mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 19:44 
Cytuj  
Niezłego karakana wychodowałeś-gratz!


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 28 cze 2005, 14:32 przez Itachii, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 11:02 
Cytuj  
Ja piernicze !!!! Zarąbista zbroja, gratuluję Karol :D


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 17:59 
Cytuj  
Kolejny drop z botera - przypadkowo go stuknalem bo mi moby podkradal przy farmowaniu :)

http://www.resetnet.pl/~karol/Shot00078.jpg


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 09:53 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Kolejny drop z botera - przypadkowo go stuknalem bo mi moby podkradal przy farmowaniu :)

http://www.resetnet.pl/~karol/Shot00078.jpg

W tym samym miejscu za C2, gdy farmowaliśmy sobie tam z Ethanem wysypał się bocik z chain armour i czegoś tam jeszcze ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 10:31 
Cytuj  
OFF TOPIC :)
Dla mnie juz niestety ten spot jest spalony bo tam nie ma botow tylko farmerzy (albo boty "not afk") ktorych jestem w stanie wymienic z imion bezproblemowo bo tyle razy ich kilowalem a oni tez mnie dobrze pamietaja bo praktycznie kazdy z nich cos stracil z ekwipunku dzieki Jaskowi.
Anyway - to jest miejsce gdzie sie wybieram jesli sie chce dowartosciowac.
Widziec jak 2-3 osobowe grupy 52+ (bo w Bgrade stuffie) uciekaja na sam widok dorfa to poezja. Goscie po moich trainach i PvP (pare razy probowali mnie kilnac) maja juz taka psychoze ze nawet jak nie walcza z mobami, jest ich kilku (z roznych grup) i widza ze ja jestem sam to spierdalaja, wylogowuja sie etc.
Zreszta niektorym sie nie dziwie. Pamietam taka akcje gdy gosc mnie walnal raz i zrobil sie purple czekajac az mu oddam. W tym momencie jego healerowi przeskoczyla wskazowka minutowa buffow i zaczal go buffowac - efekt latwo przewidziec ;)
Jak healer mu padl i przeskoczylem na niego (w sumie niewiele mi zrobil bo ja nosze tony potionow gheal i CP) to sie wylogowal. Mysle sobie: wroci pewnie za troche resnac healera bo mu sie nie bedzie chcialo nim z oren biec.
To sciagnalem na miejsce gdzie sie loognal tak z 15 agresywnych mobow i "pasłem je" (one odchodza po jakims czasie na stare spawny - trzeba co chwila je znowu sciagac w to samo miejsce). Gosc sie zalogowal 23 minuty pozniej (patrzylem na zegarek :) ) i praktycznie insta deatch (postac pojawia sie w grze zawsze chwile wczesniej niz "mozesz cos zrobic") - dropnal o ile pamietam jakies stacka animal skins ok 600 szt.
Po tej akcji chyba chlopak dostal chyba jakiegos urazu psychicznego bo jak go spotkalem w miejscie i chcialem zagadac to zaczal spierdalac i krzyczec zebym go zostawil w spokoju :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 10:36 
Cytuj  
Do not underestimate da powa of dorf :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 10:36 
Cytuj  
LOL a pomysleć,że niektórzy grają aby odreagować stres dnia codziennego :)
Ja mam 'niestety' podobnie w okolicy DE Village - zawsze jak nie miałem grupy to teleportowałem się w okolice neutral zone na botki - tam zawsze lataja 4 więc zabawy jest co nieco - tym bardziej że relogują się i wracają na miejsce więc zabawa trwa dopuki właściciel się nie skapnie że coś jest nie tak. Ostatnio żeby nie lecieć na marne wszedłem swoim altem orkiem, żeby tylko sprawdzić czy napewno są. Później szybki teleport na miejsce i goście dają auto-log off :/ Szkoda trochę bo z miesiąc czasu ich męczyłem - odkryłem ich wogóle jak robiłem sobie na drugim acc SE :P

Któregoś razu nawet po udanej akcji objawił sie właściciel i próbował mnie przekupić za 10k abym wrócił na miejsce bo chce porozmawiać (oczywiście już był w towarzystkie SR'a i SH) :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 10:59 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Któregoś razu nawet po udanej akcji objawił sie właściciel i próbował mnie przekupić za 10k abym wrócił na miejsce bo chce porozmawiać (oczywiście już był w towarzystkie SR'a i SH) :D


