mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 07:45 
Cytuj  
Hi to znowu ja. Jestem odpowiedzialny za eventy w swoim clanie na Teonie. Jak pewno wiecie zwie sie Patriots. Nie jestem jego leaderem ale mam to cieżkie zadanie.

Ostatnio ze wzgledu na malą rozipiętość niskich lvli (także ja) mamy mozliwość zorganizowanie raidow na bossy. co tydzien jeden raid. w zeszlym tygodniu padl 42lvl boss był o nim topic. Tetraz uderzyliśmy na 43 lvl z healerami a potem na pojedynczego bosa na EG. Oto nasze wyniki. Niestety jak widac nie udalo nam sie ich pokonać. Ale są dwie wazne rzeczy.
1. wszyscy są zachwtycenie mimo paru smierci. (niektorzypo kilka razy przy 2 bosie)
2. nwszyscy po raidzie powiedzieli - "kiedy nastepna proba?" o.0 zdziwilo mnie bo pogineli tyle razy, ale widac ze to jest o wiele lepsze niz siedzienie i lvlowanie.

No to teraz przeklejka z mojego posta na klanowej stronie, sry ze po eng.
Drugi mial naprawde tak niewiele hp :D



One again sry

Barion
LVL: 43
HP: 128484
MP: 356
pAttack: 1530
pDef: 1785
mAtack: 1387
mDef: 723
Obrazek

Status of raid: FAILD
Status of people kild: some 1-2
Drops: NONE
Benefit: NONE
People in raid: about 30

++
  • everyone do job well, specialy tanks
  • all healers keep peaople alive not only from its parties
--
  • chaos witch flooding on chat i cant organize that
  • dont standing next to u group,
  • mana healers in raid is to heal we cant share for recharge u
  • very floding on chat
SCREENIES
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Why faild:
Most it was my foult i think, because i dont know the shaman r healers, we start kiling them (it was good), but we wasnt able to kill raid boss to next respown healrers. They respown and heal him 3-4 times to allmost full life.

I think we need to pull boss some from respown spot we will be have much time to kill before healers spown and back to him.



Warden

LVL: 45
HP: 275791
MP: 426
pAttack: 3448
pDef: 1905
mAtack: 6309
mDef: 773
Obrazek

Status of raid: FAILD
Status of people kild: OMG many and many times
Drops: NONE
Benefit: NONE
People in raid: about 30

++
  • everyone do job well, specialy tanks, specialy Miradius,Death in my party
  • all healers keep peaople alive not only from its parties
--
  • chaos witch flooding on chat i cant organize that
  • dont standing next to u group,
  • mana healers in raid is to heal we cant share for recharge u
  • very floding on chat
SCREENIES

ObrazekObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Why faild:
I was little hury so dont organize that clearly. SRY. All goes good untill DD dont do to much dammage and bos start to go after them, he has strong regen and we cant kill his litlle hp :(. Tank cant stop runing him. He has strong def till life and maybe it was his skill? We was so close.




*wery sry to all Pats, ty for good words, i was thinking u will never wona do raid boss, but i see u have battle heart. I dont die because boss dont hit me, Meridius and death and rest die so many times, very sry for u all m8tes. As say Fluffler - Better is doing smth extrem than only lvling. I think all from Paragon now know that Patriots will well protect Aden from monsters. One for all, all for one. Let the force be wit u.*

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 08:38 
Cytuj  
Hm..Nie wiem jak by tu zaczac ..

Moze by stworzyc jakis osobny temat dotyczacy raidow..bo jesli kazdy klan/alliance z kazdego servera chcialby sie chwalic swoimi raidami to by nie starczylo miejsca na forum....

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 12:45 
Cytuj  
Good job, ladna relacja i raidy, jedynie do angielszczyzny bym sie przyczepil :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 18:40 
Cytuj  
"zgadzam się z przedmówcą, przejdzmy od słów do czynów"

....i óczmy się językuf !
:]


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:16 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
....i óczmy się językuf !
:]


mówi się "jenzykuf"
Bykom stop! :]


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:58 
Cytuj  
nie bo iemsyqf

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 07:01 
Cytuj  
wczoraj ponowiliśmy atak na Wardena bylo okolo 40 ludzi.

warden: my 2: 0 :D

Ma skubaniec chyba final fortres bo jak mu hp spadnie bardzo to nie ma szans go ubic pod koniec walki sie wykruszają DD bo on lata jak opentany i jednym hitem daje im po 2,6k damagu.

