mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 23:41 
Cytuj  
ZAJEBISTA bron :)

Uzywam w tej chwili combo - deadmans+3 i lance+2.
W grupie of korsik deadmans ale solo - nic mi nie przebija lance.
Znalazlem sobie group moby gdzie leader jest green a addsy light blue (ale full HP moby) i powiem wam ze idzie po prostu rewelacyjnie.
Jeden pull to 8k XP dla mnie (dla healera troche mniej bo on jest 10 lev nizej), ladne dropy (te group moby maja dluuuuga liste itemow dropujacych), malutkie zuzycie SS, szybkie killim - po prostu piekne wlosy ;)
Jako na jedyna bron bym tego nie bral ale jako secondary - super.
Z buffami guidance2, forcus2 i deathwhisper2 krytyk wchodzi za 800 dmg do green moba - jak na mojego dwarfa to gigantyczny dmg :)

Jedyny problem to mana - AE spoil zjada jednak mase MP i trzeba czesto restowac. Ale jesli np. wart spoilowania jest tylko leader to praktycznie constans pule.
Szkoda tyle ze lance nie ma tego SA wideblow ale nabralem juz troche wprawy w stackowaniu mobow.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 00:19 
Cytuj  
no prosze...zawsze podobały mi sie pole-army.
Karol wiesz juz cos wiecej na temat SA na Lance w C3?
Rozumiem ze biegasz z Lance bez SA, czekasz więc co przyniesie C3?...pojawily sie pogloski ze bedzie mozna zdejmowac SA z broni - nigdzie o tym nie przeczytallem a kilka osobo mi cos o tym napomknęło - wie ktos moze cos wiecej w tym temacie?


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:43 
Cytuj  
Tytułem przypomnienia, pamiętacie, że od 11 maja, exp lvl penalty będzie obowiązywał dopiero od mobów o 5 poziomów od ciebie niższych? To dopiero lvling ruszy w górę!!!
PS. Oha i party typu duet, będzie miało exp +39%, zamiast dotychczasowego +7%. Cant wait to get there...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:48 
Cytuj  
LOL tak jak bym nie mówił ^^
Broń jest naprawdę super - w zasadzie na wszystko poza silnymi group mobami w party, gdzie mocno działa AOE sleeper.

Ciągle się zastanawiam co sobie kupić na switcha - BoP'a + tato czy Lance ^^
Narazie z braku kasy pewnie Lance a póżniej pomyslę nad tym BoP'em :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 11:19 
Cytuj  
to moze dodal tylko ze rozmawiałem z jednym z najwyższych SE na bartzie na temat grup, expa i optymalnej konfiguracji ludzi do party.
Dowiedziełam się ciekawej rzeczy.
Zawsze myslalem ze nie ma nic szybszego niz archer party.
Otoz nie podobno najszybsze sa Warlord party - to ci panowie z pole-armami co to ich tak mało mamy na Bartzie (Cogency jest chyba najwyzszy ale nie wiem dokładnie).
Takowe party bije moby bez sleepera,BD czy SwS. (buffer,healer i 7 Warlordow z niesamowitym stunem)
Wyglada to zdaje się tak ze jeden sciaga kupe mobow w kierunku party members, a Ci z Lance`ami w dłoniach najpierw stunuja a potem zabijaja wszysko wokolo w kilka sekund. W tym czasie "tank" trainuje swoje party
z kolejną grupą mobów na plecach.
...i tak sobie expują :D
Zapewne party takie ciężko złożyc ale chciałbym kiedyś zobaczyć jak
"to działa".


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 11:41 przez Itachii, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 11:35 
Cytuj  
jak to działa - orphus zaprasza :P

http://www.l2orphus.com/forum/index.php ... pic=116025


_________________
Kurga

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 18:46 
Cytuj  
Sory ze odgrzewam temat, ale mam ku temu powod:))

Dorobilem sie BH lvl 40 narazie , a on jak wiadomo ma jakies skile pole..

Jak wiadomo rowniez niedlugo konczy sie 1 cykl (na Bartzie) i znowu Duski beda mogly expowac w podziemiach..
Obecnie posiadam yakse +9 HP sa (kosmos bron) ..Czy uwazacie ze pomysl ze zdjeciem SA z yaksy i przerobieniem (wymiana) broni na Orcish Pole to dobry pomysl ???
A pytam oto dlatego ze jak kazdy wie sa w grze catacumby czy necropolie dla mniejszych levelowo graczy...calkiem niezly exp solojac ...po 3-4k dla gracza 38-40 lvl. Jakbym mial takie Pole +9 moglbym agrowac caly 1-2 roomy i kosic nieziemski exp ...ale czy warto tracic SA z yaksy, robic na orcish Pole by za tydzien znowu zmieniac ??.
Dodatkowym Minusem jest fakt ze wtedy niemoglbym expowac ORKIEM..bo z pole to troche syfnie, (ewentualnie podkradal bym Nashowi jego duale)
Jesli chodzi o buffy to mialbym standardowy zestaw propheta ze scroli L2day..

Nastepne pytanie jakie SA dac na orcish...
Kolejne pytanie..czy te cykle beda sie do konca gry powtarzaly ? bo niechcialbym przypadkowo utknac z Pole na Orku :>

Ok ..doradzcie co zrobic :))..Koniec cyklu tuz tuz

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 19:18 
Cytuj  
Ja na twoim miejscu bym nie pozbywał się tej jaksy (sugerując się twoim DS +8, to nawet na B klasie bedziesz wymiatał), z drugiej strony krasnale w drużynie to właśnie najlepiej pole, ale wtedy bedziesz kulał na solo mobach. Pozostaje wybór: whirwind, czy stun?