To mnie inaczej podeszli.
Jest taka duza gildia farmerow na hinde - MAFIA sie nazywa :)
Mowia w wiekszosci po angielsku, nie botuja afk i sa nieobliczalni (jednego dnia Cie trainuja, drugiego ratuja dupe, buffuja etc).
Ostatnio idac do giran wdepnalem do DV i zobaczylem goscia (maga) stukajacego shacklesy.
Wygladal na bota wiec zrobilem traina z 5 mobkow i wtedy on przestal bic moby i sie spokojnie przygladal.
Wiedzialem juz ze nie jest botem ale mysle - szkoda zeby sie train zmarnowal - dalem FD obok faceta.
Moby sie nie zagrowaly na niego wiec facet powiedzial "patchetic", walnal AE sleep i zaczal je po kolei bic (zabijal je 2-3 nukami).
Zabil 2, zostaly 3 jak mu zapodalem stuna... i tak 3x pod rzad - mobom w miedzyczasie puscil sleep i zdjely go szybko (robe armor i ok ~1200 hp mial tylko).
W jakies 30 min pozniej cos sprzedawalem w giran i gosc mi zaproponowal ze kupi FP shield partsy po 80k za szt ale chcial zebym sie spotkal z nim w heine.
W heine powiedzial ze idzie z aligators i zebysmy sie spotkali outside na xroads.
Mysle sobie ze cos mi tu nie pasi wiec powiedzialem ze musze dac reloga szybkiego bo mi grafa pada.
Relognalem sie na swojego tradera (Jaslek sie nazywa) i polazlem tam.
Mialem na nim jakis B i C stuff na ktory szansa dropa jest bardzo duza (jak uzywasz overgrade stuffu to bardzo latwo go dropnac) ale mysle - postac ma 4 lev wiec "luck" skill powinien dzialac.
Przylazlem na miejsce spotkania, gosc mial nad glowa oczywiscie MAFIA, byl w full DC secie i pierwszym strzalem z daggera trafil mnie za tyle ze nie jestem pewny czy wyswietlilo mi damage czy jego numer telefonu :)
Gosc oczywiscie red, ja relog z drugiego accounta na Jaska i dawaj za nim.
Facet po pierwszym stunie uzyl blesed SOE i tyle go widzialem ale rotfl'owalem z niego jeszcze pare dobrych minut.
Inna sprawa ze moj szacunek gosc ma bo potem juz z nim gadajac via msn okazalo sie ze to guildmaster MAFIA a ten kogo zabilem to jakis szeregowy member byl i mimo wszystko facet sie staral go "pomscic" :)

EDIT: musimy jakies piwo zorganizowac soon bo inaczej zaspamujemy ten topic albo bede musial sam siebie moderowac i zabanowac na 24 godz :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 11:27 
Cytuj  
proponuję spisywać te wszystkie dwarfowe przygody i wydać w formie jakiegoś pamiętnika (może być online) ...ubaw po pachy a niektóre scenariusze wręcz "filmowe".
Anyway zajebiście się to czyta.
Pozdro.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:06 
Cytuj  
Wlasnie moj Krasnolud wyspoilowal kolejny C weapon scroll :)

Oczywiscie Solo :)


Liste mniej wiecej dokladna z ostatniego tygodnia trainowania :

2x Elven earning
1x Elven ring
1x Tiger earning
53 asofe
+ sporo seal stone'ow

****Edit****

Nastepny Scroll C weapon :)


**Edit***
Kolejny C Weapon Scroll (3x650)- sprzedane ^^

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 07:50 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Któregoś razu nawet po udanej akcji objawił sie właściciel i próbował mnie przekupić za 10k abym wrócił na miejsce bo chce porozmawiać (oczywiście już był w towarzystkie SR'a i SH) :D