Przypuszczam ze bossy bez obstawy bedą używać tego skilla. Stad w przyszłą środe myy atakujemy innego z obtswa. Ppowiem wam co ijak poszlo :D

Nie chodzi tu o chwalenie sie, jak kolega wczesniej zaznacza, ale o pomoc dla wszystkich którzy chca spróbować raidów, bo to przednie zabawa. Jak dla mnie nawet lepsza niż pk.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:11 
Cytuj  
MorefXaller napisal:
Cytuj:
Ma skubaniec chyba final fortres bo jak mu hp spadnie bardzo to nie ma szans go ubic pod koniec walki sie wykruszają DD bo on lata jak opentany i jednym hitem daje im po 2,6k damagu


Wezcie po prostu wiecej tankerow, i caly czas 'hate' 'hate'- wtedy nie ma szansy zeby 'latal' - wezcie tez wieksza ilosc SE- zeby mogli uzupelniac MP tankerom

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:32 
Cytuj  
niestety bossy maja to do siebie ze ni z tego ni z owego przynajmniej Warden atakuje postroinne osoby.. Bylo paru spectactotsów i wszyscy pogineli mimo ze nie brali udizalyu w walce.

poprostu co pewien czas boss atakuje dziwne cele.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 10:21 
Cytuj  
MorafXaller napisał(a):
niestety bossy maja to do siebie ze ni z tego ni z owego przynajmniej Warden atakuje postroinne osoby.. Bylo paru spectactotsów i wszyscy pogineli mimo ze nie brali udizalyu w walce.

poprostu co pewien czas boss atakuje dziwne cele.

Nie tylko boss - było to już opisane w patch notes C3.

Dlatego tak jak Poziomka napiasł tankerzy cały czas powinni zapodawac mu hate - więc nawet jak zmieni sobie cel to zaraz zostanie hate'em ściągnięty spowrotem (reszta w miarę możliwości powinna go stunować co też pomaga).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:10 
Cytuj  
Podstawa udanego raidu to wysoki lvl tank i 2`ch wysokich SE w tym samym party co tank.
Jeden SE uzupełnia MP, drugi leczy tanka. Tank co ok. 5 sekund rzuca HATE`a na bossa, cała reszta DD mu assystuje.
Nic więcej do zabicia bossa nie potrzeba.

Byłem na raidach gdzie lvl 75 raid bossa zabijało 19 osób (wszyscy 72+).
Podstawa to nie dopuszczenie by tankowi skończyła się MP - reszte wsześniej czy później załatwią DD.
(Jeśli boss nie mam resista na dark attacki i inne taki nukerzy są szczególnie mile widziani - robią więcej dmg. niż 2x daggerów czy łuczników.)

Najlepsze raidy na bartzie robi klan THoR - profesjonalizm pełną gębą. To trzxeba zobaczyć.
Raid Boss Coordinator - ShadowLady. Szacunek dla tego kolesia, robi naprawdę świetną robotę - aż miło popatrzyć.

anyway powodzenia następnym razem :wink:


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:20 
Cytuj  
Itachii napisal:
Cytuj:
Najlepsze raidy na bartzie robi klan THoR

Moze juz niedlugo bedzie mi dane przekonac sie o tym. :))

Moja podanie mam nadzieje wkrotce zostanie pozytywnie rozpatrzone

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:47 
Cytuj  
do tego nie potrzeba tylko dobrego organizatora ale i tez ludzi co potrafią sluchac trgo organizatora.

1 moj rajd (ja jestem organizatorem) byl mega kleską pod tym względem
2 tez
3 i 4 zostalo ustalone ze tylko party leaderzy moga mowic na normalnym czacie reszta tylko na party czacie.

jedynym zwrotem dla nich dozwolonym na normalnym bylo wolanie o bufa lub heale.

tak ze coraz lepiej nam idzie.

nawet nie wiecie jacy potrafia byc debile. statniu podczas raidu zobaczyl nas jais debil i jak zaczelismy walczyc latal i wolal na shout ze raid na okreslonej localizacji. Pozbiegali sie ludzie i zgarniali nam przedmioty co nam wypadaly podczas smierci.


trwalo to chwile bo stworzylismy szybko pk party i tyle z nich zostalo

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:48 
Cytuj  
dzieki za rady napisze jak poszly nastepne :D

postaram sie zastosowac to co mowicie

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 01:25 
Cytuj  
MorafXaller napisał(a):
Pozbiegali sie ludzie i zgarniali nam przedmioty co nam wypadaly podczas smierci.


Bardzo łatwo jest tego uniknąć.
Sposób pierwszy: dobry tank spamujący hate i 2x SE w tej samej grupie - juz o tym pisałem. Wtedy nikt nie powinien zginac, więc i nic nie dropnie.
Sposób drugi: zakup "lucky charmów" - tak to się chyba nazywa od priestów dawn/dusk w miastach. Scroll działa przez ok godzinę i podczas śmierci na raidzie nie dropujesz itemów. Należy zwrócić uwagę aby dobrać grade tego lucky charma do lvlu swojej postaci !!
W sumie drogo nie wychodzi a człowiek jest bardziej spokojny na wypadej jakby coś poszło nie tak.
Raz nam na przykład tank wyłapał critical error......co było dalej nie trzeba chyba pisać
...innym razem wszyscy dostali aoe debuff w środku walki :]
raidy sa super.
Dzis o 6:00am atakujemy Nurkę żeby dostać clan hall - raid boss połaćzony z pvp - polecam wszystkim.
Juz kiedyś brałem w tym udział i się udało. Nurka sie respawnuje, klany które przychodzą go ubić zaczynają się lać, potem zabijają Nurkę i dostają clan hall. Mam nadz. ze sie dziś uda....


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.