03 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
skylight00 napisał(a):
prawde mowiac moja cierpliwosc dobiegla konca - stracilem juz checi do szukania banku zeby dostac glupi kawalek plasticu :


Te a Inteligo mBank nie istnieje ?

problem w tym ze istnieja .... ale nie w moim miescie :< pisalem juz wczesniej ze wlasnie w tym najwiekszy problem ze w moim miescie takie banki nie istnieje ,,, zalozylem konto w mbanku przez internet :/ ale minelo ponad 7dni a oni nie dali o sobie znac tzn nei dostalem ani maila ani listu ani nic :/ juz nie chce wiedziec ile bede potem na karte czekal :|

P.S ponawiam prosbe o pomoc ... uwiezcie mi jestem zdesperowany i spragniony grania zdalem mature skonczyla mi sie szkola i chce grac ale nie mgoe :[

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2005, 20:07 
Cytuj  
Dobra jak chcesz ja ci mogę płacic złap mnie na msn. :wink:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 13:49 
Cytuj  
by Ethan:

Na początek podpinam mapy nowych lokacji.
Ale jak ktoś ma to może podczepić mapy starszych lokacji.



I Panowie i Panie na miłość boską darujcie sobie w tym wątku komentarze typu: "Wielkie dzięki" i w tym stylu.
Bo tylko zaciemniają obrac całości. :]


Obrazek

Obrazek


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 22:10 
Cytuj  
..... ale ten BK zdolny :har:


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 23:34 
Cytuj  
A ja sie tak zastanawiam co jest w Lineage 2 ze was prze sobie trzyma ??

Osobiscie gralem w triala (ktory byl dawno) ale z tego co widze na screenach i czytamn to wiele sie zmienilo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 23:50 
Cytuj  
Arqahawk napisal:

Cytuj:
A ja sie tak zastanawiam co jest w Lineage 2 ze was prze sobie trzyma ??


mnie trzymaja znajomi :> Gdyby nie oni hm pewno bym to rzucil :>

Osobiscie uwazam ze gra jest dosc nudna :>
Ciagla walka o exp,nabijanie kasy,zabijanie sie nawzajem - ale to wszystko jest w kazdym mmorpegu :>

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 20:39 
Cytuj  
Hmmm.. dziwi mnie to "zamieszanie" z wyrobieniem sobie karty kredytowej. Po prostu idziesz do banku ( czy oddzialu w Twoim miescie) i prosisz o zalorzenie konta. Czekasz do 14dni i przysylaja ci karte wraz z pin'em i "pierdolami". To samo dotyczy e-bankow. zakladasz konto on- line (podczas rejestracji podajesz w jakich godz. i na jaki nr tel pasuje Ci by do ciebie oddzwonili). Czekasz na tel. z banku w celu potwierdzenia Twoich danych i umawiasz sie na konkretny dzien w ktorym kurier przywiezie (do rak wlasnych!! ) Tobie karte kredyt. wraz z umawa itp. A wszystko to w ciagu 14dni (7dni na tel + 7dni na kuriera). Ja osobiscie ma 3 konta (PKO, WBKZachodni i Inteligo ) i w zadnym z tych bankow nei mialem najmniejszych problemow.
Wiec jesli zaliczasz sie do tych 45% spolecznosci ktora ma problemy ze zrozumieniem instrukcji obslugi odkurzacza to popros kogos kto uzywa odkurzacza by on ci zalorzyl konto...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 07:47 
Cytuj  
Tak misiaczku, tylko zapomniałeś, że większość gier mmo wymaga 'wypukłej karty' (albo wszelkie eKarty, bo visa z inteligo to jedyny wyjątek) a nie standardowo wydawaną 'visa electron' albo podobną.
Co nie zmienia faktu, że każdy kto umie czytać ze zrozumieniem powien być w stanie sobie to wszystko załatwić.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 10:14 
Cytuj  
Chcialem cos napisac ale sie rozmyslilem co by nie zasmiecac watku :)

Obrazek
ps

Tak napisalem ten post by pochwalic sie:>

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 11:11 
Cytuj  
Wiecie co, tez zamierzam do was dolaczyc w Lineage 2.
Teraz tylko czekam az przelew dojdzie na inteligo i kupuje kluczyk
Bo gra juz zainstalowana i tylko czeka...


Ps. Tak wiec dzis powinienem grac,zastanawiam sie tylko nad serwerem,ale mysle ze bede gral na Bartz

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 13:24 
Cytuj  
no to super bo trza nam wiecej polakow na serwie no i w klanie :)
Poziomus fajny baner ale ja na twoim miejscu bym wrzucil te screeny na ktorych masz dropy lub sprzedajesz towar z 500% zysku :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 21:13 
Cytuj  
Edited today :]

Moze mi ktos powiedziec czy SK czy TK sa dobrymi klasami solo ????


Ostatnio edytowano 29 maja 2005, 09:17 przez Argahawk, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 1
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 21:15 
Cytuj  
siemka, ja tez gram w Lineage 2 na serwerze Bartz moj nick w grze to Kryptonian ....pozdro...

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 09:45 
Cytuj  
Czas shakować ten Bartz...

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 13:28 
Cytuj  
Mam pytanko do "starych wyjadaczy" L2. Mianowicie nurtuje mnie caly czas jeden fakt. Czytajac posty userow tego forum to mozna wywnioskowac ze graja na oficjalnym serv. i placa ok 60PLN miesiecznie. Mam racje? A moje pytanie brzmi nastepujaca: Jaka jest roznica w serv oficjalnym od prv? Czy pliki serverowe udostepniane przez producenta gry dla ogolnych mas ( zeby mogli sobie postawic priv serv ) sa "okrojone"? ( tzn. nei ma wszystkich itemow/ lokacji/skilli itp?). Jaki jest sens grania na oficjalnym serv? (jesli np. nie ma roznicyu miedzy priv a oficjal ).

PS. sorki, troche to zakrecilem, ale mam nadz. ze skumacie o co mi chodzi.

POZDRAWIAM


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.