To mnie inaczej podeszli.
Jest taka duza gildia farmerow na hinde - MAFIA sie nazywa :)
Mowia w wiekszosci po angielsku, nie botuja afk i sa nieobliczalni (jednego dnia Cie trainuja, drugiego ratuja dupe, buffuja etc).
Ostatnio idac do giran wdepnalem do DV i zobaczylem goscia (maga) stukajacego shacklesy.
Wygladal na bota wiec zrobilem traina z 5 mobkow i wtedy on przestal bic moby i sie spokojnie przygladal.
Wiedzialem juz ze nie jest botem ale mysle - szkoda zeby sie train zmarnowal - dalem FD obok faceta.
Moby sie nie zagrowaly na niego wiec facet powiedzial "patchetic", walnal AE sleep i zaczal je po kolei bic (zabijal je 2-3 nukami).
Zabil 2, zostaly 3 jak mu zapodalem stuna... i tak 3x pod rzad - mobom w miedzyczasie puscil sleep i zdjely go szybko (robe armor i ok ~1200 hp mial tylko).
W jakies 30 min pozniej cos sprzedawalem w giran i gosc mi zaproponowal ze kupi FP shield partsy po 80k za szt ale chcial zebym sie spotkal z nim w heine.
W heine powiedzial ze idzie z aligators i zebysmy sie spotkali outside na xroads.
Mysle sobie ze cos mi tu nie pasi wiec powiedzialem ze musze dac reloga szybkiego bo mi grafa pada.
Relognalem sie na swojego tradera (Jaslek sie nazywa) i polazlem tam.
Mialem na nim jakis B i C stuff na ktory szansa dropa jest bardzo duza (jak uzywasz overgrade stuffu to bardzo latwo go dropnac) ale mysle - postac ma 4 lev wiec "luck" skill powinien dzialac.
Przylazlem na miejsce spotkania, gosc mial nad glowa oczywiscie MAFIA, byl w full DC secie i pierwszym strzalem z daggera trafil mnie za tyle ze nie jestem pewny czy wyswietlilo mi damage czy jego numer telefonu :)
Gosc oczywiscie red, ja relog z drugiego accounta na Jaska i dawaj za nim.
Facet po pierwszym stunie uzyl blesed SOE i tyle go widzialem ale rotfl'owalem z niego jeszcze pare dobrych minut.
Inna sprawa ze moj szacunek gosc ma bo potem juz z nim gadajac via msn okazalo sie ze to guildmaster MAFIA a ten kogo zabilem to jakis szeregowy member byl i mimo wszystko facet sie staral go "pomscic" :)

EDIT: musimy jakies piwo zorganizowac soon bo inaczej zaspamujemy ten topic albo bede musial sam siebie moderowac i zabanowac na 24 godz :)

Dlatego kocham to forum :D


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 22:45 
Cytuj  
To trzeba zobaczyć

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ładnie wyglądam nie ^^ nawet z bw boots i gloves
unsealowana jak dla mnie jest troche za jasna :P

cóż można więcej powiedzieć BEST DROP z normalnego moba moim zdaniem z resztą z raidu sam lepszego nie widziałem ale ja wogóle mało widziałem :P [tyle dobrze że wiem że były :D]

poszła na zew. sprzedaż więc ile z tego mi wpadnie to nie wiem
nikt w party tyle za nią pewno by nie dał a nikt nie chciał stracić
a szkoda bo może bym powalczył w licytacji ktoś z klanu był wieć można by szybko sciepe zrobić i może może
ale co tam party było fun był exp był drop też wiec cóż więcej chcieć - taką gre lubie :)


_________________
Kurga

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 23:40 
Cytuj  
Crimson Sword @ 1 mio dropnęło się mojemu artisanowi w katakumbach (to już drugi jego spoil broni dgrade za 1 mio :D


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 12:27 
Cytuj  
...no dobra w tym tygodniu przesadził tym razem Kurga.
Gratulacje stary.
Jak się domyślam do jest to majestic heavy, popraw mnie jeśli się mylę.
Taka grafika jakna twoich screenach jest mi obca. :p
Qrde to sie nazywa drop.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 08:40 
Cytuj  
Podsumowanie 2 dni trainowania farmerow w apostate cata

2x b.o ring
1x earning of biding
5 mold hardener

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 10:10 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Podsumowanie 2 dni trainowania farmerow w apostate cata

2x b.o ring
1x earning of biding
5 mold hardener

A przepraszam - te BO ringi to regular drop? ^^ bo przydały by mi się dwa takie maleństwa :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 16:03 
Cytuj  
Jeden juz sprzedalem znajomemu zostal mi earning i 1 ring..
jesli Cie interesuje to za 800k moge odsprzedac b.o
a earninga za 400

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 18:37 
Cytuj  
mój HE wyfarmował pierwszy drop na DV - karmian boots ftw !!
...mała rzecz a cieszy :p


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 17:47 
Cytuj  
400 GHP z farmersa-bota :))

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 18:31 
Cytuj  
nie odsprzedałbyć części - tak za 1-1,2k?


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.