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 20:00 
Cytuj  
Orcish = whirlwind
To jedyny sensowny SA dla wszystkich polearmow - te ktore go nie moge wziac wogole sux.
Bez whirlwinda tez da sie zyc ale przy mobach teamowych >3 w teamie (a takich jest wiekszosc) nie da sie na open tereni ustawic do bicia wszystkiego - trzeba stawac w rogu jakiegos pokoju zeby sie moby "zestakowaly".


A wracajac do Twojego pytania - jesli masz healera to tak - mozesz tluc na raz 3-4 moby (wiec 1 maly pokoj).
Solo (czytaj: z karolem na follow) tam mialem 2-3 razy wiecej seal stones na godzine niz w naprawde dobrej grupie.
A z tak dobra bronia jak Twoja XP wogole bedzie nie do pobicia.

EDIT: jesli nie masz healera to wogole sobie polearm odpusc - ta bron sie najlepiej sprawdza w teamie z SE i na green mobach.
Ale jesli masz takiego goscia to sie naprawde mozna zabawic.
Moj "rekord" to red leader mob + 6 yellow bodyguardow (Cave Servant Lord Ishaka z DV) albo white leader mob i 9 addsow green (fairy queen z HV).
Normalne team moby jak np. ten 5 osobowy team z GC (beast lord + 4 bodyguardow 2x HP wszyscy) to sie zjada na sniadanie :)

Generalnie przy polearmie wogole sie nie oplaca polowac na moby 1x HP - za duzo czasu zajmuje "ustawienie" ich sobie (byc moze z whirlwind wogole ten problem znika ale dla mnie to jest podstawa).

I jak pisalem najlepszy jest healer SE ze wzgledu na vamp rage - jesli go masz i trafiasz wszystkie moby to praktycznie moze byc ich dowolna liczba byleby byly green - tyle ci zadaja dmg ile im zabierasz vampem ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 20:57 
Cytuj  
Karol66 napisal:
Cytuj:
Orcish = whirlwind
To jedyny sensowny SA dla wszystkich polearmow


EE ??? Whirlwind to jest chyba skill...
a co do Sa na orcish to mam do wyboru:
long blow,crit ctun,Wild blow (chyba o ten trzeci ci chodzilo)..

Zrobilem sobie te pole, poszedlem potestowac na lizardmanach :>>
Nie mialem buffera, ale pomimo to bylo zajefajnie :>
Na Luzie bralem grupke Leto plain +2-3 jakies obok stojace mobki,
tyle ze musze sie przyzwyczaic do Pole, i dobrze ustawiac do ataku zeby cala grupe lac :>Z czasem to opanuje :>

Moj BH jak pisalem jest 40 lvl, i mam zamiar solowac w heretic catacumb, albo tych kolo Nurki.. mobki 30-40 lvl..exp fajny
Kupilem tony GHP +mase L2day scroll..(nie zalezy mi na kasie bardzo, exp sie liczy)..

Ogolne wrazenia zajefajne :>jak znajde druga osobe z podobna bronia lub np +3 tylko Pole, mozna stworzyc zajefajny duecik :>>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 21:28 
Cytuj  
yep - wideblow sorka

IMHO jesli zalezy ci glownie na levelowaniu to idz do cruma i wal grupy snipesow na 1 lev.
Moby w dungach sa cool ale maja phisical resist a to powoduje ze sie je duzo dluzej zabija.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 06:49 
Cytuj  
Nie moge lac Snipersow :) Pisalem ze Bh jest 40 lvl, teraz 41, i jest bez healera (jedzie na GHP). Snipersy sa 40+ lvl i kazdy mnie uderza po 40-50...
W tych low lvl catacumbach malo ktory mob ma res physical- albo ja nie zauwazylem :>
Dzis od 10 gdy skonczy sie cykl zaczynam swoje 'Pole' szalenstwo :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 22:45 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Otoz nie podobno najszybsze sa Warlord party - to ci panowie z pole-armami co to ich tak mało mamy na Bartzie (Cogency jest chyba najwyzszy ale nie wiem dokładnie).

Moje trzy grosze... Poziomka nastraszył mnie kiedyś, że SH to mało poszukiwana profesja w poźniejszych etapach... być może było tak kiedyś. Ale zdarzyło mi się uczestniczyć w party: SH, Destr, OL, SE.
To było w Garden of Eve. Destr biegł i trainował grupki mobów 50lvl. Każda grupka po 6 mobkow. Trainy po 20-30 mobow (a raz mu się zdarzyło zrobić train z 56 mobków :). Ten cały pociąg podbiegał do nas no i OL robil MASS ROOT. Po czem ja to zdejmowałem: 4 razy robiac obszarowy tempest. Za jeden pull dostawalem ,3% Exp. (mój maks to było ,6% exp). Na 55 lvlu... :D

Siła SH leży w mocy jego obszarówek.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 07:17 
Cytuj  
[quote="Poziomka"]
W tych low lvl catacumbach malo ktory mob ma res physical- albo ja nie zauwazylem :>[quote]

Mają wszystkie te co kamienie rzucają....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.